Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pioneer XDP-100R


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

Stąd "tymczasowość" - zobaczę jak będzie się to zachowywać dalej. Na razie budzi moje zaufanie. Twarda skóra i ułożenie względem ciała wydaje się nie pracować jakoś szczególnie... Ale... pewnie po pierwszej wymianie gwarancyjnej zmienię zdanie ;-)

 

Choć, być może rozwiązaniem tutaj byłby wpięty adapterek, który postawiłby Jacka do pionu... ?

Edytowane przez Eldamari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Name44 napisał:

Nie chwaliłem się do tej pory a więc - wyborna kanapka na kanapę :-)

Mam ten sam zestaw kanapkowo-kanapowy :)

Czym złapałeś? Rzepem?

Da radę je wielokrotnie rozczepiać? W domu słucham kanapki, a w pracy wystarcza mi goły pionek z T70p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, zestaw połączony dwona szerokimi paskami rzepów do mocowania obrazów na ścianach. Z rozczepianiem nie ma najmniejszego problemu. Polecam taki sposób łączenia.

Dla mnie ta kanapka to alternatywa dla głównego, lampowego toru z sygnaturki. Ten duet to fantastyczny kompan dla DT990Pro/250 Ohm Black Edition.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, hibi napisał:

od 9-tej gra z tidala (online) +k702 (na max vol) teraz mam 55% aku :D 

dap tylko do doków? - dobre sobie 

 

normal gain, VLO off

K702 - vol 155/160

Listen - vol 135/160

 

Dokladnie :)

kawal mocy !

vlo - on , filtr sharp, high gain

k701 -  ok 125

Dt 1990 pro - ok 130

Meze 99 - Ok 90 chyba

Fa 003 ti - nie pamietam , ale z palcem w nosie

Doków nie piszę, bo wiadomo.

Jak mi wczoraj wysterowal k701 i dt1990pro (odłączyłem wzmaki, żeby sprawdzić) to zaliczyłem solidny opad szczeny.

Mam 3 wzmaki , nie mam potrzeby ich wpinać. Niby jest ze wzmakiem lepiej, ale...

Po co?

 

.....

edit

 

Teraz mam na dt1990pro w w.w. setupie 120...

Szok.

nie mogę się otrząsnąć.

 

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Z IEMami zdecydowanie bez VLO - szczególnie na TIDALu, przy HD600 VLO na ON

 

Najlepiej zgrywa mi się z AMIRONami - chyba będę zbierał kasę aby uzupełnić o te słuchawki mój zestaw. 

Z IEM oczywiście IT03 - jest z przytupem na dole, a i szczegółów nie brak :) 

Polecam tez sprawdzić połączenie z SM BT20 - APTX daje radę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko ... właśnie owego pionka zamówiłem i czy coś z : mommentum on ear,m50x,k545 lub carbo basso ma szansę dobrze z nim zagrać czy czas pomyśleć o nowych słuchafonach? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Dawno już nie miałem tyle radości ze słuchania. Chyba pogonie HD600 na Amironach odpływam. Mocno nie doceniałem tych słuchawek :) 

Czy jest jakiś sposób na .cue? Niestety mam większość muzyki jako jeden plik i cue :( w Pionku niestety jest to jeden utwór. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Superata napisał:

Czy jest jakiś sposób na .cue? Niestety mam większość muzyki jako jeden plik i cue :( w Pionku niestety jest to jeden utwór. 

 

Ja muzykę z CUE zawsze dzielę przy pomocy Medieval CUE Splitter. Przeciągasz, klikasz i już masz wszystkie kawałki osobno :) Choć na Pionka pewnie znajdzie się jakaś aplikacja, która czyta CUE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem, że w najbliższym czasie nic mi nie podejdzie co jest tańsze od nerki. Na szczęście się myliłem, Pioneer z ER4XR (brązowe filtry z Waszą poradą) robi bardzo dobrą robotę u mnie. Właśnie się zorientowałem, że szóstą godzinę słucham i paszcza nie przestaje mi się cieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja muzykę z CUE zawsze dzielę przy pomocy Medieval CUE Splitter. Przeciągasz, klikasz i już masz wszystkie kawałki osobno Choć na Pionka pewnie znajdzie się jakaś aplikacja, która czyta CUE.

 

Jak podzielić to wiem, chciałby aby bez dzielenia czytał mi cue

 

PowerAmp

 

Wysłane z mojego SHIELD Tablet K1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
35 minut temu, Joseph_k78 napisał:

 

 

PowerAmp

 

Wysłane z mojego SHIELD Tablet K1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Znaczna różnica w jakości grania w porównaniu do głównego playera. Poświęcę trochę czasu i będę dzielił przy wrzucaniu. 

11 godzin temu, OswaldB napisał:

Już myślałem, że w najbliższym czasie nic mi nie podejdzie co jest tańsze od nerki. Na szczęście się myliłem, Pioneer z ER4XR (brązowe filtry z Waszą poradą) robi bardzo dobrą robotę u mnie. Właśnie się zorientowałem, że szóstą godzinę słucham i paszcza nie przestaje mi się cieszyć.

1700 PLN za doki to dla mnie za dużo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem i ja nareszcie chwilę żeby rozpakować pionka.

Nie wiem dlaczego ale byłem przekonany, że bumpery będą gumowe. Podłączam słuchawki, wchodzi z oporem z wyraźnym klikiem.

Niestety z odsłuchu nici bo rozładowany totalnie. Dziwna sprawa, bo oryginalny kabelek usb nie pasuje bo bumper przeszkadza :o (na szczęście pomocny okazał sie kabelek od ak. Aktualnie podłączony już jakieś 10 minut pod ładowarką i nadal nic.Chyba dzisiaj znowu sobie nie posłucham :(

Edytowane przez kommel
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kommel napisał:

Znalazłem i ja nareszcie chwilę żeby rozpakować pionka.

Nie wiem dlaczego ale byłem przekonany, że bumpery będą gumowe. Podłączam słuchawki, wchodzi z oporem z wyraźnym klikiem.

Niestety z odsłuchu nici bo rozładowany totalnie. Dziwna sprawa, bo oryginalny kabelek usb nie pasuje bo bumper przeszkadza :o (na szczęście pomocny okazał sie kabelek od ak. Aktualnie podłączony już jakieś 10 minut pod ładowarką i nadal nic.Chyba dzisiaj znowu sobie nie posłucham :(

U mnie było tak samo. Naciśnij w trakcie ładowania na chwilę power i pojawi Ci się procent naładowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności