Skocz do zawartości

KZ ZST


jacekin

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, danonek123 napisał:

Te niebieskie z Ali dojdą przesyłką nierejestrowaną? Nigdy nic nie zamawiałem od 'chińczyka'.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 

Przesyłkę możesz sobie wybrać. Ale nawet nierejestrowana powinna dotrzeć. W moim przypadku, gdy zamawiałem kilka rzeczy, to czas przesyłek był podobny, rejestrowane co najwyżej miały sprawniejszy i bardziej aktualny rejestr, lepiej wiedziałem, co się działo z przesyłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gourney napisał:

Kazety ze zdjęcia @pekin93 - odpust pełną gębą:D. A jak z kablem - siedzi pewnie?

 

Możesz puścić dziś totka. Masz farta, bo siedzą idealnie, jak w IEM za 1000zł :) 

Są idealnie spasowane z obudową, zero szpar! 

Edytowane przez pekin93
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mantr napisał:

Eksperymentowałem z różnymi tipsami i piankami (mam w czym wybierać) i tak oto wygląda u mnie ostateczne rozwiązanie kwestii wygody, seala, brzmienia itp.

DSC_0865.jpg

"Ciemność, ciemność widzę "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mantr napisał:

Eksperymentowałem z różnymi tipsami i piankami (mam w czym wybierać) i tak oto wygląda u mnie ostateczne rozwiązanie kwestii wygody, seala, brzmienia itp.

DSC_0865.jpg

zdjęcie nie chce się załadować. 

8 minut temu, Gourney napisał:

To może pionek też przyjdzie w jednym kawałku i sprawny?:ph34r:

oby :) 


Jeśli ktoś zastanawia się jaka jest różnica miedzy KZ a Vivo to już mówie: Vivo graja zupełnie inaczej, zdecydowanie jaśniej, mniej basu, bardziej naturalny wokal i scena trochę lepsza. Ogólnie granie bardziej "dojrzałe". KZ będą lepsze do muzyki rozrywkowej, przy Vivo grają V... 

Edytowane przez pekin93
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się skusiłem. Powiedzcie mi który kabel będzie lepszy, dedykowany do KZ ZST (http://www.ebay.com/itm/272555441459) czy ten od KZ ZS3 (http://www.ebay.com/itm/KZ-ZS3-Headset-3-5mm-Jack-Silver-Plated-Pin-Earphone-Cable-Detachable-Audio-Cord-/282359280160?hash=item41bdecb220:g:kkcAAOSwtfhYoUsD). Kabelki wyglądają na identyczne, chodzi o wtyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bialy_Wilk napisał:

Które lepiej będą się układały za uchem?

Układać będą się prawie tak samo, może ten od ZST lepiej bo ma wtyk pod kątem, tak jak oryginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, bachankas napisał:

Trochę w tak diametralne zmiany nie wierzyłem, ale wydaje mi się, że po prostu te fabryczne tipsy są fatalne i ciężko złapać dobrego seala, dlatego inne tyle poprawiają. Jakbym od razu wiedział, to bym zamówił jakieś, ale nawet te od UF pasują spoko (dobrze, że dziewczyna te najmniejsze wzięła, to nie ma konfliktów) :D

Te zmiany to kwestia tego, że oryginały są kompletnie z czapy :P

IMO dużo zmienia kwestia otworu w tipsie, im większy tym lepiej, w oryginałach otwór zakrywa sporą część tulejki. Z drugiej strony przez mocowanie w tych niebieskich wylot tulejki powinien siedzieć głębiej niż w stockach, czy czerwonych tipsach (też podrzucałem do nich link kilka stron temu).

 

PS. Muszę zamówić kabel skoro tak chwalicie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na GearBest w promocyjnej cenie została tylko jedna sztuka, jak ktoś się jeszcze zastanawia to radzę się pośpieszyć .


A jaka ta cena promocyjna? Ja na szybko po 11 USD znalazłem i 13 sztuk jeszcze jest.

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Compton napisał:

Dziś dotarły i właśnie sobie słucham.

Nie mam dużego doświadczenia (posiadałem jedynie EPH-100, UE900, GR07B) ale bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. :)

Wygoda, brzmienie, zgranie z V10 - wszystko bardzo dobrze.

IMG_0295.JPG

To ZS3 są? Ładny ichni kabelek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności