Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pioneer XDP-100R


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

Ło Matko !

Mój od roku leży w szufladzie. Chyba z raz go w tym czasie ładowałem, ale nie słuchałem.

Miałem roczną przerwę od Forum i słuchawek.

Lecę obadać Pioneerka ...

 

edyta :

 

Dobry chłoptaś, dobry.

Miał 90% na baterii. Z tym, że leżał w szufladzie wyłączony.

Teraz gra, odpalił się na JMJ. Musiałem rok temu tego słuchać.

Jak już gra to sobie potestuję na nim douszne i dokanałowe BT.

 

Miło wrócić do słuchania ;)

Edytowane przez paratykus
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, poke_kzg napisał:

Witam

Rozwaliłem wyświetlacz w moim grajku. Niestety nie mogę nigdzie znaleźć wyświetlaczy na wymianę. Wie ktoś gdzie mógłbym taki dostać? 

 

Ja bym uderzył do jakiegoś autoryzowanego centrum serwisowego pioneera bo najpewniej oni będą mieć dostęp do części zamiennych.

 

https://dsv.com.pl/serwis/adresy-punktow-serwisowych-pioneer/

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Spawn napisał:

Co prawda UK już nie należy do Unii Europejskiej ale centra serwisowe pioneera jeszcze mają ;)

 

https://www.pioneer-audiovisual.eu/uk/authorised-service-centers

Wiem. Właśnie po napisaniu komentarza, załapałem jaki ze mnie debil 😊 dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy koszt nowego wyświetlacza z wymianą nie przekroczy wartości sprzętu. Może warto rozejrzeć się za używanym a ten zostawić/sprzedać na części.

Edytowane przez Bialy_Wilk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Bialy_Wilk napisał:

Pytanie czy koszt nowego wyświetlacza z wymianą nie przekroczy wartości sprzętu. Może warto rozejrzeć się za używanym a ten zostawić/sprzedać na części.

Dlatego napisałem do nich zapytanie czy można kupić wyświetlacz. Bo to, że wymiana w jakimkolwiek serwisie jest totalnie nieopłacalna, to wiem. Więc szukam samego wyświetlacza do samodzielnej wymiany. Jeśli nie będzie takiej możliwości to czas na nowy sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LuQi napisał:


I jak tam sytuacja z baterią? Wróciło wszystko do normy? 

Wygląda na to że tak. Już teraz nie będę wyłączał, nie ch się rozładowuje w trybie czuwania.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
57 minut temu, niko74 napisał:

Witam

Da się wymienić baterię w Pionku?

Wszystkie się da, o ile dobierzesz odpowiednią. Poszukaj na zdjęciach w necie czy doszukasz się typu. Niestety by się dostać do środka, trzeba rozkleić wyświetlacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jakiej max. pojemności karty łyka pionek? Próbował ktoś np. 512GB?

 

Czy software wytrzyma obsługę setupu kart 2 x 256GB? Gdzieś w internecie przeczytałem, że czasem mu się mieszało w chipsetach od tego dobrobytu i były problemy z lagowaniem przy dwóch kartach, ale nie potrafię teraz tej informacji znaleźć... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Mam problem z grajkiem. Nie ładuje baterii. Był kilka miesięcy nieużywany, dziś chciałem posłuchać, ale był rozładowany. Podłączyłem więc do ładowarki i nic. Ekran czarny, nie ładuje. Miał ktoś taki przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, imbryk82 napisał:

Mam problem z grajkiem. Nie ładuje baterii. Był kilka miesięcy nieużywany, dziś chciałem posłuchać, ale był rozładowany. Podłączyłem więc do ładowarki i nic. Ekran czarny, nie ładuje. Miał ktoś taki przypadek?

Chwilę trzeba poczekać aż zacznie ładować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.12.2020 o 00:41, joysofjoyc4 napisał:

Jakiej max. pojemności karty łyka pionek? Próbował ktoś np. 512GB?

 

Czy software wytrzyma obsługę setupu kart 2 x 256GB? Gdzieś w internecie przeczytałem, że czasem mu się mieszało w chipsetach od tego dobrobytu i były problemy z lagowaniem przy dwóch kartach, ale nie potrafię teraz tej informacji znaleźć... 

@joysofjoyc4 Nie wiem jak z obsługą kart 512GB, ale w ramach testu wpiąłem do swojego Pionka karty 256GB (wykorzystane tylko  62GB) + 400GB (wykorzystane 120GB) i bez problemu odtworzył  muzykę z obu kart.  

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

I ja wróciłem do pionka. Używałem go, co prawda regularnie, ale dość rzadko (znaczy zrywami - parę dni intensywnego słuchana, tygodnie/miesiące przerwy i od nawa) przez parę lat. Nie mam problemu z baterią, działa jak nowa. Kupowałem na iboodzie, nie wiem, który to był rok.... 

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, manuelvetro napisał:

I ja wróciłem do pionka. Używałem go, co prawda regularnie, ale dość rzadko (znaczy zrywami - parę dni intensywnego słuchana, tygodnie/miesiące przerwy i od nawa) przez parę lat. Nie mam problemu z baterią, działa jak nowa. Kupowałem na iboodzie, nie wiem, który to był rok.... 

Ja swojego podładowuję co pół roku i do szuflady. Na co dzień bardziej praktyczne jest Sony A55 i malutki Shanling M1, ale właśnie wyciągam z szuflady Pionka 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, paratykus napisał:

Ja swojego podładowuję co pół roku i do szuflady. Na co dzień bardziej praktyczne jest Sony A55 i malutki Shanling M1, ale właśnie wyciągam z szuflady Pionka 😉

Ja mam teraz na stole w salonie (!) i żona nie protestuje (!!!) na wierzchu (!) pionka i dongle: ważkę czarną i DC01 - używam ich właściwie naprzemiennie. Dodatkowo na stojaku od Kommela dwie pary nausznych i dwa ładne pudełeczka od Ibasso IT00 i AM05.  Połowica nie zauważyła (!!!) nowych nabytków IT00, AM05, DC01, SA Griffin... Jak to możliwe? Zapuściłem włosy (jestem prawie siwy, ale jej się to podoba) i patrzy na te włosy a nie to, co mam w uszach... :P Także żyć nie umierać ;) 

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, manuelvetro napisał:

Ja mam teraz na stole w salonie (!) i żona nie protestuje (!!!) na wierzchu (!) pionka i dongle: ważkę czarną i DC01 - używam ich właściwie naprzemiennie. Dodatkowo na stojaku od Kommela dwie pary nausznych i dwa ładne pudełeczka od Ibasso IT00 i AM05.  Połowica nie zauważyła (!!!) nowych nabytków IT00, AM05, DC01, SA Griffin... Jak to możliwe? Zapuściłem włosy (jestem prawie siwy, ale jej się to podoba) i patrzy na te włosy a nie to, co mam w uszach... :P Także żyć nie umierać ;) 

Heh, złapałeś drugi, trzeci(?) oddech 👍 Coś więcej o AM05, mam sobie kupić?"Letka" audionervosa mnie trzepie😜

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, paratykus napisał:

Heh, złapałeś drugi, trzeci(?) oddech 👍 Coś więcej o AM05, mam sobie kupić?"Letka" audionervosa mnie trzepie😜

https://kropka.audio/test/sluchawki/ibasso-am05-recenzja/ @Inszy

https://www.audionervosa.pl/2020/02/ibasso-am05-recenzja-kryszta.html @Spawn

Grają tak, jak chłopaki piszą. Pracuję dziś długo na kompie, z DF black leci AM05, trochę mi się małżowiny zmęczyły, myślę podepnę akg k371 (z pionkiem mają co prawda lepszą synergię niż z ważką) żeby odpoczęły mi ślimaki. Wytrzymałem w akg minutę, dwie wróciłem do am05, różnica w dynamice i technicznej jakości grania rzuca się na twarz (tak samo jak z pionka dt1990pro leją k371, choć z pamięci myślałem, że k371 tak daleko do dt1990pro nie jest) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności