Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki zamknięte do 3500zl


Bach81

Pytanie

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie mogę się powstrzymać - tak można, są nawet trochę poniżej budżetu: Beyerdynamic DT150.

 

Szczerze nic innego nie wpada mi do głowy. W zamkniętych nie ma raczej żadnego pewniaka. Ani PM3 ani Sine raczej nie pasują, zmodowane T50RP ani Alpha Dogi/Alpha Prime też chyba nie to. Nie wiem jak z Fostexami, tego nie słuchałem.

 

Możesz popytać o zmodowanie T70, albo odsłuchać T5p v2.

 

Poczekałbym na więcej informacji o Aeonach i Nightowlach i wtedy zdecydował co kupić

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No tak, jak do klasyki to zapewne T5p rev2 najlepiej się nadadzą...

Znowuż jak mają być piękne wokale i średnica to tanie DT150 potrafią zadowolić lepiej niż niektóre topowce.

Edytowane przez Soundman1200
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Myślałem nad modelami audiotechnica np. Z serii 5000. Domyślam się, ze różnica w brzmieniu w porównaniu do obecnych akg k550 będzie duża? Na czym polegają w brzmieniu pogłosy, bo gdzieś czytałem, ze wskazany model audiotechniki tak gra?

Aktualnie słucham akg k 550 na Marantz SA 7003

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

FAD Pandora Hope VI.

Bardzo mi się podobały w jazzie i klasyce. I K550 - allroundery pełną gębą, pod warunkiem, że nie lubimy dociążenia.

DT-150 - jak lubimy dociążenie.

PM3 też strzelam, że będą ok, ale te słuchałem ułamek sekundy i z telefonu.

 

Edit - z czego rane? Na portable DT150 od razu do odpuszczenia.

Edytowane przez ZenekHajzer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Denony polecają do muzyki klasycznej,koniec świata, to góra w D7200 aż tak dobra?

Skrzypce brzmią prawdziwie i naturalnie?

Przyprawiają o gęsią skórkę i nie zachęcają do nagłego zerwania słuchawek z głowy?

Edytowane przez Soundman1200
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co osoba to inna opinia, więc i ja napiszę :) Np. Cztery pory roku Vivaldiego, Winter: Concerto in F minor, op. 8 no. 4, RV 297: I. Allegro non molto brzmią świetnie na słuchawkach Audeze Sine. Przez małą scenę można odnieść wrażenie, że samemu gra się na skrzypcach, ale "detali jest mnóstwo, przekaz klarowny, wręcz intymny, bez dystansu do dźwięku".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dnia 12.02.2017 o 22:09, Bach81 napisał:

Czy w tej kwocie można znaleźć dobre słuchawki zamknięte ? Chodzi mi o muzykę klasyczna, czyli barwa, dynamika, do tego piękne wokale no i średnica.

 

Denon D7200, ewentualnie Fostex TH-610. Jak ma być jaśniej z większą sceną i planktonem kosztem barwy to FAD6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności