Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Kebab: kurczak czy wołowina?


Gość

Kebab  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kurczak czy wołowina (jak zwał tak zwał)?



Rekomendowane odpowiedzi

Ogóle wolę z wołowiną ale jak nie znam danego Kebaba to wolę wziąć z kurczakiem. Ludzie częściej biorą z kurczakiem i jest większa szansa, że jest świeże.

U mnie odwrotnie. Mało kto bierze z kurczakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mieszany, czyli rzekoma baranina z kurczakiem. Sosy kiedyś brałem tylko mieszane, ale jak wyżej wspomniano mieszany polega na napaćkaniu w jednym miejscu ostrym, w innym łagodnym, więc żeby czuć smak i nie płakać przestawiłem się na łagodny. Jak już się stołuję to w Kebab King, ale w tej akurat knajpie (Tarchomin) większość to "ciapate" i robią naprawdę nieźle (chociaż kiedyś robili lepiej). Poszli w stronę sieciówki, ale jak próbowałem tego samego w pasażu koło IKEI w Markach czy też na Woli (blisko od szpitala jak żona była na porodówce), to było słabiej, ale tam była chyba tylko biała obsługa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze biorę mixa w kwestii mięsa. Ostatnio tylko talerz na wynos z frytkami. Natomiast mam u siebie jeden kebab, gdzie pracują sami ciapaci, a najlepsze to są u nich w tym kebsie surówki - niesamowicie świeże, wręcz orzeźwiający smak, polane lekkim sosem ala jogurtowy z kapką czegoś gęstego, co smakuje trochę czosnkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kebab to ogólnie po arabsku baranina albo coś w ten deseń.

Jak kebab to baranina. Tylko śmierdzi to mięso okrutnie. Ale smak....

Niestety u nas rzadkość. Najlepszy jadłem w Dubaju (danie, nie chamska bułka albo pita).

I do tego pyfko. 70 zł za małe (na lotnisku) ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Baranina ;)

 

I koniecznie ostry sos, no ale bez przesady.

 

Nie musi zapiec dwa razy :P

gdzie Ty masz kebaba z baraniny? Jak w wolowinie ciężko stwierdzić ile jest wołowiny :)

Ot choćby we Wrocławiu w Marino :)

Waaat? Gdzie? Ten obok STP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu w kebabie nie dają wieprzowinki? Zawsze się pytam o wieprzowinkę, a oni nic nie mówią, tylko coś chrumkają pod nosem i ostrzą noże. O co chozi?

Edytowane przez westberg
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak

Hmm... Nie wiem czy często się tu stołujesz, ale jak dobrze kojarzę, to od kiedy tutaj mieszkam, ekipa i właściciel się zmienili ze 3 razy.

Marino jest wymarłe, a gastronomia ma tam mało klientów.

Parę razy (2-3?) zdarzyło mi się tu coś zamówić, ale powstrzymuje mnie głównie brak klienteli, która na bieżąco konsumowałaby to mięcho.

A ludzie dalej zamawiają częściej kurczaka, więc reszta wisi i wisi :)

 

Zapamiętałem tylko, że porcje były spore.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby tematyka się jakoś łączyła to informuję, że przy mp3store na Działdowskiej jest Turek, który lepi bardzo dobre kababki. :) Polecam - jadłem kupciaka. Przy okazji można odwiedzić sklep i może coś kupić? Dobra ajdyja? :)

Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby tematyka się jakoś łączyła to informuję, że przy mp3store na Działdowskiej jest Turek, który lepi bardzo dobre kababki. :) Polecam - jadłem kupciaka. Przy okazji można odwiedzić sklep i może coś kupić? Dobra ajdyja? :)

 

headphones3.jpg

Coś w tym jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczak. Ale "rozkładany" preferuję. Gdybym żył w USA to pewnie bym brał wołowinę. Ciekawy skąd w PL świeża wołowina? Chyba ze zdechłych krów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności