Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Comiesięczne spotkania w Audiomagic Warszawa, otwieramy sezon 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co się działo po 14, ale z mojego punktu widzenia było trochę słuchania ciekawych słuchawek (Odin, D8000, LCD-XC, Z1R) i miłe pogawędki :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi być nowe, żeby było miło ;). Ze sprzętu to jeszcze był Schiit Ragnarok i jakieś monstrum lampowe, ale ja akurat nie miałem czasu się tym interesować.

Z obecnych i znanych mi byli Firegon i Rev i TehWever.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagle się okazało, że nowe flagowe sony wcale nie są takie złe. Z Ragnarokiem nawet lepiej/ciekawiej grały niż D8000 wg. pewnego osobnika :D Dla mnie może i nie koniecznie, ale na pewno grały dobrze. Spore zaskoczenie, bo z dapa było tak sobie. Wiem, że potem testowali to na lepszym sprzęcie, ale jakie to dało rezultaty, tego już niestety nie wiem. Ja się zmyłem przed 16, ale zdążył się też pojawić Retter. Ogólnie to jak zawsze bardzo miła atmosfera, świetni ludzie, więc i przyjemnie się rozmawiało. 

Jak zawsze podziękowania dla Audiomagic za kolejnego super meeta! No i widzimy się na następnych!

Edytowane przez Firegon
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobre pytanie.

@D@rkSid3 @misiekkb ?

Dajcie też proszę znać, czy planujecie jakieś atrakcje. Bo zamierzałem przynieść trochę sprzętu, ale jeśli będzie coś innego do zabawy to mi się nie opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym posłuchał Mee P1 i klasycznie ER4XR, może będą na sklepie tym razem :D
Sam przytargałbym Shanlinga M3s i Aune E1 z nowości (chyba, że zabawa z "customizacją DIY" mi się spodoba i nie zechcę ich odkuwać z silikonu :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy jakie atrakcje planujemy, ciężko powiedzieć. Miał być wspomniany Cayin HA-300, który może być bardzo ciekawym wzmacniaczem słuchawkowo-głośnikowym, lampy 300B :wub:. Amphionów ION+ raczej nie wysteruje, gdyż wiadomo ta lampa ma mało mocy i potrzebuje bardzo skutecznych kolumn, ale na AudioSolutions powinno być już dobrze. Ale tak jak było wspomniane na profilu FB'owym że opuszcza taśmę produkcyjną dopiero 20 kwietnia, więć będzie dostępny na następnym meetcie, nie tym najbliższym.

Ale mam mały pomysł jaką atrakcję zafundować Wam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, rev napisał:

Jeżeli Meet odbędzie się w Marcu to będzie to dnia 24.03. 

Damy wam tutaj jeszcze znać. 

@Bachankas Aune E1 już nie są produkowane.

To dwie smutne wiadomości, do 24go to ja wieczorem do Polski dotrę, a Aune są fajniutkie :(
Za jakiś czas będę mógł się lansować posiadaniem białego kruka - jak użytkownicy Audeo xD

 

@rev a wiadomo coś więcej o następcy E1? Planowane jest coś?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności