Jump to content
m@tys

troche o kablach zasilających..

Recommended Posts

Na allegro ktoś sprzedawał, chyba z 4 licytacje zrobił. Przestałem się już interesować, ale jak się kończyła kolejna to byłem akurat przy kompie i tak wylicytowałem - bez pudełka, ale wygląda identycznie jak ten z drugiego linka - te same wtyki, oplot, dbs itp. Wydaje mi się, że był dodawany do nrg niagara 1000. W każdym razie brzmi jak miedź PSC+ bo miałem IC z niej.

W zakresie średnio budżetowym polecam komplet od naszego Solid Core Audio : kabel Solid Core Audio No. 2 PRO, wraz z listwą Solid Core Audio Power Supply.  Zauważalna poprawa basu w każdym aspekcie, większe nasycenie dźwięku coś tak jakby zastosować dobry preamp lampowy, polepszenie szczegółowości poprzez wyłuskiwanie przyklejonych do większych mniejszych dźwięków, lepsza prezentacja dźwięków harmonicznych, powiększenie sceny dźwiękowej, oraz lepsza separacja dźwięków na niej. Komplet listwy oraz kabel sieciowy od Solid Core Audio ze względu na swoją bardzo wysoką dynamikę znakomicie nadaje się do jej przywracania w przypadku bardziej złożonych  torów odsłuchowych gdzie poprzez ich rozbudowę i przez to wydłużoną drogę sygnału utracono jej pierwotną postać. Powyższa opinia ma zastosowanie również w przypadku systemów słuchawkowych. Wiele osób ma wątpliwości czy w przypadku zużywającego mało prądu systemu słuchawkowego w stosunku do dużego systemu opartego na kolumnach stosowanie audiofilskiego kabla zasilającego oraz listwy ma sens - Otóż ma i to nawet w systemach odsłuchowych opartych na słuchawkach które posiadają już własne uzdatniacze prądu.

Nie no biorę zawsze chciałem wyłuskać przyklejone do większych mniejsze dźwięki^_^

• Haha 1

Cieszę się, że w moim systemie nie muszę wyłuskiwać przyklejonych mniejszych dźwięków do tych większych;) Jak się zaczną zlepiać, to będę wiedział, gdzie powinienem się zwrócić.