Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pioneer XDP-100R


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, grzery napisał:

Właśnie otrzymałem zamówiony via e-bay oryginalny futerał prosto z Japonii (25 dni czekania).

Nic w tym szczególnego oczywiście. Ale zwróciłem uwagę, że okno na wyświetlacz w tym futerale jest nieco mniejsze niż szkło hartowane do HTC One M9 (~58x105).

Jeśli więc planujecie zakupu takiego futerału to nie warto przepłacać na oryginalną szybkę.

 

Podeślesz link do tej aukcji na eBayu?

 

 

 

Oba bumpery są aluminiowe. Spróbujcie sobie z niewielkiej wysokości upuścić je np. na jakiś blat. Plastik nie oddaje takiego odgłosu. Słychać wyraźnie dźwięk upuszczonego metalowego elementu - w tym przypadku aluminium bo jest również dość miękkie.

Edytowane przez Tornan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mcarto napisał:

Ktoś mi podpowie jaką ten player ma sygnaturę dźwięku?

Czy jest raczej zimny czy lekko ocieplony? 

 

Cena spadła już do 300 euro i mocno się nad nim zastanawiam i jego kuzynem Onkyo.

 

Ale czytałeś już cokolwiek na ich temat?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, all999 napisał:

 

Ale czytałeś już cokolwiek na ich temat?

Chyba cały wątek Onkyo i sporo Pioniera.

Onkyo podobno głośniejszy ale i tak można sobie blokadę ściągnąć. Grają podobno b. przestrzennie i naturalnie w porównaniu do Fiio x7/x5.

Ogólnie to lubię dobrze zbudowaną scenę i naturalne brzmienie a Pioneer był tu b.chwalony.

 

Ciężko coś wyczytać bo od jakiegoś czasu forum unika oznaczania sygnatury dźwięku przynajmniej od odejścia Rolandsingera czy Khrona. Teraz każdy pisze tylko o własnych odczuciach czy gatunkach muzyki do których dany sprzęt bardziej pasuje....

 

I tak będę chciał posłuchać grajka ale w tym celu muszę się z kimś ustawić jak będę w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy było pisane, że gra neutralnie (bez ocieplenia ani ochłodzenia), dość naturalnym i lekko rozjaśnionym dźwiękiem. Bardziej w stronę analizy, budowania sceny i dobrego napowietrzenia niż angażowania i czarowania barwą, choć imo ta ostatnia jest dobra.

 

8 minut temu, Mcarto napisał:

Ciężko coś wyczytać bo od jakiegoś czasu forum unika oznaczania sygnatury dźwięku

Nie zauważyłem.

 

1 godzinę temu, Mcarto napisał:

Cena spadła już do 300 euro i mocno się nad nim zastanawiam i jego kuzynem Onkyo.

Żeby tylko - już była oferta promocja nowych Pionków poniżej 1200zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, crysis94 napisał:

Wiele razy było pisane, że gra neutralnie (bez ocieplenia ani ochłodzenia), dość naturalnym i lekko rozjaśnionym dźwiękiem. Bardziej w stronę analizy, budowania sceny i dobrego napowietrzenia niż angażowania i czarowania barwą, choć imo ta ostatnia jest dobra.

Tak ale zwykle są jakieś odniesienia do sprzętów czy innych grajków i ciężko się połapać - ja do tej pory używam Vedii V39 i jeszcze dwa trzy lata temu systematycznie używałem Irivera v39. Zwyczajnie nie znam tych wszystkich nowości a kupuję w razie potrzeby.

Teraz odkryłem streaming Deezer, Tidal i Spotify itp. Mam nieźle grający telefon ale V39 go załatwiła w kilka minut, telefon ma moc i fajną sygnaturę, przyjemnie się słucha na dokach ale V39 o wieeele lepiej radzi sobie z Beyerdynamikami DXT 501p czy AKG K450 - te ostatnie własciwie grają dobrze tylko na Vedii.

Chyba nadal jest przepaść pomiędzy telefonami a playerami.

15 godzin temu, crysis94 napisał:

 

15 godzin temu, crysis94 napisał:

Żeby tylko - już była oferta promocja nowych Pionków poniżej 1200zł.

 

Ja dobrze nie szukałem ale fajnie że są takie możliwości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.05.2017 o 18:25, Tornan napisał:

Podeślesz link do tej aukcji na eBayu?

Przepraszam że dopiero teraz ale miałem problem z forum

Kupiłem tu:

http://www.ebay.com/itm/222049769744?_trksid=p2057872.m2749.l2649&var=520909222498&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

wtedy były jeszcze czarne i białe teraz tylko białe

ale tak powinieneś znaleźć czarne też

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_nkw=Pioneer+case+XDP-APU100-K&_sop=15

 

Pozdrawam

 

 

Oba bumpery są aluminiowe. Spróbujcie sobie z niewielkiej wysokości upuścić je np. na jakiś blat. Plastik nie oddaje takiego odgłosu. Słychać wyraźnie dźwięk upuszczonego metalowego elementu - w tym przypadku aluminium bo jest również dość miękkie.

 

Edytowane przez grzery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pawel1380 napisał:

Czy jest możliwośc używając Tidala na Pionierze regulować EQ? 

Na Spotify korektor jest, Tidala nie mam.

Edytowane przez jd1210
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ptaku505 napisał:

To mój pierwszy post tutaj więc pozdrawiam wszystkich serdecznie.

 

Ktoś pytał o korektor do Tidala. Dziś na Google Play jest w promocji (za free)  Equalizer FX. Pro.

Fakt, było w dziale promocji. Dobrze to działa? ktoś testował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Kupiłem nowy telewizor i xbox one s, ale trafił mi się dodatkowy wydatek nagle i coś musi polecieć. Padło na Pionka bo pracując tu gdzie pracuje zawsze mam coś testowego pod ręką. Żal, ale nie mam wyboru. 

Jak coś jest w komisie, ze szkłem i kartą 64GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności