Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

To ja też pochwalę się moimi :)

Kabel to KBEAR Chord 6N Graphene+4N OFC Silver-plated, udało mi się wyrwać na Ali za 18$ dolarów w jakieś promocji, ale wracam do oryginalnego bo to trochę za ciężka kombinacja z EA500. Trudno je ułożyć do zajęci i nie wypalcować ale za to grają naprawdę przyjemnie. 

 

Simgot-EA500_02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi oryginalny kabelek plątał się niemiłosiernie, szczególnie odcinki zauszne, więc zmieniłem. Dodatkowo na czerwone dysze założone filtry od Tanya, plus tipsy TRI Clarion. 

Szaleństwo trochę z tym hajpem. Doki mocno się wyróżniają ale bez przesady. U mnie nie ma cmokania dopiero po modzie.

 

IMG_20230326_084426.jpg

Edytowane przez Nazar70
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Nazar70 napisał(a):

Mi oryginalny kabelek plątał się niemiłosiernie, szczególnie odcinki zauszne, więc zmieniłem. Dodatkowo na czerwone dysze założone filtry od Tanya, plus tipsy TRI Clarion. 

 

Szaleństwo trochę z tym hajpem. Doki mocno się wyróżniają ale bez przesady. U mnie nie ma cmokania dopiero po modzie. 

 

U mnie lecą z miedzianym kablem FAAEAL, jestem nimi z dnia na dzień coraz bardziej zachwycony.

Hajp hajpem, można ulec lub nie, ale detale z jakimi grają, to w cenie około 300 zł są niespotykane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mr Krzychoo napisał(a):

detale z jakimi grają, to w cenie około 300 zł są niespotykane.

Z tego co pamiętam, HZ Mirror mają podobne technikalia. Te spokojnie można - wg mnie - potraktować, jako mocny skok do przodu.

I żeby nie było, że psioczę - to są świetne doki. W ciągu dnia słucham głównie EA500, dopiero wieczorem, dla większego relaksu zakładam np. IE200.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nazar70 napisał(a):

Mi oryginalny kabelek plątał się niemiłosiernie, szczególnie odcinki zauszne, więc zmieniłem. Dodatkowo na czerwone dysze założone filtry od Tanya, plus tipsy TRI Clarion. 

Szaleństwo trochę z tym hajpem. Doki mocno się wyróżniają ale bez przesady. U mnie nie ma cmokania dopiero po modzie.

 

 . 

Chciałbym trochę poeksperymentować z filtrami. Jaki rozmiar pasuję EA500? Gdzie można kupić? Mam zero doświadczenia z filtrami. Widziałem na Ali jakieś siateczki metalowe, albo naklejane bawełniane krążki ale zupełnie nie mam pojęcia jak wybrać rozmiar i założyć. Jakieś porady?

To się nada? https://www.aliexpress.com/item/1005004052516554.html

albo https://www.aliexpress.com/item/1005004092269560.html

Edytowane przez SebastianTT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, SebastianTT napisał(a):

Chciałbym trochę poeksperymentować

Bierz ten z pierwszego linku - masz dwie średnice i różne gęstości fitlrów - spokojnie się pobawisz. I z tego samego sklepu masz jeszcze to (co przy wymiennych dyszach, też możesz wykorzystać) https://pl.aliexpress.com/item/1005004052500811.html?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka dotycząca TANGZU X SeeAudio Shimin Li EDITION. Ponieważ okazało się, że pierwsza partia doków dostała driver z Wanera, zrobił się oczywiście szum.

TangZu przyjęło to na klatę i w oficjalnym oświadczeniu przyznało się do błędu, tłumacząc faktem, że małe, szybkie chińksie rączki były tak szybkie, że brały nie z tej kuwety co trzeba ;) 

Reasumując - biją się w piersi i dają rekompensatę -czyli nowe doki z właściwym driverem.

Oczywiście można też odesłać. Ja postanowiłem zatrzymać i poprosiłem o wysłanie nowych doków.

Będę miał czewone Wanery i czerwony ShiminLi 😁

Edytowane przez Nazar70
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Nazar70 napisał(a):

Ciekawostka dotycząca TANGZU X SeeAudio Shimin Li EDITION. Ponieważ okazało się, że pierwsza partia doków dostała driver w Wanera, zrobił się oczywiście szum.

TangZu przyjęło to na klatę i w oficjalnym oświadczeniu przyznało się do błędu, tłumacząc faktem, że małe, szybkie chińksie rączki były tak szybkie, że brały nie z tej kuwety co trzeba ;) 

Reasumując - biją się w piersi i dają rekompensatę -czyli nowe doki z właściwym driverem.

Oczywiście można też odesłać. Ja postanowiłem zatrzymać i poprosiłem o wysłanie nowych doków.

Będę miał czewone Wanery i czerwony ShiminLi 😁

Będzie śmiesznie jak się okaże że z nowym DD mają gorszy dźwięk 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Nazar70 napisał(a):

Ciekawostka dotycząca TANGZU X SeeAudio Shimin Li EDITION. Ponieważ okazało się, że pierwsza partia doków dostała driver w Wanera, zrobił się oczywiście szum.

TangZu przyjęło to na klatę i w oficjalnym oświadczeniu przyznało się do błędu, tłumacząc faktem, że małe, szybkie chińksie rączki były tak szybkie, że brały nie z tej kuwety co trzeba ;) 

Reasumując - biją się w piersi i dają rekompensatę -czyli nowe doki z właściwym driverem.

Oczywiście można też odesłać. Ja postanowiłem zatrzymać i poprosiłem o wysłanie nowych doków.

Będę miał czewone Wanery i czerwony ShiminLi 😁

Moim zdaniem jedna wielka ściema, która wyszła tylko dlatego, że Hi Fri otworzył obudowy. Alternatywnie mają beznadziejną kontrolę jakości i nie sprawdzają strojenia i zgodności kanałów L i R przed wypuszczeniem. Jedno i drugie słabe. No chyba że driver od Waner ma taki sam bazowy FR jak ten carbon, ale... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, pylaczynski napisał(a):

Moim zdaniem jedna wielka ściema, która wyszła tylko dlatego, że Hi Fri otworzył obudowy. Alternatywnie mają beznadziejną kontrolę jakości i nie sprawdzają strojenia i zgodności kanałów L i R przed wypuszczeniem. Jedno i drugie słabe. No chyba że driver od Waner ma taki sam bazowy FR jak ten carbon, ale... :)

Oczywiście że próbują wyjść w miarę cało bez zbytniego blamażu. Jak zwał tak zwał ale niech wysyłają drugą parę 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Nazar70 napisał(a):

Ciekawostka dotycząca TANGZU X SeeAudio Shimin Li EDITION. Ponieważ okazało się, że pierwsza partia doków dostała driver z Wanera, zrobił się oczywiście szum.

TangZu przyjęło to na klatę i w oficjalnym oświadczeniu przyznało się do błędu, tłumacząc faktem, że małe, szybkie chińksie rączki były tak szybkie, że brały nie z tej kuwety co trzeba ;) 

Reasumując - biją się w piersi i dają rekompensatę -czyli nowe doki z właściwym driverem.

Oczywiście można też odesłać. Ja postanowiłem zatrzymać i poprosiłem o wysłanie nowych doków.

Będę miał czewone Wanery i czerwony ShiminLi 😁

Tak btw, jesteś pewien że odsyłają nowe ShiminLi? Bo z ich oficjalnego oświadczenia wynika, że jeżeli wybierasz opcję zostania z ShiminLi ze złym driverem, to w ramach rekompensaty dostaniewz ich 2 nastepne produkty z czego jedne to wydają się być budżetowe IEMy a drugie to ich jakieś nowe tipsy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, pylaczynski napisał(a):

Tak btw, jesteś pewien że odsyłają nowe ShiminLi? Bo z ich oficjalnego oświadczenia wynika, że jeżeli wybierasz opcję zostania z ShiminLi ze złym driverem, to w ramach rekompensaty dostaniewz ich 2 nastepne produkty z czego jedne to wydają się być budżetowe IEMy a drugie to ich jakieś nowe tipsy.

 

Tak, masz rację - z lekka pop......łem. Ale wybrałem opcję bez odsyłania. Czyli zostaję z tym, co mam plus te ich nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

652a2aab436ecdf3b421794d6216cec0.jpg
Tak jak przypuszczaliśmy idzie do nas to samo co było już wcześniej dostępne w Chinach pod inną nazwą czyli "totalna nowość" P8


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, FranticPhil napisał(a):

652a2aab436ecdf3b421794d6216cec0.jpg
Tak jak przypuszczaliśmy idzie do nas to samo co było już wcześniej dostępne w Chinach pod inną nazwą czyli "totalna nowość" P8 emoji1.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Kupujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku dniach z Simgot EA500 , muszę przyznać że nie słyszałem takiego detalu w dokach za około 300zł , po prostu miazga z Shanlingiem UA3 gra to kapitalnie , AKM robi swoje , FiiO FH3 , Aune E1 jakby połowy detali nie miały przy nich ,z S12Pro oprócz basu, który jest minimalnie mniejszy, praktycznie nie odstają od planarów .

Edytowane przez Robert73
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie EA500 z dnia na dzień zaskakują pozytywnie coraz bardziej. Wczoraj wracając do domu po pracy słuchałem sobie Slipknot i wjechał "Custer". Jest tam takie gadanie Coreya Taylora z prawej strony. Na Simgotach to nie było gadanie, to był taki szept z tyłu zza ucha. No nie powiem, sprawiło to na mnie niesamowite wrażenie. Ani S12 ani KATO tak mnie pozytywnie nie zaskoczyło jak EA500.

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności