Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

KZ ZST


jacekin

Rekomendowane odpowiedzi

To czemu z Orfeuszem nie porównasz? Pieniądze nie grają przecież nie grają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czemu z Orfeuszem nie porównasz? Pieniądze nie grają przecież nie grają?

Bo ich na oczy nie widziałem, o odsłuchu wspominając.

I akurat ZST, to przykład tego, że pieniądze grają.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaro54 Jako, że wielokrotnie twierdzono, iż zst są killerami wielokrotnie droższych konstrukcji. Inszy postanowił powalić mity tego hajpu. 

Nie można opisywać słuchawek jako wspaniałe tylko dlatego że grają jako tako i kosztują 12zł. Potem przyjdzie jakiś audionoobek i zobaczy że podobnie opisują słuchawki za 800zl i 50. Jak myślisz które kupi? 

 

W audio nie można kierować się ceną. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Inszy spora część ludzi na forum uważa cię za fachowca, więc serwowanie takich opinii bez podania półek cenowych jest troche niepoważne.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec hype! 

 

:D 

 

Inszy juź parę hype zatrzymał. Np. Samsugi i jvc takie były, żeśmy się jarali jak Wy teraz kz zst....

 

przysEdl @Inszy napisał prawdę i koniec.

 

jaki ja byłem wściekły na niego wtedy, że mi hype odbiera? Już się tak nie jarałem, zacząłem krytycznie słuchać...

 

Słuchawki ostatecznie porozdawałem. Miał rację.

Coś w sobie miały, głównie miał cenę w stosunku do możliwości, choć  Inszy wskazywał nawet w tej niskiej cenie lepszą konkurencję...

 

Sam myślałem, ze kz zst są lepsze od xba-3 czy fidelio s2. Są. z telefonu.

Z pionka na spinfitach xba-3 i fidelio s2 są lepsze od kz zst - czy na tipsach czerwonych, czy na niebieskich, czy na tych od xba-3, czy na kablu srebrnym...

 

takze, koniec jarania się Panowie,

 

pora na kz zs5!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o hype ale o manipulowanie informacją. Gdyby podał cenę nikt by mu nie miał za złe, że Hery mu odpowiadają. Rzecz gustu. Ale porównywać malucha z Porsze trochę niepoważne delikatnie mówiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=21694]Inszy[/mention] spora część ludzi na forum uważa cię za fachowca, więc serwowanie takich opinii bez podania półek cenowych jest troche niepoważne.  

Widzisz, a ja (póki co) uważam za niepoważne pisanie jakie te ZST są niesamowite.
Jak na moje ucho, jednak do półki 200 złotych i wyżej, to im trochę brakuje. Oczywiście pod względem technicznym, bo kwestia charakteru grania jest sprawą odrębną.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Inszy napisał:


Widzisz, a ja (póki co) uważam za niepoważne pisanie jakie te ZST są niesamowite.
Jak na moje ucho, jednak do półki 200 złotych i wyżej, to im trochę brakuje. Oczywiście pod względem technicznym, bo kwestia charakteru grania jest sprawą odrębną.

A czemuż to? Przecież rzeczywiście są niesamowite w swojej półce - entry level.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak je odebrales Inszy. Dla mnie srednie to wlasnie ich najlepsze pasmo, gora jakastam jest ale generalnie szalu nima, bas misiowaty przez co dobrze mi sie na nich slucha na szybko slabych realizacji umca umca. Przy zywych instrumentach i juz napewno w klasyce wychodzi z nich plastikowe brzmienie i brak naturalnosci jak na dloni. Zarzucilem tipsy z wieksza dziurka (te niebieskie z aliex) ale sluchalem ledwie pare minut - dla mnie ucieklo duzo cieploty przez co bardziej slychac niedomagania tej konstrukcji. W tej kwocie jak i kilkukrotnie wyzszej  sa jednak super jak sie lubi takie granie.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, pawkos napisał:

Ja też się jarałem przed za zakupem ZST. I kupiłem. A póżniej? Rozczarowanie...

Jeżeli nakręciłeś się i uważałeś ze słuchawki za 50 zł będą grały jak te za 550 zł to nic dziwnego ze się rozczarowałeś. W tym temacie nie raz było pisane że grają bardzo dobrze jak na słuchawki za 50 zł.  Mam nie wielkie doświadczenie w tym temacie ale trochę słuchałem na dokach w przedziale do 200 zł, i uważam ze w tym przedziale cenowym są naprawdę dobre. Jak kupię telewizor 42' za 700 zł to nie oczekuję jakości obrazu i funkcji jak z telewizora 42' za 2700 zł.

Edytowane przez Bialy_Wilk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oczekiwałem cudu. Wiem przecież ile kosztują. W cenie do 100 zł są naprawdę niezłe.

 

Ale sporo osób mówiło, że to killer droższych doków. I trochę patrzyłem w tych kategoriach. W rzeczywistości jednak z tym killerem, to jedna nie do końca prawda;) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się jarałem przed za zakupem ZST. I kupiłem. A póżniej? Rozczarowanie...

 

Rozczarowanie słuchawkami za 12$. Tragedia. Mam nadzieję, że andromeda zagra nieco lepiej.

 

A zupełnie serio, część z nas podchodzi do tego hobby zbyt poważnie. Od dziś hajpuję tylko słuchawki od 2k w górę. Tak, żebyście nie kupowali bezmyślnie, a jeśli żałowali, to konkretną kasę.

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, all999 napisał:

 

Rozczarowanie słuchawkami za 12$. Tragedia. Mam nadzieję, że andromeda zagra nieco lepiej.

 

A zupełnie serio, część z nas podchodzi do tego hobby zbyt poważnie. Od dziś hajpuję tylko słuchawki od 2k w górę. Tak, żebyście nie kupowali bezmyślnie, a jeśli żałowali, to konkretną kasę.

 

 

Nie wiesz co czynisz!

Wiesz jak ja żałowałem kupna nowiutkich d7100 kiedy bas nie był już najlepszy na świecie?

Wina Tuska!

nie, zaraz

Wina Ryki!

przeciez nie moja ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@all999 nie w tym rzecz, źeby jarać się tylko drogim sprzętem, tylko by się jarać w granicach rozsądku (niezależnie od ceny).

Budowanie fałszywych legend niczemu dobremu nie służy, drugie Hedfi chyba nikomu pod tym względem potrzebne nie jest.

 

@Spawn średnica trochę mi wyszła na Z6, ale za bardzo ciągnie od niej plastikiem, żebym się nią zajarał. Wśród dostępnych budżetówek wybrałbym pod tym względem Seahf AWK-009.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uśmiałem się, nagle okazuje się, że nie ma sensu ich porównywać do droższych konstrukcji, a jeszcze niedawno grały jak złoto.

 

Jak dla mnie grały tak jak to Inszy opisał, ale nic do nich nie mam, nie moje granie i sprzedałem. Natomiast to co mnie denerwuje to stworzenie kółka wzajemnej adoracji na ich temat i pisanie jakie to są wyjątkowe i jaki to się kupuje high-end za grosze. Teraz jest wysyp tanich doków, gdzie każdy znajdzie coś pod swój gust i ZST to nie jest żaden rodzynek za tą kasę.

 

Fajnie, że Fatso chciał rozruszać trochę forum, ale później to już trochę przesada się zrobiła.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć z nas podchodzi do opinii o posiadanych słuchawkach zbyt osobiście...
Mój pierwszy kontakt z zst to było wow - fajne muzykalne brzmienie, nóżka chodzi, trochę napompowane, ale na miasto j a kiedy znalazł. I tu się trochę z Inszym nie zgadzam, bo akurat moim zdaniem ich bolączką jest trochę rozlazły bas, natomiast cała reszta całkiem ok. Potem założyłem te niebieskie gumki o których wspomniał Spawn i tu z kolei się z nim nie zgadzam, bo uważam, że największa ich bolączka, czyli niskie Hz zyskały na precyzji, a brzmienie się fajnie wyrównało. Tak jakby więcej detali wyszło zza delikatnego kocyka, nie ma pompy, ale ciągle fajnie i muzykalnie.
Inszy, Spawn, Faso - wszyscy już trochę sprzętu przerobili, więc pojęcie mają, a każdy inaczej te słuchawki określił.
Każdy słyszy inaczej, każdy ma inne gusta, a nonkonformizm nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Inszy napisał:

@all999 nie w tym rzecz, źeby jarać się tylko drogim sprzętem, tylko by się jarać w granicach rozsądku (niezależnie od ceny).

Budowanie fałszywych legend niczemu dobremu nie służy, drugie Hedfi chyba nikomu pod tym względem potrzebne nie jest.

 

O niczym innym nie pisałem, jak o rozsądku właśnie;) 

 

Fałszywa legenda? Nic mi na ten temat nie wiadomo, ja nie znam lepszych iemów za 12$. Chyba spodziewałeś się po nich zbyt wiele. Zresztą nie tylko Ty.

 

 

 

A i jeszcze żeby nakarmić ego, to zdaje się, że miałem je na forum pierwszy, nie FatsoB)

 

:lol:

Edytowane przez all999
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności