Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Stare maszyny hazardowe a'la "slot machine"


anszhua

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, piszę w takiej nietypowej sprawie.

Dostałem "za darmo" maszynkę hazardową wydającą pieniążki, coś takiego, że rozsypane są pieniążki, wrzucasz swoje a potem falami wypadają i zbierasz hajsy.

Wygląda to mniej więcej tak jak w załączonym zdjęciu.

Wiem, że na pewno nie ma kabla zasilającego, trzeba by dorobić, ale to nie problem, sam mógłbym to jakoś załatwić.

Nie wiem jak z odrestaurowaniem pozostałych rzeczy bo najzwyczajniej w świecie się na tym nie znam. Szukałem informacji na internecie na temat maszynki ale nic nie znalazłem. Dlatego pytanie: może ktoś stąd zna się na tym biznesie i mógłby mi podpowiedzieć gdzie szukać informacji (wujek google przeczesany do 8 albo 9 strony).

Maszyna czeka na wyrzucenie na śmietnik, ale może da radę coś zarobić.

 

btw. jak profesjonalnie nazywają się te maszyny po angielsku?

IMG_20170116_163243.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coin pusher,

 

setki monet na nich przepuściłem, strasznie toto wciągające jest.

 

...Jak każdy hazard.

 

A Kolega nic znaleźć nie może, gdyż podlega to pod hazard i jako takie wymaga zezwoleń i koncesji, przy obrocie i użytkowaniu. Koledze proponujemy, skoro zarejestrował się na forum tematycznym audio, aby jednak bardziej skupił się na kwestiach audio. Tutaj informacji o odrestaurowywaniu maszyn hazardowych nie znajdziesz. Tak samo jak nie znajdziesz informacji o odrestaurowywaniu broni palnej i tym podobnych dziwnych "tematów", które też podlegają ścisłym regulacjom prawnym i wielu obostrzeniom. Nikt tu nie będzie analizował zawiłości prawnych z tym związanych i na ile narażałaby dana tematyka właściciela forum na problemy natury prawnej. Szczególnie że sama tematyka jest baaardzo daleka od tematyki głównej forum MP3Store i kompletnie nie jest to tego warte z punktu widzenia forum.

 

Pomijamy już fakt, że wątek ten nie przystaje nijak do działu "gaming".

 

Temat zamykam.

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności