Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

KZ ZST


jacekin

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Jaro54 napisał:

Wpisz na aliexpress earphones accesories i wybierz firmę KZ. Powinno ci pokazać zestawy oryginalnych gumek

 

No właśnie jakoś nie bangla ten sposób. Wpisuję też kz zst tips oraz kz zst silicone. Oryginalnych gumek nie pokazuje. Są czerwone i niebieski. Takie mam w domu, jednak brzmieniowo i rozmiarowo najlepsze dołączone do słuchawek.

 

3 minuty temu, chico99 napisał:

@side, widzę, że jesteś z Opola. Ja też:) Mogę Ci coś podrzucić z tego co mam.

 

Cześć:) potrzebuję tylko stockowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, side napisał:

 

No właśnie jakoś nie bangla ten sposób. Wpisuję też kz zst tips oraz kz zst silicone. Oryginalnych gumek nie pokazuje. Są czerwone i niebieski. Takie mam w domu, jednak brzmieniowo i rozmiarowo najlepsze dołączone do słuchawek.

 

 

Cześć:) potrzebuję tylko stockowych.

Takie? czy Takie ? różnią sie chyba ceną :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ... ten też jest ali. Jeszcze go nie słuchałem. Znajomy zamówił sobie dodatkowo do KZ ZS6. Na razie sam nie podłączył, więc wziąłem sobie kabelek do testów. Po paru godzinach go posłucham. Na ali często tak bywa, że w parze z wyglądem i wykonaniem nie idzie jakość zastosowanych podzespołów;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, chico99 napisał:

Hmm ... ten też jest ali. Jeszcze go nie słuchałem. Znajomy zamówił sobie dodatkowo do KZ ZS6. Na razie sam nie podłączył, więc wziąłem sobie kabelek do testów. Po paru godzinach go posłucham. Na ali często tak bywa, że w parze z wyglądem i wykonaniem nie idzie jakość zastosowanych podzespołów;)

Czy dobrze rozumiem, że ty wygrzewasz ten kabelek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, sirJax napisał:

A u mnie od kilku dni ZS3,  chyba bardziej przyjazne dla ucha :)

A masz jakieś inne KZ? Bardziej przyjazne, pod jakim względem ergonomicznie, dźwiękowo? W porównaniu do jakiego modelu? Pytam, bo mam ZST pro, ZSR, ZS6, imo ZSR gra najbardziej spójnie, choć skupiając się na poszczególnych zakresach to w ZS6 jest lepiej. Zastanawiałem się nad ZS3, swego czasu, ale wybrałem z końcu ZS6, które są ciężkie trochę i niezbyt wygodne ale brzmieniowo ciekawe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Inszy napisał:

Jak masz ZSR, to szkoda kasy na ZS3. Pomysł na dźwięk bardzo podobny, tylko starszy model gra znacznie niżej jakościowo.

Coś w tym może i jest, ale nie zgodzę się z tym. ZS3 to słuchawki oparte o pojedynczy driver dynamiczny i przez to nie grają tak ostrą górą, dla równowagi bas również jest nieco mniej wywalony. Na wielu grajkach , szczególnie słabszych jakościowo ZS3 i dla ludzi których ZSR będą dotkliwie ranić ZS3 mogą okazać się lepsze. Nie da się ukryć że ZSR jest rozwinięciem ZS3 i to uważam że udanym. ZSR mogą nie wszystkim zmieścić się do ucha z swoimi grubymi dyszami. Dlatego ZS3 nie stawiał bym jako nie warte uwagi w stosunku do ZSR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, chico99 napisał:

A masz jakieś inne KZ? Bardziej przyjazne, pod jakim względem ergonomicznie, dźwiękowo? W porównaniu do jakiego modelu? Pytam, bo mam ZST pro, ZSR, ZS6, imo ZSR gra najbardziej spójnie, choć skupiając się na poszczególnych zakresach to w ZS6 jest lepiej. Zastanawiałem się nad ZS3, swego czasu, ale wybrałem z końcu ZS6, które są ciężkie trochę i niezbyt wygodne ale brzmieniowo ciekawe:)

Mam ZST z imitacja carbonu,  czyli chyba nie pro, czy pro to te kolorowe?

ZST jednak bardziej wygodne, grają bardziej szczegółowo, ale w niektórych nagraniach "sybilują" w bdb realizacjach jest ok. 

ZS3 mniej męczą przy tym grają całkiem przestrzennie,  ergonomia w sensie wygody chyba gorsza niż ZST,  jadą do mnie gearbest jeszcze  ES3, zobaczymy...

Porównanie robione na AK70 i Huawei P9 plus -Tidal i spotify jest ok. na gęstych plikach czasem ZST za bardzo "klinicznie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem ten srebrny kabelek i zdecydowanie dzwięk wychodził z niego bardzo "chłodny", tak jakby dość mocno ucinał dół. Głównie średnie i wysokie było słychać. Po kilku dniach zmieniłem z powrotem na stock'owy, który wydawał się cieplejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności