Skocz do zawartości

Monolith M1060 - Monoprice bierze się za planary!


oblivion

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, oblivion napisał:

Ja tam kiedyś czytałem opinie na forach audio. Amazona traktuje z większym dystansem, bo tam mniej osób ma doświadczenie ze słuchawkami, więc zachwala wszystko, bo wcześniej często mieli tylko tańsze słuchawki.

dokładnie - te opinie z amazona to można sobie między bajki włożyć (chyba, że ktoś porównuje na przykładach słuchawek, porównuje itd)

 

na headfi te słuchawy nie maja az takich dobrych opinii.

Edytowane przez chronic_pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinie na amazonie są bardzo dobrą wykładnią, kiedy patrzy się na coś więcej niż dźwięk. Łatwo można po nich ocenić chociażby awaryjność. A że trzeba czytać ze zrozumieniem i uważać na podstawione to chyba nie nowość? ;)

M560 to słuchawki za raptem 200 zielonych, więc pułap MSR7. Gdyby grały zupełnie żenująco to na pewno ktoś by gdzieś o tym krzyczał, a tak to jak wspomniałem - kwestia gustu.

Na head-fi można znaleźć wiele dobrych opinii, ale też całe tabuny marudnych co nie potrafią odróżnić własnych preferencji od obiektywnej oceny produktu - to się tyczy wszystkich słuchawek tam dyskutowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, timecage napisał:

Opinie na amazonie są bardzo dobrą wykładnią, kiedy patrzy się na coś więcej niż dźwięk. Łatwo można po nich ocenić chociażby awaryjność. A że trzeba czytać ze zrozumieniem i uważać na podstawione to chyba nie nowość? ;)

M560 to słuchawki za raptem 200 zielonych, więc pułap MSR7. Gdyby grały zupełnie żenująco to na pewno ktoś by gdzieś o tym krzyczał, a tak to jak wspomniałem - kwestia gustu.

Na head-fi można znaleźć wiele dobrych opinii, ale też całe tabuny marudnych co nie potrafią odróżnić własnych preferencji od obiektywnej oceny produktu - to się tyczy wszystkich słuchawek tam dyskutowanych.

 

Nie do końca się zgadzam - zwłaszcza, że nigdy nie miałem problemu z czytaniem ze zrozumieniem. Na pewno bardziej cenne są opinie ze specjalistycznych forów niż ze sklepu - odnośnie m1060 właśnie na forum ludzie wrzucali zdjęcia pęknięć itp.

Czyjeś preferencje bardzo łatwo odróżnić od faktycznej jakości produk - własnie na amazonie czasem ciężko ze zrozumiem (złapać punkt zaczepienia) odnośnie recenzji - bo dla jednych "great headphones" mogą byc CAL!, a dla innych Orpheus - chodzi o rzetelności przekazywanych w recenzji informacji.

Najlepiej wspomagać się jednym i drugim... a jeszcze lepiej byłoby te słuchawki po prostu przesłuchać :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Soundman1200 napisał:

Są, ale gwarancja w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Soundman1200 napisał:

Tego gościa raczej można brać na poważnie....

 

I tak i nie ;) . Ogółem dobrze prawi, ale jak się czymś zachwyci to przestaje zwracać uwagę na jakiekolwiek wady. Dobry z niego hype generator :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, oblivion napisał:

Dobrze by było. Może jakiś sklep jak np. mp3store spróbuje lub próbował się już dogadać. Np. słuchawki MrSpeakers'a pięknie wciągneli do oferty. Fajnie jakby jeszcze np. ZMF zagościły w Polsce.

Bardziej stawiam że Audeos się tematem zainteresuje.

58 minut temu, Soundman1200 napisał:

I tak to pewnie ta pierwsza rewizja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Monoprice ma wiele fajnych słuchawek w rozsądnych cenach, nie tylko planarów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, vonBaron napisał:

Bardziej stawiam że Audeos się tematem zainteresuje.

I tak to pewnie ta pierwsza rewizja.

@Mayster Zainteresuje się? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności