Skocz do zawartości

Zbiorowe zamówienie thomann.de - styczeń 2017


Andrewek

Rekomendowane odpowiedzi

Niby tak, ale produkt dostępny na zamówienie, wiec nie wiem jak duzo jest prawdopodobieństwo, że dostanę :P ale moze sprobuje :P

Wyslalem wtedy mejla z zapytaniem czy by dorzucili te pady Shure a dzis widze ze sa w zamowieniu bez zadnej odp. na mejla o.O

No i chyba kolega nie ma wyjscia i musi je wziac :>

47cf1c0591935e8d7162444a9a933fb2.jpg

 

EDYTA: zadzwonilem w te pędy do Thomanna - pady Shure jada pierwsza paka takze mamy nowego przymusowego zbiorowkowicza ^^

Edytowane przez adikadik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tak nie wygrzewa słuchawek jak pies

Ha, to już wiem dla kogo Maciej DT150 kupił,a niby że dla niego, właściciel ma 4 łapy,idealnie pasują do koloru sierści...he,he.

Piękne paczki ,panie tego,zapasowe pady, kabelki...jak brać to na zapas.

Szkoda że z wami nie brałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paka w PL, jutro sie jej spodziewam. Ps. z info na thomann widze ze idzie komplet fantow takze chyba nie bedzie drugiej, ale to sie okaze dopiero po otwarciu kartonu... Najprawdopodobniej wysle wsio we srode, bo w robo zostalbym zlinczowany za pakowanie w trakcie pracy :)

 

edyta 10:38 - paka już w moich rękach ale jesio nie rozpakowalem - w przerwie obiadowej sie dobiore (choc nie wiem czy wytrzymam :P)

 

Edyta 18:47

Paczkomatowe (Andrewek, Gregio) juz siedza w skrytkach (trafilem na za/rozladunek takze dzis rusza w trase), a reszta (DPD) jutro.

 

No i macie komiks z Thomanna na oslode czekania

0fe414ff9bf07e70a5eb58111bd4d6fd.jpg

Edytowane przez adikadik
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak już wyślesz paczki, ze skóry człek wychodzi na tyle czekania... :D

Za jakaś godzinę, półtorej dostaniecie na PW nr paczek; zwykle kurier odbiera je po 15:00...

EDYTA: @mikla proszony pilnie o podanie nr tel na PW dla kuriera (ew. jak ktos dysponuje i bedzie szybszy to moze podeslac ;>)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adikadik

Jak nie zdążysz uzyskać nr tel to wpisz ciąg zer w sendita ;)

poradziłem sobie jakoś xD

 

Paki czekaja na kuriera - kto mi podal mejla, dostanie od razu cynk o odbiorze paki na skrzynke - reszta moze regularnie sprawdzac status na stronie DPD (numery na PW rozeslane).

 

Tym sposobem konczymy tę "farsę" - jak kto będzie miał ochotę wystawić mi negatywa, zapraszam do adresu ze stopki :)

(mam nadzieje, że nie pomieszałem paczek :>)

Edytowane przez adikadik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności