Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pioneer XDP-100R


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, imbryk82 napisał:

Konkrety Panie, konkrety :)

Widzisz co mam w sygnaturce, ja znalazłem swojego króliczka w Final Audio E3000. Droższych nie potrzebuję, doki u mnie są na drugim miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, imbryk82 napisał:

nie widzę ich w żadnym sklepie w PL więc lipa

 

Ze wzrokiem kłopoty.;)

Były też w komisie, niedawno jeszcze.

 

1 godzinę temu, LuQi napisał:

Bierz FLC i sam sobie dostosujesz brzmienie do swoich preferencji.

 

Tak jakbyś miał kilka, co najmniej, par.

Na początku zabawy, z filtrami, co niemiara.

Od strony ergonomii, lekkie, łatwe w aplikacji,

przyjemne w użytkowaniu.

No może nie od razu ale zestaw obowiązkowy do

FLC to srebro i spiralki.:D

 

A i jeszcze jedno, wyszły nowe modele, a Marek

ma miętkie serce, więc na FLC8s może dać rabacik.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Kiedyś próbowałem tego samego z Onkyo. Pobrałem jedną z aplikacji Onkyo na Andka, ale producent nie przewidział takiej opcji (jedynie ampli czy odtwarzacze DVD/BD).

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

 
Nie sądzę.
A tak, z ciekawości, jakie by to miało mieć zastosowanie. Bo może coś mi umyka ...
Np. wtedy gdy odtwarzacz masz pod grubą kurtką w zimie a telefon bardziej dostępny w kieszeni
Ale wtedy do tego i tak potrzebny byłby mobilny router wi-fi.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką możliwość w Hidizs AP60 II i korzystam, zdaje się HibiLink się nazywa.

Jest to uzasadnione ze względu na mały ekran w dapie.

7 minut temu, Joseph_k78 napisał:

Np. wtedy gdy odtwarzacz masz pod grubą kurtką w zimie a telefon bardziej dostępny w kieszeni emoji6.png
Ale wtedy do tego i tak potrzebny byłby mobilny router wi-fi.

 

Ano właśnie.

Poza tym, moja zimowa kurtka ma więcej kieszeni ... he, he.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, chico99 napisał:

 

Nie sądzę.

A tak, z ciekawości, jakie by to miało mieć zastosowanie. Bo może coś mi umyka ...

Np. podczas biegania lub jazdy na rowerze. Obsługa XDP jest wtedy niewygodna/ryzykowna. Łatwiej to robić na moim SE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mały lol na dzisiaj. VLO + high gain, gain, vol ~90 z podłączonymi IMR R1... zostało 2% baterii po 19h i 45 minutach grania xDDDDDDDDDDD Rzecz jasna DAP wrzucony do szafy, wszystko wyłączone (wifi, BT), ekran nie włączany od momenty podłączenia słuchawek. Jestem w szoku , a odtwarzacz ma prawie półtora roku :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Vaiet napisał:

Taki mały lol na dzisiaj. VLO + high gain, gain, vol ~90 z podłączonymi IMR R1... zostało 2% baterii po 19h i 45 minutach grania xDDDDDDDDDDD Rzecz jasna DAP wrzucony do szafy, wszystko wyłączone (wifi, BT), ekran nie włączany od momenty podłączenia słuchawek. Jestem w szoku , a odtwarzacz ma prawie półtora roku :D

 

Bo to właśnie wyświetlacz czerpie najwięcej prądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z góry przepraszam jeśli w niewłaściwym miejscu.

Od ostatniej tu wizyty wzrok mi się całkowicie pogorszył, praktycznie nie czytam tekstu.

Trudno mi tu cokolwiek znaleźć.

Znalazłem ten wątek, odpowiada mojemu odtwarzaczowi. Posiadam Pioneer XDP-100R, tutaj zresztą mi została udzielona pomoc w kwestii obsługi bezwzrokowej tego cudeńka.

 

Pojawił się problem.

Nie wiem od czego to zależne, ale kiedy slucham muzyki, czy audioksiążkę, co jakiś czas, dość często są takie mikrosekundowe przerwy, słyszalne, jakby zacięcia, w audioksiążce to nie przeszkadza, ale sluchając muzyki to tak jakby trafiało na rysę na płycie :), takie cyknięcia, w tym momencie na mikrosekundę zadina się muzyka, jakby przeskakiwała.

Czy ktoś się spotkał z czymś podobnym i jeśli tak to jak to rozwiązać, czym to jest spowodowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka idzie z odtwarzacza Pioneer, ale audioksiążki słucham z innego odtwarzacza, z "Smart Audiobook Player" i wobu przypadkach te same objawy.

Muzykajak i audioksiążki z karty pamięci. Jak będę wracał do domu to sprawdzę jak to wygląda z pamięci wewnętrznej, ale do niedawna tak się nie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lowca Androidow napisał:

Muzyka idzie z odtwarzacza Pioneer, ale audioksiążki słucham z innego odtwarzacza, z "Smart Audiobook Player" i wobu przypadkach te same objawy.

Muzykajak i audioksiążki z karty pamięci. Jak będę wracał do domu to sprawdzę jak to wygląda z pamięci wewnętrznej, ale do niedawna tak się nie działo.

 

Po mojemu, karta pamięci do wymiany lub przynajmniej formatowania.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności