Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś był zainteresowany, to można na Ali wyrwać Simgot EA500 z rabatem sklepu, monetami i kodem AN5 za około 59$. Wiem że coponiektórzy odradzają zakupy w DD, ale ja nikomu w portfel nie zaglądam i gdzie swoje pieniądze zostawia.

Moje Simgot są już wydane do doręczenia, więc wieczorem je obadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2023 o 11:06, Inszy napisał(a):

W dużej części niezbyt ciekawe, tańsze i tylko to "z chin" zostaje ;) 

Ciekawe i tańsze to pojęcie względne, więc tylko z Chin pozostaje niepodważalne. ;)

Bądź co bądź miała miejsce lekka dygresja, więc moderator w razie potrzeby może te kilka postów przenieść do drugiego wątku.

 

12 godzin temu, Mr Krzychoo napisał(a):

Jakby ktoś był zainteresowany, to można na Ali wyrwać Simgot EA500 z rabatem sklepu, monetami i kodem AN5 za około 59$. Wiem że coponiektórzy odradzają zakupy w DD, ale ja nikomu w portfel nie zaglądam i gdzie swoje pieniądze zostawia.

Moje Simgot są już wydane do doręczenia, więc wieczorem je obadam.

Simgoty na wykresie bardzo podobnie wyglądają do udanych BLON-ów BL-05S. Szkoda tylko, że te dwa strojenia to tylko na papierze są.

 

@marco-polo Nie używałem nigdy żadnego preparatu do padów i niezależnie od miateriału jedynie przecieram je wilgotną szmatką co kilka użyć, a jak cieplej i skóra się poci to po każdym użyciu. Jednak jakbym miał używać specjalnego środka to wybrałbym producenta, który się w tym specjalizuje ze względu, który podałeś. Audeze na 99% po prostu dało tylko swoją etykietę i doliczyło swoją marżę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do Simgot EA500 - moim zdaniem hype jest jak najbardziej prawdziwy. Nie dość że są rewelacyjne technicznie, szczegółowe z mnóstwem detali, energetyczne a dodatkowo przestrzenne przy rozbudowanych utworach. Metalowa konstrukcja palcuje się okrutnie, są dosyć ciężkie ale wygodne, tulejka jest pod idealnym dla mnie kątem. 

 

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mr Krzychoo napisał(a):

Wracając do Simgot EA500 - moim zdaniem hype jest jak najbardziej prawdziwy. Nie dość że są rewelacyjne technicznie, szczegółowe z mnóstwem detali, energetyczne a dodatkowo przestrzenne przy rozbudowanych utworach. Metalowa konstrukcja palcuje się okrutnie, są dosyć ciężkie ale wygodne, tulejka jest pod idealnym dla mnie kątem. 

 

Wczoraj prawie kliknąłem zakup tych EA500 za te 59$, potem  włożyłem MESTy do uszu i zacząłem się zastanawiać czy cokolwiek innego te Simgoty mogą mi dać. Wydaję mi się, że jest na to bardzo niska szansa i racjonalność wygrała, chociaż FOMO jest całkiem spore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mr Krzychoo napisał(a):

Wracając do Simgot EA500 - moim zdaniem hype jest jak najbardziej prawdziwy. Nie dość że są rewelacyjne technicznie, szczegółowe z mnóstwem detali, energetyczne a dodatkowo przestrzenne przy rozbudowanych utworach. Metalowa konstrukcja palcuje się okrutnie, są dosyć ciężkie ale wygodne, tulejka jest pod idealnym dla mnie kątem. 

 

Pamiętasz, jak pisałem, że jadą do Polski razem? Kłamałem - jechały jeszcze z pasażerem na gapę ;) TF-CUj0ulo4zGl7GJC6upTiRECAQLmaJUgY8_HW7

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nazar70 napisał(a):

Pamiętasz, jak pisałem, że jadą do Polski razem? Kłamałem - jechały jeszcze z pasażerem na gapę ;) TF-CUj0ulo4zGl7GJC6upTiRECAQLmaJUgY8_HW7

 

I jakie wrażenia? Jednych i drugich? Ja z zakupu EA500 jestem bardzo zadowolony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wegiel21 napisał(a):

Hajp jest taki że są głosy iż grają lepiej od Mest czy innych iemów 1000€ +.

Nie grają ale grają wyjątkowo w swoim zakresie cenowym. Faktycznie to takie mocno porawione Heart Mirrory.  Szybki, zwarty atak basu, jaśniutka góra bez sybicośtam.  Mocno techniczne granie - nie są to doki do bezwzględnego relaksu - wymagają, że tak powiem skupienia na dźwięku.

1 minutę temu, Mr Krzychoo napisał(a):

 

I jakie wrażenia? Jednych i drugich? Ja z zakupu EA500 jestem bardzo zadowolony?

O EA500 przed chwilą skrobnąłem - rozumiem zamieszanie wokół nich - wybijają się w obecnej masówce. Shimin Li - na razie króciótko słuchałem - mam obie pary od godziny. Mogę powiedzieć, że w stosunku do wersji pierwotnej jest przepaść - pierwszych nie byłem  w stanie słuchać - te collabowe mają to coś. Jak więcej posłucham, to dodam konkrety.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wegiel21 napisał(a):

Hajp jest taki że są głosy iż grają lepiej od Mest czy innych iemów 1000€ +.

A to mało takich hajpów było? Jakoś żaden się nie obronił w czasie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Inszy napisał(a):

A to mało takich hajpów było? Jakoś żaden się nie obronił w czasie. 

Dużo dlatego to nawet i śmieszno i straszno ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na pojawiające się pytania gdzie kupować,  oto małe zestawienie 3 sklepów, w których robiłem zakupy w przeciągu ostatnich 3 miesięcy. Wszystkie zakupy >150$, wszystkie z dodatkową opcją Express Shipping, oprócz Penona, bo zapomniałem zaznaczyć:
1. Linsoul - 3 tygodnie czekania na jakikolwiek update statusu. Zerko komunikacji dopóki nie są przyciśnięci.
2. HiFiGo - 1 tydzień bez komunikacji, wysłana gdy pogoniłem.
3. Penon - 2 dni po złożeniu zamówienia piszą, że wersja z kablem którą zamówiłem wyszła i będzie za kilka dni, pytanie czy czekamy czy zmieniamy.

 

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, docentore napisał(a):

Ze względu na pojawiające się pytania gdzie kupować,  oto małe zestawienie 3 sklepów, w których robiłem zakupy w przeciągu ostatnich 3 miesięcy. Wszystkie zakupy >150$, wszystkie z dodatkową opcją Express Shipping, oprócz Penona, bo zapomniałem zaznaczyć:
1. Linsoul - 3 tygodnie czekania na jakikolwiek update statusu. Zerko komunikacji dopóki nie są przyciśnięci.
2. HiFiGo - 1 tydzień bez komunikacji, wysłana gdy pogoniłem.
3. Penon - 2 dni po złożeniu zamówienia piszą, że wersja z kablem którą zamówiłem wyszła i będzie za kilka dni, pytanie czy czekamy czy zmieniamy.

 

Jak najbardziej opcja 2 i 3 są 👍 - w obydwu przypadkach nigdy nie miałem problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Nazar70 napisał(a):

Wg mnie Tangzu jest bardziej dociążony na dole i ma lepszą średnicę.

Wg wykresu również, więc wcale nie są te wykresy takie "do niczego" :) 

Edytowane przez Perul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię takie "lejące" się kabelki - mają zaletę, bo się nie plączą. A doki? Cóż - nawet jeśli to przekręt Tangzu, to grają na tyle dobrze, siedzą w uchu jak przyklejone, że póki co, nie odczuwam dyskomfortu, że je kupiłem.16f4H2x79PQ4VmBgvty_iXx_tepXvSZtK5mwjeHA

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły wczoraj Simgoty EA500 , wygrzewają się od wczoraj , kurna taki detal za 335 zł no szok  normalnie :) , zgadzam się że nie są to doki dla basolubów , ale bas jest szybki i bardzo detaliczny , nie ma włażenia na świetną zresztą średnicę , fajny fabryczny kabelek taki " gumowany" , nie plącze się i lekki w dodatku . Doki bardzo skalują się z odwtarzaczami albo donglami , ale ogólnie  jasne źródła to nie najlepszy pomysł do nich, za to taki UA3 lub UA2 już jest świetnie .

Edytowane przez Robert73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności