Skocz do zawartości
Questyle preorder Czytaj więcej.. ×
Astell & Kern Diana by Jerry Harvey Audio - preorder Czytaj więcej.. ×
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Inszy
      RHA Audio to znana na polskim rynku marka rodem z Wielkiej Brytanii, trudniąca się produkcją słuchawek oraz akcesoriów do nich. W nasze ręce trafił jeden z ich bezprzewodowych modeli dokanałowych, a mianowicie MA650 Wireless, wyceniony w oficjalnym sklepie producenta na 450 złotych.

Co z tego wynikło, oczywiście znajduje się w odnośniku
      https://kropka.audio/test/sluchawki/rha-ma650-wireless-recenzja/

• Przez ithilstone
      Są ty jacyś fani RHA?? ;]
       Tease
    • Przez komtraja
      Jest ktos w stanie naprawic gniazdo jack słuchawkowe Generalnie nie działa ale delikatnym poruszaniu zaczyna grac. kolega ktory sprawdzal powiedzial ze moze to byc cos z elementem ktory sprawdza czy sluchawki są podlaczone i trzeba by bylo to jakos ustawic na stale.

Jest tez problem z pokretlem ze przeskakuje dosyc czesto.  

duplikat do usuniecia
    • Przez CoATI
      Cześć,
      bez długiego wstępu... w premierowych RHA ma750 zgubił mi się jeden z filtrów, a drugi nieco się odkleja.

Co ja mogę z tym dalej zrobić? Gwarancji już raczej brak. Wymiana? podmiana? Mogę gdzieś kupić filtr lub materiał akustycznie neutralny i dopasować do tulejki? 
      Co? jak? gdzie? u kogo? 

pomocy.  

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności