Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wyłamane mocowanie muszli w JBL E55BT


gen100mek

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze niedawno chwaliłem w dwóch tematach wyjątkowo udany zakup, a dziś przez swoją nieuwagę i upadek słuchawek ze sporej wysokości wyłamałem mocowanie lewej muszli. Czy ktoś tutaj (najlepiej w Poznaniu) ma możliwości i zdolności do wymiany tej części na nową?

e55bt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Aktualizuję: wysłałem słuchawki do serwisu JBL w Katowicach i w procedurze "warunkowej wymiany" otrzymam nowy sprzęt (prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu).

 

W przypadku modelu E55BT ten element mocowania muszli jest niewymienialny przez to, że wewnątrz niego przechodzi przewód, dlatego tak jak pisze @superata - mimo, że jest to uszkodzenie mechaniczne, to podlega ono pod warunki gwarancji.

 

Daty dla zainteresowanych:

 

20.02 serwis odbiera przesyłkę ze sprzętem

28.02 serwis wysyła do dystrybutora zlecenie wymiany na nowy

7.03 przypominam się ws. naprawy, bo przez cały jej czas nie otrzymałem żadnego maila z potwierdzeniem przyjęcia, z numerem sprawy itd. Tego samego dnia dowiaduję się telefonicznie o zakończeniu sprawy i wysyłce nowego sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Cześć, jakiś czas temu kupiłem JBL E65BT i podczas ostatniej podróży, kiedy słuchawki były w plecaku, lekko wyłamało się mocowanie muszli. Teraz kiedy złoży się słuchawki, to muszla wypada i nie trzyma się sztywno, żeby wróciła na swoje miejsce, trzeba docisnąć plastiki w mocowaniu. Wysłałem słuchawki na gwarancję, ale nie zostały przyjęte, z powodu usterki mechanicznej. Czy jest jakiś sposób, żeby gdzieś naprawić to odpłatnie, albo jakoś na własną rękę? Podsyłam kilka zdjęć.

60089949_2222976294447941_7744880861476028416_n.jpg

zdj1.jpg

zdj2.jpg

zdj3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tu była taka lista McGajverów z różnych miast - znajdź ją i napisz do kogoś z pobliska. Nie chcę tutaj nikomu odbierać pierwszeństwa - jak nikt się nie podejmie, to mogę Ci to ogarnąć pisz PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności