Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Recenzja ISK HD9999


EvilKillaruna

Rekomendowane odpowiedzi

Recenzowane słuchawki mają tak dziwną i wysoką numerację nie bez powodu. Już nie tylko przypominają kopiowany przez siebie pierwowzór, ale wręcz próbują się nim stać (być może przy pomyślnym dla nich fakcie wychodzenia chyba praktycznie z tej samej fabryki). W efekcie są najlepiej skopiowanym jakościowo (i ogólnie) modelem tego typu. Oczywiście kopia nigdy nie będzie w 100% oryginałem, zwłaszcza gdy używa się zupełnie innych przetworników, ale też przy z reguły bardziej atrakcyjnych cenach wiele osób nie może sobie odmówić grzechu, interesując się na potęgę właśnie takimi konstrukcjami.

http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-isk-hd9999/

 

1mKnOba.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kurier dostarczył, a że jestem w pracy to na szybko je przesłuchałem na DFB + Tidal HiFi. Słuchawki są jak dla mnie bardzo jasne, ale może jestem skalany basowością XBA-H3 których słucham od ponad roku jako jedyne źródło dźwięku. Tak więc akcenty na średnie i niskie tony są bardzo w porównaniu do IEMów, najbardziej liczyłem na uzysku ze sceny i powietrza, i o ile scenicznie trudno mi określić po tak krótkim odsłuchu, to separacja instrumentalna i wokalna wyraźnie zyskała w porównaniu do Sony. Rzeczywiście słuchawki są mega wygodne, i to też był impuls do zakupu, bo katowanie uszu przez dłuższy czas piankami Comply - jakkolwiek samymi w sobie genialnie wygodnymi - to nie najlepszy pomysł. Tak więc w domu na spokojnie sobie je jeszcze potestuję, i poczekam aż pamięć muzyczna przestawi się na system nauszny. Na pewno jestem na dzień dobry bardzo zadowolony z basu :D

Edytowane przez decees
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jakbym miał je krótko określić to takie superluxy klasy premium :D Fajnie grają, rzeczywiście mają troche z monitoringu ale bez przesady, bardzo żywiołowe choć jasne granie. Bas muszę poczekać aż się w pełni wygrzeją ale wydaje się być ok. Ogólnie w porównaniu do poprzedniej krótkiej przygody z HyperX to dużo wygodniejsze, przestrzeń, separacja i wokale na plus ale od razu słychać, że nie są to słuchawki do jasnych źródeł, z sc8000 nieco kłują, z audiotrakiem hd2 jest dużo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności