Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Nie czuję się wyróżniony - tutaj jest mnóstwo takich "odważnych"  A co do rozczarowania - gdyby tylko takie mnie spotykały w życiu - byłbym niezmiernie szczęśliwym człowiekiem. Ok - czekam na dostawę i zobaczymy, czy będzie aż tak źle
To w piekarnik innszego ;D znaczy do szafy z playerem i czekamy na mały opis.

Ja tak kupiłem spring 1, słuchawki jak słuchawki złap dobrą synergie i będzie dobrze.

- Tapatalk

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Nazar70 napisał:

Właśnie kierując się opiniami ( a jest ich calkiem sporo) zamówiłem ;) A także trochę na przekór trendom zakupowym. I owszem - jest bardzo dużo słuchawek bardziej znanych marek, z wiekszym portfolio opinii ale mam rogatą duszę. Coś mi w środku podpowiada, że nie będą to pieniądze źle zainwestowane. 

I jeszcze jedno - jako, że nie jestem opiniotwórczy - z chęcią mogę je, po otrzymaniu udostepnić doświadczonemu forumowiczowi z Warszawy lub okolic do oceny, którą będzie można zamieścić. Oczywiście - o ile będzie taka chęć. Sam o nich napiszę w odniesieniu do FH5, które katuję od kilku miesięcy.

 

Wszelkie symptomy audiofili. Nieuleczalne.

Godzinę temu, Nazar70 napisał:

Właśnie kierując się opiniami ( a jest ich calkiem sporo) zamówiłem ;) A także trochę na przekór trendom zakupowym. I owszem - jest bardzo dużo słuchawek bardziej znanych marek, z wiekszym portfolio opinii ale mam rogatą duszę. Coś mi w środku podpowiada, że nie będą to pieniądze źle zainwestowane. 

I jeszcze jedno - jako, że nie jestem opiniotwórczy - z chęcią mogę je, po otrzymaniu udostepnić doświadczonemu forumowiczowi z Warszawy lub okolic do oceny, którą będzie można zamieścić. Oczywiście - o ile będzie taka chęć. Sam o nich napiszę w odniesieniu do FH5, które katuję od kilku miesięcy.

 

Wszelkie symptomy audiofili. Nieuleczalne.

Godzinę temu, Nazar70 napisał:

Właśnie kierując się opiniami ( a jest ich calkiem sporo) zamówiłem ;) A także trochę na przekór trendom zakupowym. I owszem - jest bardzo dużo słuchawek bardziej znanych marek, z wiekszym portfolio opinii ale mam rogatą duszę. Coś mi w środku podpowiada, że nie będą to pieniądze źle zainwestowane. 

I jeszcze jedno - jako, że nie jestem opiniotwórczy - z chęcią mogę je, po otrzymaniu udostepnić doświadczonemu forumowiczowi z Warszawy lub okolic do oceny, którą będzie można zamieścić. Oczywiście - o ile będzie taka chęć. Sam o nich napiszę w odniesieniu do FH5, które katuję od kilku miesięcy.

 

Wszelkie symptomy audiofili. Nieuleczalne.

 

 

Hmm...

Po trzykroć prawda.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga pau

22 minuty temu, mykupyku napisał:

 

Kilka niezawodnych:

 

- gromadzić, kupować i sprzedawać tyle sprzętu, żeby nie mogła się w nim połapać

 

- twierdzić bez cienia emocji, że prawie wszystko to pożyczone od kolegów

 

- nigdy nie mieć wspólnego konta, rachunków na wierzchu i wszystko wyceniać na około 100-150 zł max

 

- mieć zamknięte słuchawki, to nie słychać gadania.

 

I po kłopotach.

 

Druga pauza dziala, pytanie jak długo. Zawsze można kupować słuchawki w jednej tonacji kolorystycznej. Doki a'la Kanasy za bardzo rzucają się w oczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, mykupyku napisał:

 

Kilka niezawodnych:

 

- gromadzić, kupować i sprzedawać tyle sprzętu, żeby nie mogła się w nim połapać

 

- twierdzić bez cienia emocji, że prawie wszystko to pożyczone od kolegów

 

- nigdy nie mieć wspólnego konta, rachunków na wierzchu i wszystko wyceniać na około 100-150 zł max

 

- mieć zamknięte słuchawki, to nie słychać gadania.

 

I po kłopotach.

Część już wykorzystuję.  A za pozostałe bardzo dziękuję. Jestem więcej niż pewny, że się przydadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Kilka niezawodnych:
 
- gromadzić, kupować i sprzedawać tyle sprzętu, żeby nie mogła się w nim połapać
 
- twierdzić bez cienia emocji, że prawie wszystko to pożyczone od kolegów
 
- nigdy nie mieć wspólnego konta, rachunków na wierzchu i wszystko wyceniać na około 100-150 zł max
 
- mieć zamknięte słuchawki, to nie słychać gadania.
 
I po kłopotach.
Tak tak kobiety też tak robią
- promocja była
- rabat dostałam 50%
- do 50 / 100wy pytanie Zł czy $
- pięknie wyglądam w...

Także swój swego wyczuje ;p

- Tapatalk

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja do tej pory się nie skapnęła, że grado gs 1000 to nie to samo co RS1 ;) minus taki, że tylko jedne mogą być wyciągnięte na odsłuchy, drugie leża wtedy w etui i udają, że ich nie ma ;]

Edytowane przez Weird_O
  • Like 3
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Kilka niezawodnych:
 
- gromadzić, kupować i sprzedawać tyle sprzętu, żeby nie mogła się w nim połapać
 
- twierdzić bez cienia emocji, że prawie wszystko to pożyczone od kolegów
 
- nigdy nie mieć wspólnego konta, rachunków na wierzchu i wszystko wyceniać na około 100-150 zł max
 
- mieć zamknięte słuchawki, to nie słychać gadania.
 
I po kłopotach.
Używam wszystkich tych punktów. Działa.
Jeszcze - narzucam się z nowymi sluchawkami i proszę domowników o opinię. Po kilku razach chcą bym dał im spokój i już nie męczył. Przez to nie patrzą na nowe sprzęty.
I co jakiś czas coś kupić do domu / dla żony za kilka stowek I głośno powiedziec5ile to byłoby rzeczy do słuchania w tym budżecie.


Wysłane z mojego SM-T725 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.12.2019 o 11:41, wiatrak napisał:

Beryllium świetne technicznie. Niedługo wrzucę jakieś porównania. 

Zdecydowałem, że z braku możliwości odłuchów raczej pozbędę się toru stacjonarnego i kupię dobre doki all-rounder z naciskiem na wokal, jazz, klasykę i symfoniczną.

@Methuselah masz może jeszcze pod ręką Beryllium, Shozy BG i OH300, żeby podsunąć krótkie porównanie ? Dzięki i Wesołych Świąt Wszystkim Forumowiczom :)

 

Tak krótko:

Shozy & NEO BG - najbardziej średnicowe, najmniej basu, który ma armaturowy charakter (szybki, krótkie wygasanie), ale potrafi być "punchy", rozciągnięcie dołu nie powala, średnica szczegółowa, nieco rozjaśniona przez wyraźnie wysunięta wyższą średnicę, ale instrumenty mają przyzwoitą barwę, wokale na pierwszym planie, góra rozciągnięta, ale dość łagodna, świetna separacja i oddanie planów, dobra szerokość i wyraźna głębia;

Oriveti OH300 - najlepiej wyważone brzmienie z tych trzech, neutralne/naturalne, przetworniki bardzo spójnie zestrojone, bas odrobinę podbity, punchy, ale całkiem szybki, dobrze kontrolowany, średnica o neutralnej masie, ale brzmi naturalnie, góra lekko zaznaczona w niższej części, przyzwoita ilość detali. Największa scena, dobra szerokość, niezłe głębia i wysokość, dobrze oddają plany i świetnie pozycje instrumentów. Z tej trójki najbardziej uniwersalne.

Periodic Audio Be - V-ka z największym naciskiem na dół, najbardziej naturalne granie. Bas ma najmocniej zaakcentowane zejście i wyraźniej wypełnia przestrzeń, środek naturalny, niższe instrumenty najmocniej dociążone, również jest akcent w wyższej średnicy, a żeńskie wokale są nieco bardziej zwiewne, góra lekko zaakcentowana, najbardziej naturalna z tej trójki, szczegółowa, ale nieco mniej niż w BG czy OH300. Scena całkiem szeroka, z dobrym oddaniem przestrzeni i separacją (szczególnie przy basie), ale nie rozdzielają tak planów jak pozostała dwójka. Najbardziej spójne brzmienie, ale OH300 nie są wyraźnie w tyle.

 

Trzy wyraźnie różnie grające modele.

Edytowane przez Methuselah
  • Like 7
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mykupyku napisał:

 

Kilka niezawodnych:

 

- gromadzić, kupować i sprzedawać tyle sprzętu, żeby nie mogła się w nim połapać

 

- twierdzić bez cienia emocji, że prawie wszystko to pożyczone od kolegów

 

- nigdy nie mieć wspólnego konta, rachunków na wierzchu i wszystko wyceniać na około 100-150 zł max

 

- mieć zamknięte słuchawki, to nie słychać gadania.

 

I po kłopotach.

 

A jaka metoda na inny kolor? Bo w te klocki to kobiety lepsze od nas i bez problemu ogarną że coś nowego się kupiło... Zawsze jakieś czarne słuchawki miałem, ale złote Moondrop Crescent zauważyła od razu. I że "pedalskie" dodała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mr Krzychoo napisał:

 

A jaka metoda na inny kolor? Bo w te klocki to kobiety lepsze od nas i bez problemu ogarną że coś nowego się kupiło... Zawsze jakieś czarne słuchawki miałem, ale złote Moondrop Crescent zauważyła od razu. I że "pedalskie" dodała...

 

Najlepiej mieć tyle kolorów, żeby oczopląsu dostała.

10 par doków różnych to podstawa takiej dezorientacji. No i metoda - o zobacz, jakie fajne od kolegi pożyczyłem, też działa, bo na zasadzie - a właśnie, że nie zobaczę, bo nie.

No i futerały warto mieć podobne i nie trzymać wszystkich na wierzchu, to się jej wydaje, że to kilka pudełek... a nie kilkanaście.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Nazar70 napisał:

Witam Panowie

 

Jestem sporym "świeżakiem" na forum ale czytam i chłonę wiadomości dość intensywnie i większość zakupów robiłem w oparciu o wiedzę nabytą tutaj :) 

Chciałbym się zapytać, czy ktoś z forumowiczów miał do czynienia z takimi iemami?:

 

https://pl.aliexpress.com/item/4000419377698.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.60f75c0fehZgIG

Jeśli mi zejdą komisowe rzeczy, to też je wezmę - idzie w odstawkę m.in LZ A6 mini (krypto-reklama). Coraz więcej pozytywnych recenzji mają. W wątku z head-fi dziś ktoś wrzucił interesujący  link do porównania z Fiio FH7, Dunu Dk3001 Pro i Dunu DK-4001, można użyć translatora

http://www.tellementnomade.org/forum/viewtopic.php?f=93&t=25558

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, requal napisał:

W wątku z head-fi dziś ktoś wrzucił interesujący  link do porównania z Fiio FH7, Dunu Dk3001 Pro i Dunu DK-4001.

Właśnie to był ostateczny powód kliknięcia "kupuj" .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też Jade Audio EA3 nie dotarły jeszcze. Dziwna sytuacja - na Ali są już niedostępne. Ciekawe czy czekają na dorobienie i dostawę, czy się zwijają, czy więcej już nie będzie tego modelu...

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze odsłuchy kultowych już chyba Blonów. Łał, one przede wszystkim grają, są muzykalne. Jest masa szczegółów ale co najważniejsze, to nie jest chirurgia, a fajna gra. Do tego stereofonia, scena i za tą cenę jest naprawdę świetnie. Mam porównanie do jakichś tam kz5, zsr (tych nie ma co porównywać) senfer dt6, Pinnacle p2, ale też do ponad dwukrotnie droższych nicechck M6. Kabelek ten lepszy w zestawie i na stockowych tipsach, mi pasują te największe. Grają bardzo muzykalnie już po wyjęciu z pudełka, góra szczegółowa, średnica bardzo dobra, sporo basu, czasem faktycznie trochę za dużo ale jest ciekawy, zróżnicowany, nie potrafię do końca tego opisać. Mają to coś z czego brakuje np senferom, są bardziej dociążone niż Pinnacle. Zobaczymy jak będzie dalej

Wysłane z mojego KING_KONG_3 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze odsłuchy kultowych już chyba Blonów. Łał, one przede wszystkim grają, są muzykalne. Jest masa szczegółów ale co najważniejsze, to nie jest chirurgia, a fajna gra. Do tego stereofonia, scena i za tą cenę jest naprawdę świetnie. Mam porównanie do jakichś tam kz5, zsr (tych nie ma co porównywać) senfer dt6, Pinnacle p2, ale też do ponad dwukrotnie droższych nicechck M6. Kabelek ten lepszy w zestawie i na stockowych tipsach, mi pasują te największe. Grają bardzo muzykalnie już po wyjęciu z pudełka, góra szczegółowa, średnica bardzo dobra, sporo basu, czasem faktycznie trochę za dużo ale jest ciekawy, zróżnicowany, nie potrafię do końca tego opisać. Mają to coś z czego brakuje np senferom, są bardziej dociążone niż Pinnacle. Zobaczymy jak będzie dalej

Wysłane z mojego KING_KONG_3 przy użyciu Tapatalka


Chyba nie ten temat blony to raczej te tańsze iemy.

- Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.12.2019 o 17:41, Nicodem napisał:

Jeszcze - narzucam się z nowymi sluchawkami i proszę domowników o opinię.

ja z moją dziewczyną jeżdżę na odsłuchy i ona sama sobie sprawdza jak brzmią słuchawki, które mnie interesują. wygrałem życie B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności