Skocz do zawartości

Zbiorowe zamowienie na słuchawki KZ ZST


artif

Rekomendowane odpowiedzi

Wątpię, że znajdziecie/wynegocjujecie je taniej niż:

http://www.gearbest.com/on-ear-over-ear-headphones/pp_533515.html

więc nie rozumiem zasadności zamówienia zbiorowego...

Wyjdzie nawet drożej, bo trzeba będzie w PL rozesłać :|

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurier z chin prawie zawsze dolicza vat + ewentualne cło + opłatę za pośrednictwo. Można się oczywiście bawić w prośby aby sprzedawca przyjął kasę w dwóch płatnościach i zaniżył cenę na rachunku dołączonym do paczki i pilnować aby go dołączył w innym przypadku policzą wedle tego co macie w transakcji czyli z ominięcia podatku nici.

 

Ale czy przy tak tanich słuchawkach warto się starać i narażać się na sprawę w sądzie. Bo przy unikaniu podatku są już stosowne paragrafy. A nie zdarzyło mi się żeby kurier o opodatkowaniu zapomniał.

 

 

Skrobnięte w tapatlku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WUT, jak to policzyłeś?

1. nie zbierze się zbyt wiele osób, którym zależy na szybkości

2. pewnie dojdą oplaty

3. trzeba jeszcze rozesłać w PL

 

Ja bym zamówił z darmową przesyłką i poczekał... u mnie doszło w 3 tygodnie.

 

Szybka wysyłka może iść nawet tydzień + rozsyłka w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

WUT, jak to policzyłeś?

1. nie zbierze się zbyt wiele osób, którym zależy na szybkości

2. pewnie dojdą oplaty

3. trzeba jeszcze rozesłać w PL

 

Ja bym zamówił z darmową przesyłką i poczekał... u mnie doszło w 3 tygodnie.

 

Szybka wysyłka może iść nawet tydzień + rozsyłka w PL.

1. Jesli zbiorowka, to pisalem przy zalozeniu, ze sie zbierze, inaczej w ogole zbiorowka nie ma sensu.

2. Tak jak napisalem, pod warunkiem, ze nie dojda oplaty, bo w przeciwnym razie jak w p.1.

3. To akurat latwe do wyliczenia.

 

U mnie tez doszlo w 3tygodnie, ale w tamtym roku. A ostatnio tu sie skarzyli, ze im po 2 mce idzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku zamówienie złożone pewnie 26 stycznia i do dnia dzisiejszego cisza. Najlepsze jest to, że dalej nie mam żadnej informacji odnośnie aktualnego miejsca pobytu przesyłki. 17 track podaje, że nie znaleziono paczki, pomimo wybrania wysyłki rejestrowanej.

 

Na gearbest dalej nie zaznaczono product dispatch, support twierdzi, że paczka wyszła. Miał ktoś taką sytuację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zamówiliście w okresie chińskiego nowego roku gdzie się zamyka prawie wszystko na 2 tygodnie to ciężko się dziwić że długo idzie. Niewtajemniczonym powiem że zaczął się 28 stycznia.

Wiem o tym fakcie, tylko jak wszystko ruszyło ok 5 lutego to do dnia dzisiejszego jakieś info o shipie powinno się pojawić. Zresztą z 6 lutego mam piękne zdjęcie mojej paczuszki na tle brudnej wagi i klawiatury :)

 

 

@sheva_7 sprawdź jeszcze na Alipaczka i Aftership. Czasami można nimi wyśledzić przesyłkę, której 17track nie widzi (i vice versa).

Dzięki za chwilę sprawdzę co w trawie piszczy.

 

Edit:

Niestety cisza :/

Edytowane przez sheva_7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne. W sumie racja, z resztą często właśnie na tanich rzeczach koszty poboczne przebijają cenę produktu i tu jest problem. Wniosek - trzeba kupować drogie rzeczy :).

edit.

No i ktoś się ulitował nade mną i odstąpił swoje. Będę testował w przyszłym tygodniu :).

Edytowane przez artif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zamówiliście w okresie chińskiego nowego roku gdzie się zamyka prawie wszystko na 2 tygodnie to ciężko się dziwić że długo idzie. Niewtajemniczonym powiem że zaczął się 28 stycznia.

Czekam od 11 stycznia. Pewnie zaginęła, bo wybrałem bezpłatną wysyłkę nierejestrowaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności