Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, pylaczynski napisał(a):

A to jest w końcu tuning Antonio czy Xinhsa? Pytam z ciekawości, uwielbiam te słuchawki tak czy inaczej

Właśnie pogadałem z Tonym. Tuning jest jego, Erasmus istniał wcześniej jako źle zestrojona słuchawka. Anotonio ją podrasował, Xinhs obiecał, że będzie uczciwy itp.
Okazuje się, że zrobili chłopaka w konia, Xinhs idzie na ilość  z tym projektem, jakaś firma z Indii zamówiła 500sztuk 😕

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechały! Moje ci one znów! Okropnie srebrne ale z dwojga złego lepiej mieć sreberka niż nie mieć wogóle słuchawek

Grają pięknie i wydaje się że nie mają żadnych wad. Oby tak zostało już do końca (albo do następnego audio króliczka do dogonienia)

Dla niewtajemniczonych wróciły z reklamacji Shuoer S12 kupione z linsoula

Łyżka dziegciu na dziś - 22zl opłaty pocztowej (fakju PP), przy pierwszym egzemplarzu z reklamacji nie doliczyli ani grosza. 

Podsumowując: 

Każdemu kto popełnił ten błąd i kupił cokolwiek z Shuoera od linsoula polecam atakować mailowo bezpośrednio przez stronę lub na support via WhatsApp

Każdemu kto zaangażował się w temat dziękuję za miłe słowo i pomoc. 

Po ponad miesiącu postu od muzyki w uszach wracam do słuchania 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, hubercik12311 napisał(a):

Panowie, 

Do Shuoerów S12 szukam kabelka 2pin 3,5mm nie za miliony - coś godnego polecenia?

Faael Hibiscus 4 core copper. Nie ma nic lepszego chyba do 60zl

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, pylaczynski napisał(a):

Tak wygląda z moimi S12

Screenshot_20221026-115101459 (1).jpg

Wyglądają mega - mi niestety skośni przysłali srebrne, bo tylko takie mieli. 

Czym je napędzasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, hubercik12311 napisał(a):

Wyglądają mega - mi niestety skośni przysłali srebrne, bo tylko takie mieli. 

Czym je napędzasz?

Qudelix5k z 2,5mm (napięcie na wyjściu 110mV :)). Ale szczerze to tylko kwestia wygody, z SE też zagrają, z A55 o bardzo małej mocy również pięknie. Tak naprawdę te historię o ogromnej potrzebnej mocy do napędzenia planarow (szczególnie IEMow) to moim zdaniem między bajki można włożyć :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minutes ago, pylaczynski said:

Qudelix5k z 2,5mm (napięcie na wyjściu 110mV :)). Ale szczerze to tylko kwestia wygody, z SE też zagrają, z A55 o bardzo małej mocy również pięknie. Tak naprawdę te historię o ogromnej potrzebnej mocy do napędzenia planarow (szczególnie IEMow) to moim zdaniem między bajki można włożyć :)

Widać, że kolega nie miał styczności z Tin P1 i P2 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, FranticPhil napisał(a):

Widać, że kolega nie miał styczności z Tin P1 i P2 :D

Nie miałem to fakt. Ale nie wiem co by miało być w nich takiego wyjątkowego w stosunku do na przykład Audiosense T800, He-400i czy ostatnio moich 500 Ohmowe, 86dB/mW pchełek, że miałyby pochłaniać te mityczne waty mocy i przekształcać w dźwięk, gdy pozostałe sobie radzą bez tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, hubercik12311 napisał(a):

Panowie, 

Do Shuoerów S12 szukam kabelka 2pin 3,5mm nie za miliony - coś godnego polecenia?

Kabel z zestawu jest świetny i raczej nie kupisz nic lepszego poniżej 150 zł. No chyba, że masz przewód zbalansowany to wtedy Falafel będzie spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Hustler napisał(a):

Kabel z zestawu jest świetny i raczej nie kupisz nic lepszego poniżej 150 zł. No chyba, że masz przewód zbalansowany to wtedy Falafel będzie spoko.

No właśnie mam balans i czasami wolałbym nie pakować go blu i po prostu posłuchać z dziury odtwarzacza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hubercik12311 napisał(a):

No właśnie mam balans i czasami wolałbym nie pakować go blu i po prostu posłuchać z dziury odtwarzacza :)

To polecam rozważyć adaptery ddHifi - 4,4mm -> 3,5 mm naprawdę wysokiej jakości na allegro za 100pln od ręki ostatnio kupiłem i jestem zachwycony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności