Skocz do zawartości
Uwaga konkurs! Wejściówki na AVS 2018 Czytaj więcej.. ×
siara1975

Pioneer XDP-100R

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem firmę, która podjęła by się wydruku 3D etui na mojego Pioneera XDP-100R. Jako, że Onko i 300R są podobne, może znalazło by się więcej osób?

Koszt wykonania wraz z projektem ma nie przekroczyć 150 PLN brutto. W przypadku większego zapotrzebowania, kosztem był by tylko materiał (do 100 PLN brutto).

Projekt po stronie firmy, ale jeżeli się ktoś zna na tym to można by zaprojektować samemu.

Co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za 150 PLN to Ci mogę sprzedać oryginalne skórzane, praktycznie nowe.

Ciekaw jestem jak by to mogo wyglądać, bo brzmi ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Za 150 PLN to Ci mogę sprzedać oryginalne skórzane, praktycznie nowe.
Ciekaw jestem jak by to mogo wyglądać, bo brzmi ciekawie.
To czemu nie pisałeś w moim wątku o poszukiwaniu etui? ;) Chętnie się przyjrzę, jak jesteś zainteresowany to napisz na PW.

Jakby coś to mogę dać namiary. Gdyby dostarczyć gotowy projekt na pewno będzie taniej, bo to tylko koszt materiału wtedy. I podano mi koszta maksymalne ;)

Druk 3D jest już na tak dużym poziomie zaawansowania, że chyba nie ma się co martwić co do jakości. Kolejnym plusem jest to, że można to w zasadzie dowolnie kształtować.

Osobiście, jeżeli w najbliższym czasie nie zorganizuje sobie jakiegoś etui (chciałem zrobić coś ręcznie, ale to dość skomplikowany proces chcąc zrobić wycięcia na ekran bądź przyciski np. w filcu), to się chyba skuszę na ten druk ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi