Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

KZ ZST


jacekin

Rekomendowane odpowiedzi

Wersje z mikrofonem to szukaj w najtańszych kabelkach. To kabel do słuchania muzyki nie do rozmów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikrofon daje dodatkowe zniekształcenia. Ja do rozmów mam przetworniki BT BTR-3 lub podobny. I to jest praktyczne podłączam 2 urządzenia i słucham muzyki, a jak ktoś dzwoni to odbieram (albo nie) i dalej słucham muzyki. Tu jest praktyczne rozwiązanie i nie psuje brzmienia. 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest w Meeaudio M 6 Pro. Ma dwa kable jeden lepszy bez mikrofonu i drugi z mikrofonem. Różnica w dźwięku jest slyszalna. I nie jest high end 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem w MEE nie jest mikrofon, tylko potencjometr na kablu. One od zawsze stwarzają problemy, łącznie z balansem. Przy standardowych rozwiązaniach praktycznie nie ma różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie dwa lata mam od @bigmaras. Przed odpowiedzią sprawdziłem bo nie byłem pewien. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Inszy napisał:

W każdym razie jest to pierwszy taki przypadek, z którym się spotkałem. Ale w sumie nigdy nie porównywałem tak tandetnych kabli, więc może i coś w tym jest.

Zawsze jest ten pierwszy raz :) Może czasami i tak tandetnymi rzeczami się warto zająć. I wśród tandety można znaleźć perełki, a nie iść na łatwiznę i do jubilera po perły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz gustu, a o gustach się nie dyskutuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest ze w droższych modelach słuchawek z wymiennym kablem można spotkać na wyposażeniu po 2 kable jeden z mikrofonem a drugi bez. U KZ te kable ze srebrzonymi przewodami mają robić za te lepsze do muzyki a z mikrofonem też czasem można kupić, tyle ze są to takie jak na wyposażeniu standardowym. Wg deklaracji producenta  z miedzi o dużej czystości.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, alban7314 napisał:

witam mam pytanie czy ten moduł będzie grał https://www.gearbest.com/headphone-accessories/pp_009191931713.html?wid=1433363  z tymi słuchawkami

 

Będą, brand KZ więc piny powinny być 0,75, powinieneś też, wnoskując z opisu, wybrać pod ZST, wariant B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to też kwestia tego co ktoś lubi. Moim zdaniem przy wyższych modelach KZ będzie progres. Wariant A pasuje właśnie do wszystkich słuchawek KZ z złączami 2 pin, a wariant B tylko do tych z gniazdami typu B. KZ AS10 napewno będą lepsze od ZST nawet po z tym modułem bluetooth.

Z tego co ludzie piszą to nawet ZSN powinny być lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten moduł BT i swego czasu bawiłem się spinając go z różnymi dokami KZ.

Oddawał charakter brzmienia poszczególnych modeli ale zmiany nie były duże.

Poza tym ograniczał wyraźnie dynamikę oraz scenę i wiecznie przerywał połączenie.

ZSN grały trochę lepiej od BTE ale kolega zrobi błąd kupując ZSN plus moduł BT, mając już BTE.

Tym bardziej, że jak sam napisał potrzebuje je do biegania i okazjonalnego słuchania.

Jakbym miał coś polecić uniwersalnego i stosunkowo niedrogiego to XD-23. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności