Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Propozycje promocji Mp3store


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Witam, Kolegów

 

Dostaję masę zapytań typu: czy sprzęt X będzie w promocji lub czy sprzęt Y będzie ponownie w promocji - męczące jest odpowiadanie każdemu z was dlatego może wprowadźmy temat z propozycjami do promocji?

Żeby nie było kolorowo nie wystarczy wpisać np. ATH R70X, ale uzasadnić. Krótko jednym zdaniem.

Mogą to być produkty nowe, starsze lub dopiero mające się pojawić. Im więcej lików dany wpis dostanie będzie to dla nas informacją jak duże jest zainteresowanie produktem.

Zawsze też możecie napisać do mnie na PW jeśli oczekujecie rabatu i jesteście zdecydowani na zakup konkretnego produktu. Fajnie tez pogadać i poznać się chociaż przez telefon :) choć nie zawsze jest czas. Dlatego pomysł propozycji.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kto chętny razem ze mną na r70x? :)

Ja już pytałem o R70x, dawali cenę 999, po tyle w morelach co jakiś czas się pojawiają. Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aune S6?

Nowe kombo, pierwsze BAL, producenta wydającego sprzęty o świetnym stosunku możliwości do ceny. Wstępne opisy bardzo zachęcające, może być killer jakość/cena + funkcjonalność ;)

Miałeś czymś innym zajmować się. A co z Fiio X5? :)

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To kto chętny razem ze mną na r70x? :)

Ja już pytałem o R70x, dawali cenę 999, po tyle w morelach co jakiś czas się pojawiają.

A kiedy pytałeś?
Z dwa miesiące temu. Ale dostałem info, że z audio Technika ciężko o jakiś rabaty wiec bym się nie nastawial.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozwolę sobie zaproponować promocję na wszystkie produkty w sklepie. Całkiem poważnie, nie jest to akt trollingu ani audio-desperacji. Co mam przez to na myśli? Popularne w pewnych sieciach spożywczych "Wielosztuki" :)

 

Jak mogłoby to wyglądać... Zakładamy nowy dział promocyjny "Wielosztuki", w którym dany użytkownik składa swoją propozycję nazwijmy to "mini-zbiorówki". Jeśli znajdzie się określona liczba w pełni zdecydowanych osób chętnych, wówczas przedstawiciele sklepu przyjmują zamówienie na określoną liczbę sztuk danego produktu. Po opłaceniu zamówienia przez wszystkich zainteresowanych, zamówienie jest finalizowane. Oczywiście cała idea polega na tym, że ostateczna kwota do zapłaty jest pomniejszana o wartość jednego produktu, a owe pomniejszenie jest równo rozdzielane między kupujących.

 

Przykład. Mamy 5 osób chętnych na Audeze Sine. Zakładając cenę jednostkową 2000 zł, wychodzi łączna kwota do zapłaty 10000 zł. W ramach promocji "Wielosztuki", jest ona pomniejszana o cenę jednostkową, co daje sumę 8000 zł. Wówczas promocyjna cena, którą musi zapłacić każdy z zainteresowanych, wyniesie 1600 zł.

 

Praktyczne byłoby również przygotowanie zestawienia uwzględniającego przedziały opisujące liczbę chętnych/cenę produktu, np:

- cały asortyment sklepu do 1000 zł - liczba kupujących: 4

- cały asortyment sklepu od 1000 do 3000 zł - liczba kupujących: 5

- cały asortyment sklepu powyżej 3000 zł - liczba kupujących: 6

 

Takie rozwiązanie najprawdopodobniej byłoby lepsze od organizowania promocji na konkretny, "zalajkowany" określoną ilość razy towar. Po prostu, gdy znajdzie się określona liczba chętnych, sklep realizuje zamówienie na warunkach promocyjnych. Na przeszkodzie nie stoi też organizowanie innych akcji promocyjnych, jak np. niedawna Promocja Karnawałowa.

 

Taka luźna propozycja ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli chcesz zrobić takiego mini-massdropa?

Pomysł chyba całkiem sensowny, chociaż nie wiem o ile realnie można pomniejszać ceny.

Szkoda że bardziej z r70x nie chcą urwać, bo jakoś nigdzie nie widać ich używanych :/

 

A co powiecie na Focal Listen? Fakt, że na forum całkiem sporo osób już je ma ale może byłyby całkiem przyzwoitym wyborem, w końcu cały czas są "na topie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli chcesz zrobić takiego mini-massdropa?

Pomysł chyba całkiem sensowny, chociaż nie wiem o ile realnie można pomniejszać ceny.

Szkoda że bardziej z r70x nie chcą urwać, bo jakoś nigdzie nie widać ich używanych :/

 

A co powiecie na Focal Listen? Fakt, że na forum całkiem sporo osób już je ma ale może byłyby całkiem przyzwoitym wyborem, w końcu cały czas są "na topie".

 

Kto miał kupić Focale ten już kupił... :)

 

R70X też bym wziął w dobrej cenie, używek praktycznie brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli chcesz zrobić takiego mini-massdropa?

Pomysł chyba całkiem sensowny, chociaż nie wiem o ile realnie można pomniejszać ceny.

Szkoda że bardziej z r70x nie chcą urwać, bo jakoś nigdzie nie widać ich używanych :/

 

A co powiecie na Focal Listen? Fakt, że na forum całkiem sporo osób już je ma ale może byłyby całkiem przyzwoitym wyborem, w końcu cały czas są "na topie".

Coś w tym rodzaju. Kwestia dostosowania odpowiednich parametrów promocji byłaby już w rękach sklepu. Nie mniej jednak, przeprowadzenie takiej symulacji jest bardzo proste ;)

 

Tak jak wcześniej pisałem, rzucam tylko propozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł.

Ode mnie jeszcze propozycja by tworzyć raz na miesiąc nową ankietę, produkt który dostanie najwięcej głosów będzie dostępny promocyjnej cenie przez pewien czas. Jednak nie wiadomo jak to się sprawdzi. Uprasza się o głosowanie tylko osób zainteresowanych zakupem ale jak wiadomo, każdy może głosować jak mu się podoba, nawet nie mając potrzeby zakupu.

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że nie zdenerwuję Was (naprawdę to nie jest żaden marketing z mojej strony; nic z tego nie mam), jak zaproponuje, żeby promocją objąć szeroki asortyment IEM-ów ulubionej przeze mnie marki.

Powód 1: sporo osób z tego Forum posiada model AK300.

Powód 2: sporo IEM-ów już przesłuchałem, ale niestety, jedne z z najlepszych połączeń dla DAP-ów wiadomej marki, jeśli chodzi o IEM-y, są połączenia firmowe.

Dziękuję i pozdrawiam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Dziękujemy za sugestie i uwagi.

Można wszystko robić ale trzeba mieć na względzie ograniczenia z wielu innych stron. Jest sporo zmiennych i uogólnić się nie da aby można było po prostu ustalić stałe zasady.

 

Natomiast możemy robić rożne opcje ograniczone w danym czasie do konkretnych produktów. Jak widać ostatnio sporo się tego pojawia.

 

Myślę, że w najbliższym czasie może być sporo ofert na konkretne produkty lub marki.

 

W tej chwili jeśli są chętni na konkretne marki lub produkty. Piszcie w tym wątku. Jeśli czymś będzie większe zainteresowanie to wtedy postaramy się coś zrobić w najbliższym czasie.

 

Niedawno myśleliśmy o promocji na IFI w ramach planów wprowadzenia tej marki. Co myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno myśleliśmy o promocji na IFI w ramach planów wprowadzenia tej marki. Co myślicie ?

Jeśli myślicie o wprowadzeniu jakiejś marki do dystrybucji, to moja propozycja to Antelope Audio. Dlaczego? Ano dlatego, że zaciekawił mnie test przetwornika cyfrowo-analogowego/wzmacniacza słuchawkowego z tego linku: http://highfidelity.pl/@main-895&lang=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do marki Astell. Proponowałbym promocję na etui do odtwarzaczy AK. Szczegolnie wersji z AMP AK380. Także do AK70.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Podbijam ifi, macie zamiar wprowadzić do oferty? Ponoć iDSD LE daje radę, może być killer w swojej cenie. Może jakis pre order?

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności