Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Comiesięczne spotkania w Audiomagic Warszawa, otwieramy sezon 2018


Rekomendowane odpowiedzi

 

W kwestii wrażeń z dzisiaj - nowy energizer od Staxa gra świetnie i ogółem prezentuje się jako świetne urządzenie - super wykonany, do wyboru bateria albo zasilacz, do wyboru usb albo line in.

 

audiomagic180929a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, timecage napisał:

 

W kwestii wrażeń z dzisiaj - nowy energizer od Staxa gra świetnie i ogółem prezentuje się jako świetne urządzenie - super wykonany, do wyboru bateria albo zasilacz, do wyboru usb albo line in.

 

audiomagic180929a.jpg

Zrobili by all in one i tyle. Zasilacz i tak może być zewnętrzny.  Pre i tak musi być więc line in powinno być domyślne. A nie albo albo ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mamy do dyspozycji albo usb albo line, czyli dwa najbardziej potrzebne wejścia. Te all in one robi robotę i tak jak napisałem wyżej mi się bardziej te All in one podobał niż 2qute z 353. Wiadomo do poziomu 007 czy T8000 to mu brakuje, nie mówiąc już nawet o najniższym Mjolnir Audio, czy LST ze wzmacniaczem głośnikowym. Ale lepsze rozwiązania są kilka krotnie droższe i nie mobilne, w tylu przeniesienia łatwo w inne miejsce w domu czy pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba złe zrozumiałem te albo ... jeśli ma usb i line in, zasilanie z sieci jaki aku to jest git, do tego odpowiednie słuchawki (+ fon?) i mamy minimalny zestaw hotelowy wysokiego lotu.

Do tego IEMY i można być kontent na wyjazdach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, retter napisał:

No to chyba złe zrozumiałem te albo ...

Znaczy myślałeś, że zrobili cztery urządzenia, każde z parą opcji spośród tych co wymieniłem? ;) To by było dopiero kuriozum.

Edytowane przez timecage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo coś bliżej o wyższym bracie tego maleństwa czyli SRM-d50? Znalazłem cenę 1200 $ lub 1350 EUR czyli wyjdzie coś ok. 1,5 kPLN drożej od d10. Cena d10 na tej stronie to równo 1000 EUR.

 

https://www.audioforum-berlin.de/en/MM/Brands/STAX/AMPLIFIERS/SRM-D50

 

https://stax-international.com/products/srm-d50/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Posłuchałbym stajni Hifimana - od HE-400/400i po HEki. Poza tym wchodzę w temat adapterów BT, więc obadałbym jakieś Fiio uBTR, BTR-1 czy BTR-3.
Sam mogę raczej mobilne sprzęty przytargać - M3s, Nano Black Label i okazyjnie będę mieć ze sobą czerwoną Ważkę i P7 Wireless (akurat przed odesłaniem do właściciela).

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rev dzięki za meet, chyba pod względem frekwencji był rekordowy? ;) Szkoda, że idea zdaje się upada, jeszcze 2-3 lata temu kiedy bywałem często ludzie zawsze dopisywali i przeważnie ok. 15-20 osób było.

 

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności