Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, wegiel21 napisał(a):

Jeszcze jak by ktoś je u nas miał i chciałby się pozbyć, ale raczej to czcze życzenia i marzenie ściętej dyńki ;)

U12 bywają u nas na bazarku, ale z qdc to już gorsza sprawa, nie są bardzo popularne. Czasami pojawiają się na head-fi

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.techgoing.com/fiio-ft3-headphones-released-60mm-large-size-priced-at-1999-cny/ warto czy nie warto? Lepiej poczekamy na recenzje i od tych co je zakupią.

Fiio R7 pewnie też do nich pasuję.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, marco-polo napisał(a):

https://www.techgoing.com/fiio-ft3-headphones-released-60mm-large-size-priced-at-1999-cny/ warto czy nie warto? Lepiej poczekamy na recenzje i od tych co je zakupią.

Fiio R7 pewnie też do nich pasuję.

Wg Fiio - pasuje image.png

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być ciekawie, bo nie są to typowo konsumenckie nauszniki, w sensie nie są to MrBeats na miasto.
 
350ohm, 60mm driver.
Ale ten wygląd krzyczy z daleka

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, retter napisał(a):

Ale ten wygląd emoji85.png krzyczy z daleka emoji38.png

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

Dlatego mają 600 Ohm byś nie podłączył do byle źródła 🤣

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, retter napisał(a):

Ale ten wygląd emoji85.png krzyczy z daleka emoji38.png

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

Na zdjęciu to nie na zywo. Kobita na obrazku a kobita na żywo to duża różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu to nie na zywo. Kobita na obrazku a kobita na żywo to duża różnica.
Wygląda troche jak projekt razera produkowany przez superluxa juz nie marudzę

Wysłane przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, marco-polo napisał(a):

https://www.techgoing.com/fiio-ft3-headphones-released-60mm-large-size-priced-at-1999-cny/ warto czy nie warto? Lepiej poczekamy na recenzje i od tych co je zakupią.

Fiio R7 pewnie też do nich pasuję.

Zapowiadają się bardzo interesująco - poza dużym przetwornikiem i wysoka impedancją będą chyba miały modularny kabel z kompletem wtyków. Design trochę "gejmingowy" i ten wentylator na obudowie nie są w moim guście, ale może na żywo będzie to wyglądać lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Hustler napisał(a):

Zapowiadają się bardzo interesująco - poza dużym przetwornikiem i wysoka impedancją będą chyba miały modularny kabel z kompletem wtyków. Design trochę "gejmingowy" i ten wentylator na obudowie nie są w moim guście, ale może na żywo będzie to wyglądać lepiej?

Jak będzie grało jak wysokiej klasy słuchawki to wygląd możesz zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.01.2023 o 22:50, Mr Krzychoo napisał(a):

Pierwszy 😉

Tak w skrócie, na razie się zapoznajemy, to jest energetycznie i rozrywkowo.

 

Możesz już coś więcej o nich napisać, bo jak przeczytałem recenzję niejakiego Dsnutsa, to mi flaki wywaliło na wierzch ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nazar70 napisał(a):

Możesz już coś więcej o nich napisać, bo jak przeczytałem recenzję niejakiego Dsnutsa, to mi flaki wywaliło na wierzch ;)

 

Jak trochę czasu znajdę, to coś napiszę, może na weekendzie. A wywaliło Ci flaki, bo? Bo jeszcze ich nie masz?

Ja właśnie odpuściłem zakupy na jakiś czas, zostaję z SG-01 OVA na siłkę (małe, wygodne) i z SG-03S do pracy i na miasto. Pomyślę nad NW-A306, a słuchawki zostają te, które wymieniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Mr Krzychoo napisał(a):

 

Jak trochę czasu znajdę, to coś napiszę, może na weekendzie. A wywaliło Ci flaki, bo? Bo jeszcze ich nie masz?

Ja właśnie odpuściłem zakupy na jakiś czas, zostaję z SG-01 OVA na siłkę (małe, wygodne) i z SG-03S do pracy i na miasto. Pomyślę nad NW-A306, a słuchawki zostają te, które wymieniłem.

Ten ...."recenzent" jest na pasku Penona, więc po przeczytaniu jakiejkolwiek jego recenzji należy sprzedać WSZYSTKIE swoje zasoby i KONIECZNIE kupić te, które akurat "recenzuje". Aaa - i oczywiście dokupić do nich nowy kabelek, w cenie ok 200$, bo ten stokowy to nie, raczej nieeee ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Nazar70 napisał(a):

Ten ...."recenzent" jest na pasku Penona, więc po przeczytaniu jakiejkolwiek jego recenzji należy sprzedać WSZYSTKIE swoje zasoby i KONIECZNIE kupić te, które akurat "recenzuje". Aaa - i oczywiście dokupić do nich nowy kabelek, w cenie ok 200$, bo ten stokowy to nie, raczej nieeee ;)

 

Przy SG-03S akurat napisał że kabel stockowy jest dobry ;) Bo jest. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mr Krzychoo napisał(a):

 

Przy SG-03S akurat napisał że kabel stockowy jest dobry ;) Bo jest. 

 

Po czym dodaje: " As so the SG-03s scales very nicely with aftermarket cable pairings. As good as their included cable is, a more substantial cable that you use with the SG-03s will make it sound nothing like the $69 you spent on a pair." :D

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Nazar70 napisał(a):

Po czym dodaje: " As so the SG-03s scales very nicely with aftermarket cable pairings. As good as their included cable is, a more substantial cable that you use with the SG-03s will make it sound nothing like the $69 you spent on a pair." :D

 

No tak, kable i tipsy to temat rzeka. Mimo wszystko, to co się dostaje w zestawie z SG-03S jest jak najbardziej używalne i pozwala cieszyć się tym jak grają.

Dam im jeszcze trochę czasu i coś od siebie napiszę. Tak wstępnie i na szybko - są warte każdego zielonego prezydenta, którego na nie wydałem.

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Mr Krzychoo napisał(a):

 

No tak, kable i tipsy to temat rzeka. Mimo wszystko, to co się dostaje w zestawie z SG-03S jest jak najbardziej używalne i pozwala cieszyć się tym jak grają.

Dam im jeszcze trochę czasu i coś od siebie napiszę. Tak wstępnie i na szybko - są warte każdego zielonego prezydenta, którego na nie wydałem.

Tipsy to temat rzeka, kable to temat co najmniej kotrowersyjny. O ile w przypadku tipsów z wielką łatwością jest udowodnić wpływ na dźwięk to w przypadku kabli do dziś się nikomu nie udało ;)

DSnuts ma historię polecania kable za 700 martwych prezydentów do słuchawek za 1/5 tej ceny.
https://penonaudio.com/penon-totem.html
 

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Mr Krzychoo napisał(a):

 

Dam im jeszcze trochę czasu i coś od siebie napiszę. Tak wstępnie i na szybko - są warte każdego zielonego prezydenta, którego na nie wydałem.

Dzięki - czekam na feedback.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Hustler napisał(a):

@marco-polo Na upartego dałoby radę, ale one nie są jakieś paskudne, a po prostu nie w moim guście. Zresztą pożyjemy i możliwe, że sami się przekonamy jak zagrają i będą wyglądać pierwsze pełnowymiarowe słuchawki FiiO.

Jak będą dobre to pewnie zrobią kilka różnych modeli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności