Jump to content

Recommended Posts

Witam. Posiadam IPoda Classic 30GB (co do generacji nie jestem pewien). Kiedy chcę włączyć IPoda wyświetla się zdjęcie IPoda z tekstem "www.apple.com/support/ipod". Program ITunes go nie wykrywa. Próbowałem go wyzerować, ale nic nie pomogło. IPod posiada przezroczystą obudowę z przodu. Uda się naprawić w domu np. instalując nowy soft czy trzeba będzie wysłać do serwisu?

Mam nadzieje, że pomożecie.

Domyślam się, że to 5G. Powodem takich objawów u pacjenta jest przeważnie uszkodzony dysk, rzadziej taśma dysku. Zdarza się też jakieś inne uszkodzenie płyty głównej.
Jak już miałbyś zmieniać dysk, to lepiej dać od razu adapter i kartę.

Ja bym zajrzała do środka, czy się czasem jakaś taśma nie wypieła. Możesz też wyjąć kartę i ją sprawdzić pod zwykłym adapterem. Jeśli karta będzie ok, to szukasz przyczyny dalej.
Może trzeba spróbować też przeinstalować soft.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By joysofjoyc4
      Drodzy, 

Dzisiaj zauważyłem, że kabel w moich ulubionych słuchawkach Chord & Major 9'13 Classical przerywa przy jacku. Czy ktoś jest w stanie podjąć się rekablingu tych cacek? 

Pod linkiem zdjęcia słuchawek. Wiem, są bardzo nietypowej budowy

https://www.sedoaudio.com/products/classical-tonal-earphones

Z góry dziękuję odpowiedzi. 
    • By Matwes
      Cześć czy znacie jakiś tani serwis w Warszawie który mi wymieni baterię w iPodzie nano 5g. Albo jakąś stronę z tanimi bateriami do iPodów. I czy bateria od iPoda nano 4g pasuje do iPoda nano 5g ?
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy