Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki przenośne do 100zł


MrTadzik

Pytanie

Witam.

Dzisiaj rozwaliłem swoje słuchawki Brainwavez Delta tzn. jedna słuchawka nie trzymała się razem a potem musiałem lutować kabel i właśnie dzisiaj jak wyciągałem z kieszeni to słuchawka poleciała w krzaki i jej nie znalazłem ,a na jednej słuchawce nie da się słuchać trochę mi ich szkoda a z drugiej strony nie ponieważ cały czas wypadały mi z uszu przy każdym ruchu więc to nie było za wygodne - poprawianie cały czas tych słuchawek.

Kiedyś miałem AKG K402 i byłem z nich zadowolony (przynajmniej ja bo nie wiem jak ludzie którzy stali obok mnie :) ) ale niestety rozwaliłem kabel a dąłem koledze to nie udało się ich uratować i grała też tylko jedna słuchawka - przypadek? nie sądze.

Teraz zastanawiam się nad kupnem nowych słuchawek i myślę sobie nad nausznymi ponieważ douszne tak jak mówiłem wypadają mi i boje się że rozwalą się tak jak moje Brainwavez Delta. Preferencje muzyczne to: House, Electro House, Classical Crosscover oraz stare polskie piosenki np. Tak jak Bolek i Lolek, Mój jest ten kawałek podłogi, Lady Pank ale najbardziej naciskam na słuchawki które będą dostosowane do muzyki electro.

W moich starych Deltach brakowało mi tego mięsistego basu jaki mam np. w głośnikach Edifier R1280T i czy jest możliwość znalezienia słuchawek do nawet 100zł ale by bas i dźwięk był przybliżony do dźwięku z moich głośników?

Teraz gdy przeglądałem internet w poszukiwaniu fajnych słuchawek które leżałyby na głowie tak dobrze jak AKG K402 to niestety nie ma takich i nie potrafię znależć a AKG K403 które są chwalone podobno są jedynie na alledrogo za 150zł co jest przesadą ( jak dla mnie, ale mogę się mylić ), bo za takie pieniądze kupiłbym AKG K518DJ.

Kończąc rozpisywanie się nad życiorysem moich słuchawek chciałbym prosić was użytkowników o pomoc w znalezieniu słuchawek nausznych, chyba że macie ciekawe słuchawki dokanałowe lub douszne to proszę o propozycję. Ja sam zaproponuję co według mnie było by fajne a wy ocenicie jeśli byście mogli to dla mnie zrobić.


Lista wg. mnie fajnych słuchawek:


Nauszne( niestety AKG K403 nie znalazłem):

1)

Panasonic RP-HF100ME-K










Douszne:







A jakie są wasze propozycje ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Superlux hd562 z nausznych, zobacz też te: kz zst (doki) i ve monk (pchełki)

Dziwne ty to miałeś problemy z deltami, ja takich nie miałem, ale słyszałem, że pierwsze srebrne edycje tak się rozlatywały.

Edytowane przez Marek1415
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ve monk są na allegro, SL562 dostępne w wielu miejscach.

 

Poczytaj:

 

http://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-nauszne-muzyczne-i-dla-graczy/

 

http://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-przenosne/

 

Nie spodziewaj się wielu odpowiedzi w tym temacie, bo było podobnych na forum setki, jeśli nie tysiące. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Panasonic RP-HF100ME-K - te słuchawki zakupiłem, nie są jakieś wygodne ponieważ nie wchodzą na całe uszy ale nie chodziło mi o to by były wygodne tylko by można je zabrać na podróże do szkoły i gdy z niej idę a także gdy jestem poza domem. Jeśli chodzi o wygląd to jest 9/10 ponieważ są małe, poręczne, składane i ładnie się prezentują na głowie a jeśli chodzi o jakość dźwięku jest raczej zrównoważona raczej grają średnicą, bassu jest wystarczająco tzn. nie męczą uszu a jednak jest - chociaż mogło by go być

więcej. Jakbym miał porównywać do moich doków Delt to jest podobnie. Scena - mniejsza niż w Deltach.

 

Plusy:

wygląd, małe, wszędzie można je schować, lekkie, idealnej długości kabel jak na mój wzrost 176cm gdzie schowie telefon spokojnie w kieszeni

 

Minusy:

nie wygodne dla uszu, mało basu - słuchawki nie na electro house - ale mi wystarczają

 

Dzięki za udzielenie się w moim temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności