Skocz do zawartości

Pioneer XDP-100R


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

Należy jeszcze pamiętać, że właściwie tylko standardowy player oraz onkyo player potrafią bezpośrednio przenieść zawartość plików na słuchawki (że się tak prostacko wyrażę). Inne muszą przeprowadzać jakąś konwersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ok, spróbuję. Mam nadzieję, że ten Club boost nie wywali mi plomby z zęba ;-)

Prócz zabawy z equalizerem proponuję wypróbować zmianę ustawień funkcji Club Sound Boost w stockowym odtwarzaczu.

Spróbowałem, to jednak nie dla mnie. Po włączeniu boosta, czuję się jakbym słuchał w czapce na uszach-tłumi dźwięki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za wypowiedzi. W którą zatem stronę powinienem iść po akg k550, przy zachowaniu sposobu ich grania, ale z lepszym basem? Dużo słucham nowoczesnego jazzu, rocka progresywnego, wokale jazzowe lub soulowe. Zależy mi na separacji poszczególnych instrumentów i łatwego lokalizowania ich w przestrzeni.

Edytowane przez summerinparis33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba mam podobne od Jimmy'ego, ale niestety maszynka od zamka musiała doznać urazu podczas transportu i z trudem udało mi się z tego etui wyjąć kabelki. Nie sprawdzałem, czy mój grajek by się zmieścił...

 

Wysłane z mojego SHIELD Tablet K1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Joseph_k78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jimmi przysłał kabelki zapakowane w takie oto etui:

 

d88c5eb176b64.jpg

 

Okazuje się, że idealnie pasuje do Pionka (górne spoilery odkręcone), a dodatkowo mieście także wzmacniacz. Bardzo fajna sprawa :)

Thar, możesz napisać coś o takim połączeniu? Właśnie przebąkuję taki zestaw - 100R+B1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe to etui. Jest jakaś nazwa, model itp to by można poszukać go na Internetach?

To etui jest świetne, ja kupiłem bardzo podobne w Auchan i kosztowało chyba 19 zł, są w róznych rozmiarach

DSC07498.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jimmi podesłał mi link, więc podaję dalej:

https://pl.aliexpress.com/item/Portable-2-5-Portable-HDD-Hard-Disk-Drive-Memory-Foam-Case-Bag-Holder/32481292049.html

 

@Krz, jeśli chodzi o połączenie XDP-100R z Aune B1, to sprawdza się ono bardzo dobrze. Aune dodaje Pioneerowi nieco gładkości, zagęszcza średnicę. Scena moim zdaniem nieco się zawęża, ale zyskuje na głębi. Zmiany są oczywiście delikatne. Nie mniej jednak, np. Sonorous VI słucha mi się przyjemniej z Aune. Dharmy natomiast zdecydowanie lepiej się sprawują bez dodatkowej amplifikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jimmi podesłał mi link, więc podaję dalej:

https://pl.aliexpress.com/item/Portable-2-5-Portable-HDD-Hard-Disk-Drive-Memory-Foam-Case-Bag-Holder/32481292049.html

 

@Krz, jeśli chodzi o połączenie XDP-100R z Aune B1, to sprawdza się ono bardzo dobrze. Aune dodaje Pioneerowi nieco gładkości, zagęszcza średnicę. Scena moim zdaniem nieco się zawęża, ale zyskuje na głębi. Zmiany są oczywiście delikatne. Nie mniej jednak, np. Sonorous VI słucha mi się przyjemniej z Aune. Dharmy natomiast zdecydowanie lepiej się sprawują bez dodatkowej amplifikacji.

Thar, dzięki.

Planuję złożyć sobie portable-stacjonarkę, do pracy i do domu, bo póki co nie mam miejsca na większe graty. Taki duecik pewnie by mi wystarczył, ale jeszcze po cichu liczę na X5III. Pewnie nie ten poziom co Pioneer, ale i tak tego nie wyłapię. A zawsze to dodatkowy USB-DAC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W playerze Onkyo mam w zakładce settings>other>home screen wallpaper setting do odfajkowania. To pewnie opcja, jakiej szukasz.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś miał okazję słuchać pionka ze słuchawkami Pioneera? Ciekawi mnie takie połączenie, zwłaszcza że PIONEER SE-MHR5 można ostatnio dostać za około 650-700 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie nie mam żadnej nowej aktualizacji :(

 

Można. W ustawieniach w apce playera masz na samym dole album cover wallpaper czy coś takiego. Wystarczy wyłączyć i będzie cacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja u siebie nie mam żadnej nowej aktualizacji :(

 

Można. W ustawieniach w apce playera masz na samym dole album cover wallpaper czy coś takiego. Wystarczy wyłączyć i będzie cacy

a jaką masz wersje andka ?
5.1

 

Wypalone mieczem świetlnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jimmi przysłał kabelki zapakowane w takie oto etui:

d88c5eb176b64.jpg

 

Okazuje się, że idealnie pasuje do Pionka (górne spoilery odkręcone), a dodatkowo mieście także wzmacniacz. Bardzo fajna sprawa :)

Thar, możesz napisać coś o takim połączeniu? Właśnie przebąkuję taki zestaw - 100R+B1.

Ale juź go masz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności