Skocz do zawartości

KZ ZST


jacekin

Rekomendowane odpowiedzi

Stałem się posiadaczem kz zst i mam dwa pytania. Czy warto dokupić do nich pianki comply? Jak tak to jaka to jest tulejka i jaki model pianek? Miałem w poprzednich i bardzo fajnie leżą w uchu te pianki :)

Drugie pytanie to jak Wy zakładacie swoje kz'y?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sprawa bardzo indywidualna. Ja np nie używam wcale pianek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Bialy_Wilk napisał:

Jak wpływają na dźwięk względem oryginalnych tipsów czy tych niebieskich? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, adriano2510 napisał:

Jak wpływają na dźwięk względem oryginalnych tipsów czy tych niebieskich? 

Sorry ale nie mam wprawy w opisywaniu dźwięków (jestem początkujący w tym temacie). Porównując do oryginalnych tipsów to dla mnie pod każdym względem jest lepiej. Porównując do niebieskich - jest więcej basu trochę kosztem wysokich, scena jest deko przytłumiona, słuchawki graja bardziej rozrywkowo, dżwięk nie jest tak suchy. 

Bardziej zawansowanych proszę o poprawkę ;).

Edytowane przez Bialy_Wilk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przyspiesza, ja tam zgodny człek jestem ! A, że nie lubię rozbierać muzyki na dźwięki, co jest u mnie wiadomą rzeczą :D, napisałem "odmula".

Nomenklatura do śmierci będzie mi się kojarzyć z realnym socjalizmem :P Tak więc Panie Kolego ... Nie stresuj dziadka :woot:

Edytowane przez paratykus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały offtop co do wieku ...

 

Facet budzi się po ostrej popijawie. Patrzy ... a tu obce otoczenie, obca kobieta z nim w łóżku.

Zrywa się lekko przerażony i mówi :

- Gdzie ja jestem ? Kim Ty jesteś ?? I ile Ty w ogóle masz lat ???

- No wiesz ? -lekko urażonym tonem odpowiada kobieta.- Kobietom nie zadaje się takich pytań. Kobieta ma tyle lat na ile wygląda.

- Jezus Maria ! To niemożliwe żeby ludzie tak długo żyli ...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Triple również dźwięk szlachetnieje na sreberku 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest problem. Po tygodniu posiadania słuchawek cos sie dziś stało. Jedna grała jakoś gorzej. Sprawdziłem. Okazało Okazało, że nie ma grilla tam przy tulejce. Musiał mi wypaść przy zmianie nakładek. Czy da się to jakoś zastąpić?

Jednak brak tego nie wpływa na dzwięk. Po prostu nie wcisnąłem do końca jednej słuchawki. W każdym razie warto by było czymś to zakryć,żeby brud się tam nie dostał

Edytowane przez raggie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy w module bluetooth po zastopowaniu muzyki wbudowany mikrofon pozwala na słyszenie dźwięków z otoczenia? rozmowy itd...

Wiem, że są takie patenty w niektórych słuchawkach - przejrzałem całą ofertę na aliexpress ale tam są tylko poza stockowymi kable złote? srebrne i Bluetooth.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mcarto napisał:

Czy w module bluetooth po zastopowaniu muzyki wbudowany mikrofon pozwala na słyszenie dźwięków z otoczenia? rozmowy itd...

Wiem, że są takie patenty w niektórych słuchawkach - przejrzałem całą ofertę na aliexpress ale tam są tylko poza stockowymi kable złote? srebrne i Bluetooth.

 

Adapter tak nie działa.

Adapter tak nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności