Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pioneer XDP-100R


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, manuelvetro napisał:

I ja wróciłem do pionka. Używałem go, co prawda regularnie, ale dość rzadko (znaczy zrywami - parę dni intensywnego słuchana, tygodnie/miesiące przerwy i od nawa) przez parę lat. Nie mam problemu z baterią, działa jak nowa. Kupowałem na iboodzie, nie wiem, który to był rok.... 

Z tego samego okresu , mamy XDP :D Profesor powrócił? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
32 minuty temu, manuelvetro napisał:

I teraz takie pytanko...

Kto z Was ma jeszcze pionka i się zna. Czy on jest tylko dapem, czy można go też jako dac podłączyć pod kompa, konkretnie Maca? Pytam, bo próbowałem, ale nie umiałem....

Hey,

Nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, manuelvetro napisał:

I teraz takie pytanko...

Kto z Was ma jeszcze pionka i się zna. Czy on jest tylko dapem, czy można go też jako dac podłączyć pod kompa, konkretnie Maca? Pytam, bo próbowałem, ale nie umiałem....

Ja też jeszcze mam! I to z tej samej, legendarnej wyprzedaży na iBoodzie. Wciąż gra i buczy i dopiero dwa tygodnie temu poluzowało mi się gniazdo jack, czego tak się obawiano na forum wtedy... Niemniej, jako odtwarzacz kanapowy dalej wiernie służy, w ruchu przez luzy na jacku już nie jest kolorowo. 

 

Powoli zaczynam rozglądać się za następcą, ale zupełnie nie mam pojęcia, co by mogło tego obitego skurkowańca zastąpić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mojego dzięki radom zacnego @Lord Raydenskleiłem piona w kanapkę z corda meier quickstep i jest zestaw, który dźwiękowo wyrywa z kapci. Zresztą dlatego w 2017 pozbyłem się stacjonarki. Z 1990 i k701 FAW ta kanapka grała mi na poziomie mojej stacjonarki. To był chyba wtedy FCL i jakiś SMSL (?) ze średniej półki.

Ma tylko dwie wady: nie gra jako dac i nie ma dziurki zbalansowanej 2,5. :( Co jest dla mnie dużym obecnie utrapieniem.

Mój pionek jest w stanie sklepowym, bo nie używałem go zbyt dużo. Tak, od święta, więc długo jeszcze ducha nie wyzionie raczej.

Gdyby jednak było inaczej nie szedłbym w DAPA, tylko w to:

https://mp3store.pl/wzmacniacze-dac/wzmacniacze-z-dac/earmen/2020120870732213153/8606108569221/earmen-tr-amp-mqa-dac-amp

I to w ciemno, bo mam earman sparrow i wiem jak to gra :) Szedłbym i dziś w to, ale dziurki nie ma zbalansowanej 2,5 :( 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam Pionka Iboodowego, wygląda jak "nówka nie śmigana", bo używany b. rzadko ponieważ jest trochę duży.

Co pół roku sprawdzam stan baterii, żeby było tak z 60-70% i ląduje w szufladzie, ale jakoś z tydzień temu mnie naszło, że trzeba go reaktywować, bo znalazłem jakąś pustą kartę 200 giga to mu zamontuję i niech sobie dziadek pogra :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój też ma się świetnie. Co najdzie mnie myśl, że może sprzedać, to posłucham go sobie z Howkami i nie ma już takiej opcji. 😎

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.04.2021 o 22:18, jd1210 napisał:

Mój też ma się świetnie. Co najdzie mnie myśl, że może sprzedać, to posłucham go sobie z Howkami i nie ma już takiej opcji. 😎


Ja już takiego zestawu nie posiadam, ale kiedyś miałem i bardzo dobrze go wspominam. Świetna para!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2020 o 17:56, krz napisał:

Wszystkie się da, o ile dobierzesz odpowiednią. Poszukaj na zdjęciach w necie czy doszukasz się typu. Niestety by się dostać do środka, trzeba rozkleić wyświetlacz.

Podejmiesz się wymiany? Na ali są do nich tylko ciekawe jakiej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.04.2021 o 21:49, hibi napisał:

mój po tylu latach ma 86 % aku :D

 

O, proszę. Czym sprawdzałeś pojemność? Pewnie jest aplikacja od tego typu zadań?
Chętnie zobaczę, ile w moim się zachowało aku. Na oko trzyma nieznacznie gorzej niż nówka, starałem się nie schodzić niżej 20% batki i nie ładować >80%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
16 minut temu, paratykus napisał:

A co mi tam... Napiszę, że odpaliłem Pionka, podłączyłem do niego Anew X One ( niebieskie filtry ) i sobie Norah Jones słucham.

Mi z pionem było neutralnie, neutralnie, ale technicznie miazga.

Ja wciąż do piona podłączam kolorowe IEM i jest rewela. Małego tego, xdp300r dzięki temu odkryciu mam i shanling m6 był długo w tarapatach. Także śmiać się z pionów nie ma co, bo gra jest wysokiej klasy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MrBrainwash napisał:


i co? Ogień z uszu? :P 

Trudno powiedzieć. Norah ululała mnie do snu po 4 kawałkach. Właśnie się kawą dobudzam 😉

Godzinę temu, chico99 napisał:

Zdzichu, pochowają Ciebie z tym pionkiem.:D

Nie, prędzej jemu się bateria wyeksploatuje niż mnie, mam nadzieję 😉

 

W sumie to myślałem nad jakimś nowym, większym "bydlakiem", ale kilka dni temu klęknął mi obiektyw, aparat nowy muszę dokupić, miałem przychomikowane kilkanaście tysi, ale pójdą w foto.

Taki lajf.

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam,

Po restarcie do ustawień fabrycznych - nie da się uruchomić Tidala, informuje mnie że urządzenie nie jest zgodne z aplikacją.

Pewnie kwestia androida, da się uruchomić tidala na tym dapie innym sposobem?

Pozdrawiam

36 minut temu, niko74 napisał(a):

Witam,

Po restarcie do ustawień fabrycznych - nie da się uruchomić Tidala, informuje mnie że urządzenie nie jest zgodne z aplikacją.

Pewnie kwestia androida, da się uruchomić tidala na tym dapie innym sposobem?

Pozdrawiam

Poradziłem sobie - instalacja starszej wersji tidala - działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności