Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Juzear 41T przez niektórych przyrównywane do 64Audio U4s są do 14.05 w nieco obniżonej cenie - dla nas około 172$ zamiast 200$.


Pojawiła się też w sprzedaży wersja w kolaboracji z Angelears - zwana Flame. Póki co, nie wiadomo, czy wiąże się to z jakimś retunem, czy zmieniono tylko faceplate i dodano logotyp.

 

EDIT: Leonardfd z Head-Fi podaje, że użyto dokładnie tych samych przetworników, tak że różnice prawdopodobnie będą tylko wizualne.

Edytowane przez HappyBlack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, HappyBlack napisał(a):

 

EDIT: Leonardfd z Head-Fi podaje, że użyto dokładnie tych samych przetworników, tak że różnice prawdopodobnie będą tylko wizualne.


Znam kilka IEMów zbudowanych na dokładnie takim samym zestawie przetworników przez tego samego OEMa, każda z nich inaczej strojona (Penon Volt, TRI Starlight, Shuoer EJ07, Shuoer EJ07M, Yinoo ST7) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, telemach napisał(a):

@marek_m widać mało korzystasz z płatności w internecie skoro myślisz tymi kategoriami i jeszcze pytasz po co;

 

PayPal to złodzieje którzy mają bardzo fatalny dla płacącego kurs wymiany walut, dodatkowo potrafią zablokować Ci konto ze środkami lub obciążyć jakąś własną opłatą; nie ma co liczyć na ich pomoc w razie czego bo niejednokrotnie nie pomagają albo robią problemy; już kiedyś o tym pisałem a w internecią są kilometry wątków na ten temat

 

to że ty albo ktoś inny zawsze korzystał i jest zadowolony nie jest żadnym argumentem bo to jest wyłącznie osobiste doświadczenie i zadowolenie z kursu

 

jak już jestem zmuszony korzystać z PP to przelewam środki na konto walutowe z kartą walutową i tą kartę podpinam pod PP, płacę przez  PP i odpinam kartę; jedynie tak nie ryzykuję niekorzystnego kursu albo obrotu sprawy

 

płacenie w internecie kartą jest lepsze i bezpieczniejsze jeśli robione z głową czyli

 

1. Do płatności generuje się jednorazową kartę wirtualną którą nawet jak ktoś ukradnie to nie wykorzysta

2. Korzysta się z Revolut, Curve, Zen itp. gdzie kurs wymiany jest bardzo korzystny

3. Korzysta się z firm które poza chargeback Visy i Mastera jeszcze mają swoje mechanizmy i chargebacki;

i tak właśnie Revolut sam zablokował tą płatność (z możliwością odblokowania) a Curve jakbym miał problem to sami by oddali kasę od razu

 

Penon dał ciała i nie chcą się przyznać a co więcej odpisują na emaile nawet się nie podpisując;

oczywiście ich numer telefonu też nie działa podobnie jak zapytania przez formularz czy FB

Popieram w 101% PayPal to firma która nie jest godna zaufania a ich kursy wymiany to kradzież w biały dzień.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jeszcze firma zwraca kasę jak przesyłka od sprzedającego nie dojdzie albo produkt jest wadliwy (przy sprzedaży prywatnej)?

Edytowane przez dweet
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, telemach napisał(a):

 

najlepiej kupować na Ali, jakikolwiek taki problem i Ali ładnie robi full refund

 

Od prywatnych sprzedawców?

Z tym "jakikolwiek problem" to się nie do końca zgadzam, bo tylko w tym roku miałem wadliwe sprzęty i ali się wypieło

Edytowane przez dweet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dweet napisał(a):

 

Od prywatnych sprzedawców?

Z tym "jakikolwiek problem" to się nie do końca zgadzam, bo tylko w tym roku miałem wadliwe sprzęty i ali się wypieło

 

mało kiedy widzę prywatnych sprzedawców na Ali a mnie ostatnio każda sprawa zgłaszana na full refund przechodzi bez problemu jeśli jest faktycznie zasadna

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moje dwa z brzegu:

1. RaptGo Hook - potworny driver flex. Kazali odesłać na swój koszt.

2. Tangzu Zu Wetian - pzerywające gniazdo - to samo

4 minuty temu, telemach napisał(a):

 

mało kiedy widzę prywatnych sprzedawców na Ali

 

A ja właśnie pytam jaka jest alternatywa do zabezpieczenia zakupów od prywatnych sprzedawców poza PP

Edytowane przez dweet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, dweet napisał(a):

A ja właśnie pytam jaka jest alternatywa do zabezpieczenia zakupów od prywatnych sprzedawców poza PP

Do prywatnych deali - nie znam.

Nie wiem dlaczego ludzie narzekają chociażby na kursy wymiany PP jednocześnie polecając Revoluta. Przecież można podpiąć kartę Revoluta i płacić w oryginalnej walucie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Rigatio napisał(a):

Kurde wystraszyliscie mnie tym PayPal na Penon. Jakiś czas temu kupiłem tam kabel używając PayPal.

Czyli się bać? Zmiana hasła nie wystarczy rozumiem?

Nie zaobserwowałem żadnych dziwnych transakcji na moim PayPal od tego czasu.


Problem chyba nie jest z PP, tylko podaniem numerów karty bezpośrednio Penonowi.
 

46 minut temu, docentore napisał(a):

Nie wiem dlaczego ludzie narzekają chociażby na kursy wymiany PP jednocześnie polecając Revoluta. Przecież można podpiąć kartę Revoluta i płacić w oryginalnej walucie.


👆Dokładnie! Robię tak od dobrych paru lat i praktycznie zero problemów.

Edytowane przez dweet
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rigatio napisał(a):

Kurde wystraszyliscie mnie tym PayPal na Penon. Jakiś czas temu kupiłem tam kabel używając PayPal.

Czyli się bać? Zmiana hasła nie wystarczy rozumiem?

Nie zaobserwowałem żadnych dziwnych transakcji na moim PayPal od tego czasu.

 

chyba niedoczytałeś, opcja PayPal express checkout jest bezpieczna bo dane karty podajesz PP

natomiast opcja 'okradnij mnie' jest jak korzystasz z ich formularza na stronie

1 godzinę temu, marek_m napisał(a):

 

Dokładnie, ale kto bogatemu zabroni podawać nr karty na lewo i prawo :) 

 

tym bardziej jak karta jest jednorazowa

2 godziny temu, docentore napisał(a):

Do prywatnych deali - nie znam.

Nie wiem dlaczego ludzie narzekają chociażby na kursy wymiany PP jednocześnie polecając Revoluta. Przecież można podpiąć kartę Revoluta i płacić w oryginalnej walucie.

 

można ale wtedy jesteś na łasce PP że kiedyś się nie zorientujesz jak znowu zmienią regulamin i zaczną obciążać kartę ;

poza tym Curve jest dużo większa wygoda, bez zasilania kwotą minimalną bo działa jak proxy i błyskawicznie można włączyć wyłączyć przed i po transakcji

3 godziny temu, dweet napisał(a):

A ja właśnie pytam jaka jest alternatywa do zabezpieczenia zakupów od prywatnych sprzedawców poza PP

 

chyba tylko szwagier amatorsko trenujący boks 😉

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, telemach napisał(a):

 

można ale wtedy jesteś na łasce PP że kiedyś się nie zorientujesz jak znowu zmienią regulamin i zaczną obciążać kartę ;

 

 

Śmichy chichy, ale mi ostatnio PP uratował tyłek jak się naciąłem na oszusta na niemieckim ebayu. Trwało to z miesiąc, ale kasa do mnie wróciła. Tak że dopóki nie będzie czegoś podobnego, co daje jakieś zabezpieczenie, to ciężko żyć bez PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, MrBrainwash napisał(a):

 

听起来咋样?我不懂的……反正……不像是耳机……隐约像是我的那套Harbeth M30.1的系统

 

Coś nie chce mnie się w to wierzyć 🤔 ale jeżeli jest to prawda, to ja to chcę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności