Skocz do zawartości

Comiesięczne spotkania w Audiomagic Warszawa, otwieramy sezon 2018


Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Perul napisał:

Jak ja byłem ostatnio, to było tak samo. 

Pogadaliśmy trochę na ten temat i doszliśmy do wniosku, że co miesiąc to jest po prostu za często. Ludzie nie traktują tego jako wydarzenie, tylko jako coś normalnego "jest to jest, jak uda mi się wpaść, to fajnie, ale jak nie, to przecież następne jest za miesiąc". Nie ma tego wyczekiwania i mobilizacji/poświęcenia, żeby zajrzeć.

 

Jednocześnie comiesięczność takiego meeta pozwala zapracowanym ludziom załapać się chociaż na jeden w roku. Ja ostatnio nie mam czasu wpaść i mobilizacja/poświęcenie nic tu nie zmieni. A szkoda, bo przyniósłbym to i owo.

 

Większym problemem chyba jest fakt, że ilość osób zainteresowanych w stolicy jest ograniczona, większość z nich już zawitała na spotkaniu wielokrotnie.

Może rozwiązaniem było by zamiast robić meet na siłę, po prostu umawianie się na taką sobotę, która pasuje wszystkim, a nie jedną wyznaczoną. Chociaż to oczywiście zależy od możliwości AM.

Edytowane przez timecage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, timecage napisał:

 

Jednocześnie comiesięczność takiego meeta pozwala zapracowanym ludziom załapać się chociaż na jeden w roku. Ja ostatnio nie mam czasu wpaść i mobilizacja/poświęcenie nic tu nie zmieni. A szkoda, bo przyniósłbym to i owo.

 

Większym problemem chyba jest fakt, że ilość osób zainteresowanych w stolicy jest ograniczona, większość z nich już zawitała na spotkaniu wielokrotnie.

Może rozwiązaniem było by zamiast robić meet na siłę, po prostu umawianie się na taką sobotę, która pasuje wszystkim, a nie jedną wyznaczoną. Chociaż to oczywiście zależy od możliwości AM.

równie dobrze by pasowały spotkania co kwartał + opcjonalne dodatkowo specjalne spotkania 'tematyczne' przy premierach ciekawszych sprzętów

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Wydarzenie jest wtedy gdy jest jakiś fajny nowy sprzęt (czyli piłka jest tak na prawdę po stronie sklepów - to od nich w sumie zależy co ciekawego jest na meecie). Meet powinien służyć głównie właśnie sklepom, które mogą (szybciej) wypromować jakiś produkt, stworzyć dla niego rynek. Jest to niezła metoda, bo w jednym miejscu zbiera się tłum ludzi (we Wrocławiu na przykład 20).
Chyba ciut się zapędziłeś...
Ludzie którzy tam pracują widać w nich pasje do muzyki tworzą klimat nie sklepowy tam nie ma promowania na siłę nowego sprzetu za to jest spory luz.
Idziesz do innego sklepu i czujesz presje postrzeganie przez pryzmat ile zostawisz kasy, byłem w takich sklepach i nie wracam, na meetach tez szybciej wychodzisz jak wchodzisz czekajac na swoja kolejkę.

pisane mobilnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że formuła meeta wyklucza "promowanie na siłę" - z trzech powodów: po pierwsze uczestnicy to w dużej części wyrobieni audiofile, którzy potrafią ocenić jakość tego co słyszą, po drugie na meecie oprócz sprzętu ze sklepu jest również sprzęt prywatny, więc jest do czego porównywać, po trzecie po meecie na forum są opisywane wrażenia i odbywa się dyskusja i nic publiczności nie umknie.

Uważam, że sklep nie chcąc ryzykować reputacji przywiezie sprzęt - jak to nazwałeś- wg "pasji" a nie "promowania na siłę".

Edytowane przez Melo2573
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności