Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pioneer XDP-100R


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Karmazynowy napisał:

No i muszę wam powiedzieć, że zgodzę się z Manu i Pionek gra bardzo fajnie z Oppo PM-3, na tyle, że ściągnąłem aukcję z allegro. I mocowo IMO też daje radę, nie słyszę ubytków względem Mojo czy iFi. Z Mojo się za kluchowato robi trochę, z iFi też jest bardzo fajnie, rozjaśnia je i dodaje im dynamiki, nie są tak ospałe. 

Testowałeś może z HA-2.

Ciekawe czy dedykowany strojony wzmacniacz będzie lepiej niż z Pionkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównując do Mojo to iFi rozjaśnia. Nie jakoś bardzo, ale jednak jest sporo jaśniejszy, gra z werwą, przestrzenniej, ale nie jest wyjałowiony totalnie z muzykalności. Na pewno ostrożnie bym podchodził z jasnymi słuchawkami tego nie widzę, ale do takich Oppo, NH, jak najbardziej. Z Denonami jest na granicy, taki dźwięk może już zmęczyć po czasie. HA-2 nie znam. Powinno być lepiej, większy zapas mocy, jak to planary, nie pogardzą, można je kręcić mocno bez zniekształceń dźwięku. Czy Pionek wyciąga maks z PM3? Pewnie nie, po prostu przyjemnie się tego słucha. Na pewno zgrywają się lepiej niż Listen.

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyzerować pionka do ustawien fabrycznych? Jest cos takiego jak reset?  

 

W Onkyo mam tak: ustawienia>kopia i kasowanie danych>ustawienia fabryczne. W Pionku powinno być podobnie.

 

 

 

Testowałeś może z HA-2.

Ciekawe czy dedykowany strojony wzmacniacz będzie lepiej niż z Pionkiem.

Należy pamiętać, że wyszła nowsza wersja wzmacniacza Oppo z dopiskiem SE, w którym jest kość Sabre o dychę w numerku wyższa.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszukałem wszystkie 72 strony forum + wszelakie instrukcje i linki i nie znalazłem odpowiedzi. Czy ten DAP zaczytuje pliki CUE ? jaki jest format plików na karcie SD - FAT czy exFat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, TheHX napisał:

Przeszukałem wszystkie 72 strony forum + wszelakie instrukcje i linki i nie znalazłem odpowiedzi. Czy ten DAP zaczytuje pliki CUE ? jaki jest format plików na karcie SD - FAT czy exFat ?

 

Z tego co pamiętam CUE nie czyta, ale zawsze możesz zainstalować inną aplikacje która czyta. To w końcu Android. 

Tylko stare DAPy albo nieprzemyślane wymagają formatu FAT - w końcu Windows nie pozwala go używać od 32GB. Oczywiście można sformatować większe też ale wymaga to jakiejś tam wiedzy. Także exFAT bez problemu. NTFS pewnie też pójdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszukałem wszystkie 72 strony forum + wszelakie instrukcje i linki i nie znalazłem odpowiedzi. Czy ten DAP zaczytuje pliki CUE ? jaki jest format plików na karcie SD - FAT czy exFat ?

Nie czyta, chyba że użyjesz PowerAmpa. Co do systemu plików to raczej jest to exFat.

 

 

 

  Z tego co pamiętam CUE nie czyta, ale zawsze możesz zainstalować inną aplikacje która czyta. To w końcu Android. 

Tylko stare DAPy albo nieprzemyślane wymagają formatu FAT - w końcu Windows nie pozwala go używać od 32GB. Oczywiście można sformatować większe też ale wymaga to jakiejś tam wiedzy. Także exFAT bez problemu. NTFS pewnie też pójdzie. 

 

Ostatnio przy pomocy tego maleństwa

 

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6677328558

 

udało mi się, ku mojemu zdziwieniu, uruchomić na nVidia Shield'zie oraz LG G3 dwa dyski twarde zewnętrzne. Oba mają system NTFS i nie było żadnych problemów z odczytem zawartości tych dysków. Podejrzewam, że Onkyo czy Pionek też dałby radę, aczkolwiek sam tego nie sprawdzałem.

 

Wysłane z mojego SHIELD Tablet K1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście używam stockowej aplikacji. Albumów w jednym pliku + CUE i tak mam jak na lekarstwo.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem, że rozkładanie na pojedyncze pliki nie jest żadnym problemem..Pod warunkiem, że nie ma tego za dużo :) Póki bawiłem się z FiiO nie było kłopotu, teraz zaczynam zabawę z setką i zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy w Waszych pionkach ekran też się tak ugina i przemieszcza delikatnie w głąb z wyraźnym klikiem jak się go "tapnie" palcem? Ogólnie jakoś luźno jakby siedzi z jednej strony i delikatnie na boki nawet lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, second napisał:

 

Nóweczka, prosto z pudła. :/

Ja mam dwa, kupione w odstępie ok. 9 miesięcy i nic takiego nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, second napisał:

Czy w Waszych pionkach ekran też się tak ugina i przemieszcza delikatnie w głąb z wyraźnym klikiem jak się go "tapnie" palcem? Ogólnie jakoś luźno jakby siedzi z jednej strony i delikatnie na boki nawet lata.

Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności