Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Forumowy Teamspeak


Szakovsky

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba fajnie było by założyć teamspeaka forumowego, można było by się ugadać aby pograć w gierki, pogadać o audio, poznać się bliżej. Utrzymanie ts'a na 30 slotów to nie jest fortuna (123zł na pół roku). Można było by spróbować kupić 20 slotów na miesiąc (14ziko) i jeżeli będzie ruch to zebrać się po kilka pln i kupić na dłużej. Myślę że był by to dosyć fajny pomysł.

Edytowane przez Szakovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discord jest za free, a lepiej się sprawdza mi ostatnio niż TS.

Discord jak dla mnie jest niewygodny i nie tak intuicyjny jak ts. Poza tym, ts ma Opusa. Można zrobić kanały aka "radio" z b.dobrą jakością muzyki. Jak dla mnie ts>discord. TS jest bardzo intuicyjny, wklepujesz ip, wchodzisz i gadasz.

Edytowane przez Szakovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak sporo osób siedzi maniakalnie prawie na forum to dlaczego jednocześnie by nie siedzieć na ts? Największym minusem siedzenia na ts jest przestawienie WASAPI/ASIO na DS :v
Lag na ts wynosi max kilka ms, musi być strasznie drewniany host aby było inaczej. I nie każdy kanał musi być na opusie, wszystko się ustawi i będzie gitarka.

Edytowane przez Szakovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę w domu to zerknę co z moim serwerem i najwyżej go podam. Kwestia jest taka ze 5miesiecy temu powiedziałem bratu żeby machnął stronkę i załatwił free licencję na 512 osób i do dzis tego nie zrobił, a ja nie mam na to czasu :/

Skrobnięte w tapatlku ;)

W każdym razie o ile się nie mylę serwer jest jeszcze opłacony xD

 

Skrobnięte w tapatlku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę w domu to zerknę co z moim serwerem i najwyżej go podam. Kwestia jest taka ze 5miesiecy temu powiedziałem bratu żeby machnął stronkę i załatwił free licencję na 512 osób i do dzis tego nie zrobił, a ja nie mam na to czasu :/

Skrobnięte w tapatlku ;)

Fajnie było by gdyby były rangi dla fanclubów np. Fostex,Aune,hajfimeny (coś czuję że były by problemy z taką rangąxD), Sennheiser i tp. Trochę pracy ale ile szczęścia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak sporo osób siedzi maniakalnie prawie na forum to dlaczego jednocześnie by nie siedzieć na ts? Największym minusem siedzenia na ts jest przestawienie WASAPI/ASIO na DS :v

Lag na ts wynosi max kilka ms, musi być strasznie drewniany host aby było inaczej. I nie każdy kanał musi być na opusie, wszystko się ustawi i będzie gitarka.

 

Bo słuchają muzyki :D

 

A tak serio, to ludzie siedzą na forum ale zapewne nie tylko to robią. Przynajmniej ja tak mam, że robię coś w tym czasie- wracam z pracy, jadę do pracy czy gram i przeglądam z komórki w czasie jak mi serwer szuka ;)

 

Fajny pomysł, tylko będzie też kwestia na pewno żeby mimo wszystko nie każdy miał dostęp- chodzi mi o to byśmy nie mieli jakiś ludzi, co by robili po prostu na złość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I tak sporo osób siedzi maniakalnie prawie na forum to dlaczego jednocześnie by nie siedzieć na ts? Największym minusem siedzenia na ts jest przestawienie WASAPI/ASIO na DS :v

Lag na ts wynosi max kilka ms, musi być strasznie drewniany host aby było inaczej. I nie każdy kanał musi być na opusie, wszystko się ustawi i będzie gitarka.

 

Bo słuchają muzyki :D

 

A tak serio, to ludzie siedzą na forum ale zapewne nie tylko to robią. Przynajmniej ja tak mam, że robię coś w tym czasie- wracam z pracy, jadę do pracy czy gram i przeglądam z komórki w czasie jak mi serwer szuka ;)

 

Fajny pomysł, tylko będzie też kwestia na pewno żeby mimo wszystko nie każdy miał dostęp- chodzi mi o to byśmy nie mieli jakiś ludzi, co by robili po prostu na złość.

 

Weryfikacja po kontach na forum. Świeżak może wejść tylko na registerkę, tam podaje link do profilu na forum, pisze status albo wysyła pw wiadomość że to on i dostaje rangę "zarejestrowany". Miodzik blusik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shoutboxa głosowego im się zachciało, kurza twarz :) Żartuję oczywiście. Ale faktem jest, patrząc po shoucie, że tak też i się skończy rola TSa.

No tak, ja już z pewną osobą rozmawiałem o ts'ie albo irc.

 

Co do ludzi robiących na złość, to mialem nie jeden serwer ts3 i zawsze się z nimi jakos radziło. Najważniejsze to dobrze ogarnąć rangi i uprawnienia :)

W sumie wygodniej dyskutować na tsie robiąc coś innego.

 

Skrobnięte w tapatlku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze ts na telefon, na 100% na androida jest. Taki minus że jest płatny, ale wygodny. Podpina się jakiś tanie pchełki z mikrofonem i można się komunikować.
Poza tym, myślę że jako ludzie na forum trzymamy pewien poziom i mało kto by chciał robić komukolwiek na złość.

Edytowane przez Szakovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Shoutboxa głosowego im się zachciało, kurza twarz :) Żartuję oczywiście. Ale faktem jest, patrząc po shoucie, że tak też i się skończy rola TSa.

No tak, ja już z pewną osobą rozmawiałem o ts'ie albo irc.

 

Co do ludzi robiących na złość, to mialem nie jeden serwer ts3 i zawsze się z nimi jakos radziło. Najważniejsze to dobrze ogarnąć rangi i uprawnienia :)

W sumie wygodniej dyskutować na tsie robiąc coś innego.

 

Skrobnięte w tapatlku ;)

 

 

Znaczy żeby była jasność, ja nie mam nic przeciwko. Aczkolwiek trudno mi sobie wyobrazić aby taki projekt żył na dłuższą metę, bo albo będzie to coś w stylu shouta, czyli pitolenie o d..e Maryny w kółko przez 3 osoby, albo będzie ziało pustką.

Przy okazji jakiegoś większego eventu, to i owszem, ale tak ciurkiem? Trudno sobie wyobrazić że jakiś "dyżurny" będzie tam siedział i czekał nie wiadomo na co, aż ktoś drugi się zlituje i przyjdzie? A jak inaczej tam będzie ruch? Od czasu do czasu się ktoś zaloguje, zobaczy że nikogo nie ma i sobie pójdzie. Trudno złapać kontakt w ten sposób. TS i podobne, to nie typowe komunikatory, które są na czuwaniu i czekają na połączenie przychodzące. Tam się loguje aktywnie i zajmuje slot. To trochę inna idea niż komunikatora i nie wiem na ile przystaje do realiów forum.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Shoutboxa głosowego im się zachciało, kurza twarz :) Żartuję oczywiście. Ale faktem jest, patrząc po shoucie, że tak też i się skończy rola TSa.

No tak, ja już z pewną osobą rozmawiałem o ts'ie albo irc.

 

Co do ludzi robiących na złość, to mialem nie jeden serwer ts3 i zawsze się z nimi jakos radziło. Najważniejsze to dobrze ogarnąć rangi i uprawnienia :)

W sumie wygodniej dyskutować na tsie robiąc coś innego.

 

Skrobnięte w tapatlku ;)

 

 

Znaczy żeby była jasność, ja nie mam nic przeciwko. Aczkolwiek trudno mi sobie wyobrazić aby taki projekt żył na dłuższą metę, bo albo będzie to coś w stylu shouta, czyli pitolenie o d..e Maryny w kółko przez 3 osoby, albo będzie ziało pustką.

Przy okazji jakiegoś większego eventu, to i owszem, ale tak ciurkiem? Trudno sobie wyobrazić że jakiś "dyżurny" będzie tam siedział i czekał nie wiadomo na co, aż ktoś drugi się zlituje i przyjdzie? A jak inaczej tam będzie ruch? Od czasu do czasu się ktoś zaloguje, zobaczy że nikogo nie ma i sobie pójdzie. Trudno złapać kontakt w ten sposób. TS i podobne, to nie typowe komunikatory, które są na czuwaniu i czekają na połączenie przychodzące. Tam się loguje aktywnie i zajmuje slot. To trochę inna idea niż komunikatora i nie wiem na ile przystaje do realiów forum.

 

>Siadasz na kompa

>Odpalasz TS i wchodzisz na server

>Nikogo nie ma? Wchodzisz na AFK'a.

>Jak ktoś przyjdzie to cie poke i gadasz.

Ts jest tak mało kompotrzepny że można mieć go spokojnie odpalonego przy renderowaniu filmu w 4k w 60fps bez spadków na prędkości.

Myślę że będzie trochę ludu tam, nie zobowiązujące, a w wolnym czasie można pograć i pogadać.

Sporo osób z forum gra w LOL'a, można wspólnie i dynamicznie dobrać sobie kompana do gry.

Edytowane przez Szakovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, dlatego zaproponowałem że zaprzęgnę pod to mi serwer na początek i zobaczymy. Zanim administracja tu cos zrobi to i tak wieki minom. Najpierw niech się botami zajmą.

 

Więcej info dam jak będę w domu xD

 

 

Skrobnięte w tapatlku ;)

Szalu, ale serwer bez licencji to chyba tylko 64sloty. Nie wiem czy teraz są free licki dla niekomercyjnych, a licencja troche kosztuje. Wiec osobiście jak ma ktoś być afk to lepiej odpuścić. Chyba ze w sumie na ts'a będzie wchodzić 10 osób na styk.

Skrobnięte w tapatlku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, dlatego zaproponowałem że zaprzęgnę pod to mi serwer na początek i zobaczymy. Zanim administracja tu cos zrobi to i tak wieki minom. Najpierw niech się botami zajmą.

 

Więcej info dam jak będę w domu xD

 

 

Skrobnięte w tapatlku ;)

Szalu, ale serwer bez licencji to chyba tylko 64sloty. Nie wiem czy teraz są free licki dla niekomercyjnych, a licencja troche kosztuje. Wiec osobiście jak ma ktoś być afk to lepiej odpuścić. Chyba ze w sumie na ts'a będzie wchodzić 10 osób na styk.

Skrobnięte w tapatlku ;)

32 sloty można mieć bez licencji. źródło: https://forum.lvlup.pro/t/licencja-do-ts3-kompletna-lista-z-opisami/146

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja widzę to tak :D

 

 

wbijam na chatę, zmęczony po robocie i mam jeszcze odwalać jakieś dyskusje ze szczylem 12+, który będzie nawijał o lolu, docie albo ułamanym kabelku w starszych od niego koss porta pro? :D

 

ooo nie! hahaha :D

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja widzę to tak :D

 

 

wbijam na chatę, zmęczony po robocie i mam jeszcze odwalać jakieś dyskusje ze szczylem 12+, który będzie nawijał o lolu, docie albo ułamanym kabelku w starszych od niego koss porta pro? :D

 

ooo nie! hahaha :D

 

Robsonek, ale ty też jesteś 12+, większość z nas jest 12+ xD

ps. gadanie o ułamanych kablach to super zabawa, w szczególności jak ten kabel na stronie dystrybutora kosztuje 320złxD

Będą kanały do grania, do gadania o wszystkim, muzyczne, tematyczne i prywatne. Przynajmniej chciałbym aby tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności