Skocz do zawartości

Pioneer XDP-100R


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

Odtwarzacz stockowy jest prosty i przejrzysty. Fajna jest funkcja wyboru trzech filtrów cyfrowych, które wbrew pozorom dość wyraźnie wpływają na dźwięk.

Wracając do okładek, ja korzystam przy tagowaniu swoich plików z programu mp3tag i jak dotąd nie spotkałem się, żeby któraś okładka nie była czytana przez Pioneera.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Onkyo okładka musi być częścią tagu.

Jak naprawić, żeby okładka była częścią tagu, jeżeli jest jedynie plikiem jpg w tym samym folderze, co muzyka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W Onkyo okładka musi być częścią tagu.

Jak naprawić, żeby okładka była częścią tagu, jeżeli jest jedynie plikiem jpg w tym samym folderze, co muzyka?
Ja scalam okładkę z plikami za pomocą foobara. Nie mam teraz komputera pod ręką, ale jest taka opcja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W Onkyo okładka musi być częścią tagu.

Jak naprawić, żeby okładka była częścią tagu, jeżeli jest jedynie plikiem jpg w tym samym folderze, co muzyka?

 

może programem do tego przeznaczonym ??

"google + tag mp3"

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mp3tag też można dodać okładki do plików. W ostatnich wersjach programu dodano też obsługę plików DSD

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1500zł na allegro.

To już drugie podejście, więc pewnie można coś utargować.

Oj kusi... ale właśnie ponad kafla zostawiłem za OC :(

 

edit:

Ktoś łączył XDP-100R z B1?

Edytowane przez krz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to w ogóle prawda że wersje XDP-100R-K (bo i takie są w niektórych sklepach) to te z poprawionym gniazdem? Tak wyczytałem na head fi.

Ja mam bez tego dopisku i już po 3 dniach gniazdo jest trochę bardziej luźne jak po wyjęciu z pudełka. Może go zwrócę i kupię wersję poprawioną? :unsure:

 

Liczyłem na baterię jak w xDuoo ale jednak jest słabsza. Ekran mam zwykle na niskich wartościach ustawiony, wi-fi wyłączam... trochę więcej się spodziewałem. Tak czy inaczej gra tak jak chciałem czyli idealnie przy cichym słuchaniu, bez szumów.

xDuoo też mi się podoba choć trochę czaruje brzmieniem ale jak najbardziej w pozytywnym znaczeniu. Jedynie te szumy mnie drażnią.

 

Z okładkami to żal bo nie widzi mi się abym całą bibliotekę przerabiał. Skoro inne odtwarzacze nie mają z tym problemu to się da jednak. I to .cue nieszczęsne - wtf!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie bo jest też wersja z "S" którą pierwotnie chciałem kupić ale jak zobaczyłem, że front jest biały to się rozmyśliłem.

Czyli kolejne dziwne teorie z head fi... też się tego spodziewałem.

 

Cóż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję Panu Szanownemu ;)

 

Czy mnie uszy nie mylą, że po włączeniu Variable Line Out oprócz mocy pojawiają się też szumy (niewielkie ale jednak)? Podoba mi się jak reaguje wtedy pokrętło głośności ale te szumy choć mniejsze jak w xDuoo to jednak mnie denerwują.

Masz złą kartę dlatego są szumy, proponuję zainwestować w coś takiego, ponoć nie szumi

 

sony_microsd_premium_sound_1.jpg

 

 

 

Literki "K" i "S" to oznaczenia koloru

Edytowane przez Teti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w razie czego będę wysyłał tam gdzie zakupiłem a amazon raczej dba o klienta.

Najlepiej chyba najpierw spróbować skorzystać z rękojmi czy co tam teraz obowiązuje. Tak więc sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak to jest z tą naprawą na gwarancji, wysyłacie bezpośrednio do serwisu, czy cała sprawa jest załatwiana za pośrednictwem sklepu gdzie kupione było urządzenie?

Ja wysłałem bezpośrednio do serwisu Onkyo po uprzedniej wymianie mailowej. Na koszt serwisu.

 

jak pociągnąłem za kabel od słuchawek, to nie przesuwał się pioneer, tylko wyciagał sie kabel :)

To samo miałem po moim "wypadku". Teraz jest lepiej, aczkolwiek wtyczka od HD598 dalej trochę luźniej wchodzi niż ta z Denonów AH-MM400.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Joseph_k78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój poszedł do serwisu centralnego w Gdynii - odbiera go kurier DHL na koszt serwisu. Moja wersja to ta z -K (czarna :) ) U mnie to już było tak, że jak miałem CIEMy i ruszyłem głową, to mi się wypinały i zatrzymywało się odtwarzanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności