Skocz do zawartości

Pioneer XDP-100R


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytanie-czy ktoś podpinał do tego grajka E1? Szukam dapa który by mi zastąpił telefon z smsl idea plus obsługiwał Tidala.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka


Pisząc E1 masz na myśli Aune E1? Jeśli tak dopóki nie kupiłem LG V30 to Aune E1 najwięcej grały mi z Pioneerem. Moim zdaniem dobre połączenie.


Wysłane z mojego YOGA Tablet 2-1050L przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam ponownie w tym wątku.

Szukam wciąż coś co mi zastąpi tego Pionka, ale nic na rynku takiego nie ma, chodzi o pełnego androida z działającymi usługami google i Talk Backiem, chodzi o udźwiękowienie urządzenia aby mógł obsługiwać je ktoś taki jak ja, niewidomy.

Pioneer XDP-100R spełnia prawie wszystkie moje oczekiwania, jakość dźwięku, moc wyjściowa, ale ma jeden zasadniczy bug, problem z bluetooth, nie wiem co jest przyczyną, ale podczas słuchania na słuchawkach bluetooth, nie tylko, również na głośniku JBL Charge 3 co jakiś czas i to dość często pojawia się taki przeskok, jak przeskok igly na płycie gramofonowej, taka zacinka, na początku jak kupiłem Pionka tego nie było, to się pojawiło po jakimś czasie, reset do ustawień fabrycznych nie wchodzi w grę, zbyt dużo roboty przy konfiguracji.

Może jest na to jakiś inny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że JBL Charge ma tylko SBC, jak mój Flip, tak więc zmiana kodeka nic nie da, bo się nie da nic innego wybrać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lowca Androidow napisał:

 

Szczerze, nie wiem gdzie i jak to zrobić, gdzie tego szukać, może faktycznie to może rozwiązać problem.

Żeby uruchomić opcje programistyczne trzeba:

Wejść w ustawienia, i znaleźć numer kompilacji Androida i nacisnąć ten numer 7 razy.

Wtedy w ustawieniach będą widoczne opcje programisty.

Można nie tylko zmieniać kodek ale też próbkowanie, czy protokoły sterowania multimediami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, espe0 said:

A próbowałeś uruchomić opcje programistyczne i zmienić kodek Bluetooth?

Uważasz że android sam tego nie potrafi ?? to nie jest jakaś wyższa matematyka i wybiera najlepsze z automatu .. imo 

W M$ to już nie jest logiczne.. 

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Lowca Androidow napisał:

No tak, android sam wybiera najlepsze, ale albo wybiera coś nie tak, albo coś nie tak jest samym bluetooth lub z oprogramowaniem Pionka, nie tylko mnie dopadła ta przypadłość więc to jakiś bug oprogramowania Pionka.

Jeżeli tak jak pisałeś na początku było dobrze z bluetooth to może zainstalowałeś coś co zakłóca jego działanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Bialy_Wilk napisał:

Jeżeli tak jak pisałeś na początku było dobrze z bluetooth to może zainstalowałeś coś co zakłóca jego działanie?

Mi kiedyś w telefonie janosik całkiem popsuł BT jeśli chodzi o jego stabilność ...więc może być coś na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą instalacją może i tak, nie mówię nie, ale tak czytając wcześńiej, dość dawno, to jak pisałemnie tylko mnie to dopadło i trochę to dziwne, bo każdy z tych co o tym pisał musiałby coś zainstalować.

No nic, poobserwuję, odinstaluję co się da, niewiele instalowałem bo zaledwie kilka aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Lowca Androidow napisał:

Z tą instalacją może i tak, nie mówię nie, ale tak czytając wcześńiej, dość dawno, to jak pisałemnie tylko mnie to dopadło i trochę to dziwne, bo każdy z tych co o tym pisał musiałby coś zainstalować.

No nic, poobserwuję, odinstaluję co się da, niewiele instalowałem bo zaledwie kilka aplikacji.

Może być też jest tak że w trakcie odtwarzania muzy przez bluetooth masz za dużo działających w tle aplikacji i nie wyrabia pamięć lub procesor.

Edytowane przez Bialy_Wilk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odinstalowałem to co wcześńiej instalowałem, nic to nie dało.

 

Jeśli chodzi o działające w tle, bywa, że jest tylko chrome, google, sklep google, ale bywa,  że jest tego więcej mimo, że ja tego nie uruchamiam.

Zainstalowałem Task Kill, ale mimo, że wciskam autokill, to i tak te apki się uruchamiają w tle, jak je zaznaczę i zabiję, po kilkunastu sekundach znowu pojawiają się na liście.

Edytowane przez Lowca Androidow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Grał i nagle wyłączył się. Bateria  zero.  Teraz po woli się ładuje, przestał się grzać. Wyzerowałem ustawienia itp.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jd1210 napisał:

Grał i nagle wyłączył się. Bateria  zero.  Teraz po woli się ładuje, przestał się grzać. Wyzerowałem ustawienia itp.

 

Ale pokazuje progres w ładowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem dzisiaj po jakimś czasie, bateria zero. Zawsze coś tam było %. Podłączyłem USB, ładuje się. Zacząłem słuchać, wyłączył się i bateria zero. Bardzo po woli się  ładuje. Doszedł do 17%, odpaliły się aktualizacje, jest pod USB spadło do 13 %.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli długo był całkowicie rozładowany to faktycznie mogła się uszkodzić bateria. Ogólnie pełne rozładowanie to stan który negatywnie wpływa na akumulator, czasami wręcz destrukcyjnie. 
 

Edit. Ładujesz tym samym kablem i ładowarką co zawsze?

Edytowane przez LuQi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może z tydzień dwa nie odpalałem, ale zostawiłem naładowanego. Ładuję oryginalnym kablem i tylko przez USB na kompie.

Aktualizacje skończone, powoli rośnie jest 19%

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności