Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

DAP chłodny/analityczny


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam przenośnego grajka w kwocie do 600-700 zł ( co nie znaczy aby nie podać w niższej kwocie), może być używany. Konstrukcje obecne jak i również te zapomniane ;)

Potrzebuje pomocy w wytypowaniu kilku propozycji z grajków nastawionych na chłodniejsze/analityczne brzmienie.

Jest to w sumie główne kryterium bo reszta poniekąd jest powiązana z resztą.

Dobra dynamika, większa scena/przestrzeń.

Dobrze aby miał te min 4 giga pojemności ewentualnie rozszerzenie o karty.

 

Ogólnie zależy mi aby uspokoić cały dół razem z jego najniższymi rejestrami.

 

Z chłodniejszych dapów bardzo miło wspominam taczkę trzeciej generacji.

Możliwe, że do niej wrócę ale na chwile wygrywa chęć zapoznania się z czymś innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T6G używkę dostaniesz w dobrej cenie, a będziesz miał niewielkie wymiary, streaming przez wi-fi, świetną obsługę i długi czas pracy na baterii. I nawet sporo mocy ma to dziadostwo, aż sam się zaskoczyłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz taczki 5/6g ona podbija dolne zakresy.

Video byłby dobrym rozwiązaniem jeżeli twoim priorytetem jest :

Ogólnie zależy mi aby uspokoić cały dół razem z jego najniższymi rejestrami.

Z tym, że jest on także jasnym grajkiem.

Edytowane przez Sound John
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz taczki 5/6g ona podbija dolne zakresy.

Video byłby dobrym rozwiązaniem jeżeli twoim priorytetem jest :

Ogólnie zależy mi aby uspokoić cały dół razem z jego najniższymi rejestrami.

Z tym, że jest on także jasnym grajkiem.

Różnice w dolnym paśmie między T6G a Video 5.5G są subtelne i nie ma jakiejś ogromnej różnicy. Bas w T6G nie jest w gruncie rzeczy podbity, raczej nazwałbym to minimalnie lepszym wypełnieniem, aniżeli w Video 5.5G na rockboxie. A biorąc pod uwagę przepaść w funkcjonalności i samą kwestię wygody wynikającą z różnic w wymiarach... Taczka jeżeli się bawić będzie zdecydowanie pewniejszym wyborem, niż kupowanie starego Video, jeżeli nie chce się potem bawić w wymiany baterii, czy robienie CF/SD-moda kiedy dysk zdechnie lub będzie miał bad sectory.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak... o ile W moim ip6 bas podoba mi się (mimo wszystko jest go więcej i ma lepsze wypełnienie niż w Video), to podłączając ety do tej taczki wypełnienie jest jeszcze większe, na tyle, że bas zaczyna ,,łupać" co przeszkadza mi w odbiorze muzyki. Bas wydaje mi się taki nadmuchany.

 

(pisane przez antybasa miejcie to na uwadze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew.

Co do pojawiających się propozycji.

Zacznę może od T6g. Mam T5g i przypuszczam, że dźwiękowo nie ma tutaj dużych różnic.

Classic 5g również kiedyś się przewinął prze moje ręce jednak bez CF moda jest mało poręcznym grajkiem przenośnym. Poza tym dopiero po imodzie pokazuje na co go naprawdę stać a już użytkowo robi się z tego spory klocek. Osobiście T3g stawiam wyżej niż classic.

Nano 2 bardzo fajny ale nie jest to granie którego aktualnie oczekuje.

Ipody Mini są nastawione na dużo cieplejsze granie.

 

Nationite raczej obecnie ciężko osiągalne a poza tym jak dobrze pamiętam to użytkowo tragedia.

HSA Studio V to natomiast postaram się rozważyć ale raczej tez z dostępnością nie będzie tak łatwo jak wszystkie poprzednie propozycje.

Widać pozostanie zwrócić się znowu w stronę jasnego grania t3g.

Dziękować za inne propozycje.

 

Ktoś ma jeszcze jakieś propozycje coś co gra po jasnej stronie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie z nim bywało. Czasami chodził 2 tygodnie bez problemu, innym razem potrafił się zawiesić trzy razy w ciągu godziny. Trochę lepiej było na sofcie z Cube C30.

 

I cyfrowy nalot potrafił być męczący przy spacerach poza miastem. Dynamiczny, z wykopem, ale brakowało mu trochę ogłady, by się sprawdził w każdych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z N2 nie miałem niestety styczności i bym się z nim zapoznał bliżej ale to bardziej z ciekawości aniżeli chęci posiadania.

Za dużo słyszałem o nim złych opinii na temat samego użytkowania.

Ja go posiadałem dłuższy czas. Dźwiękowo nieźle, sporo mocy, ale użytkowanie go z jakąś kartą pamięci to była mordega. Wieszalo to się okropnie, soft był kiepski. Ja do swojego wgrywalem ten od Cube C30. Na koniec umarł śmiercia naturalna :) Edytowane przez scooby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności