Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, ryankgb napisał:

Chyba też się skuszę na te Erasmusy.. ktoś wie czy ogarnia customowe malowania? Marzą mi się takie całe białe :D 

Musisz się spieszyć, bo tak jak pisał @docentore to bardzo małoseryjna produkcja i zaraz może ich już nie być.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mr Krzychoo napisał:

Moje dziś mają dojechać, ale coś się kurierinio nie spieszy żeby je do paczkomatu wsadzić…

Chyba właśnie dotarła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, docentore napisał:

Chyba właśnie dotarła :)

 

Tak, już są do odebrania, ale korzystam z pogody 😉 odbiorę jak będę wracał.

 

edit:

Są, dojechały, właśnie się oswajamy.

Ocie*huj, ale wygodne, jak customy dopasowane do mojego ucha. 

Everlast White Trash Beautiful - sam miód - basik pracuje, stopa dudni, gitarka akustyczna absolutnie ku*rwa TAK, wokal ło matko,

Faith No More Easy - Mike Patton chyba jeszcze nigdy tak dobrze nie brzmiał, fortepian prima sort, sekcja dęta robi super tło, talerze cykają, wszystko słyszalne, nic nie zagłusza reszty,

Garbage The Man Who Rule The World - noooo, ruda pokazała co potrafi, w tym kawałku jest mnóstwo różnych dziwnych rzeczy (mocny subbas, sample, gitarki) i wszystko jest słyszalne i namacalne. Wypas.

Tak z innej beczki, dostaliście wihajstry do zmiany dynksów i papierologię, co to zmienia? U mnie nic takiego nie było. 

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Tak, już są do odebrania, ale korzystam z pogody 😉 odbiorę jak będę wracał.

 

edit:

Są, dojechały, właśnie się oswajamy.

Ocie*huj, ale wygodne, jak customy dopasowane do mojego ucha. 

Everlast White Trash Beautiful - sam miód - basik pracuje, stopa dudni, gitarka akustyczna absolutnie ku*rwa TAK, wokal ło matko,

Faith No More Easy - Mike Patton chyba jeszcze nigdy tak dobrze nie brzmiał, fortepian prima sort, sekcja dęta robi super tło, talerze cykają, wszystko słyszalne, nic nie ogłusza reszty,

Garbage The Man Who Rule The World - noooo, ruda pokazała co potrafi, w tym kawałku jest mnóstwo różnych dziwnych rzeczy (mocny subbas, sample, gitarki) i wszystko jest słyszalne i namacalne. Wypas.

Tak z innej beczki, dostaliście wihajstry do zmiany dynksów i papierologię, co to zmienia? U mnie nic takiego nie było. 

Papierow nigdy nie było, były wihajstry do zmiany switchy, ale sam zauważyłem pakując, że nie ma wihajstra i obcięto zestaw gumek.

Nie pytałem się o to, bo od początku to był zestaw budżetowy, domyślam się, że trzeba było bardziej przyciąć koszty, żeby utrzymać cenę.

 

Można użyć wykałaczki, ale ja nie zauważyłem znaczących (jeśli w ogóle) zmian.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, ryankgb napisał:

W ogóle gdzie najlepiej się odzywać do tego gościa celem zakupy Erasmusów? 

Twitter (bo znalazłem) czy jakiś fejsbuk czy coś jeszcze innego? 

FB, jest adminem na grupie ChiFi Driams and Hopes (Anthony T.)

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, SeagaL napisał:

Potwierdzam, Linsoul to najgorszy sklep jeśli chodzi o uznawanie reklamacji. Będziesz musiał nagrać filmik z tym syczeniem, chociaż dobrze wiedzą, że nie jest to możliwe. Zaproponują Ci wysłanie wykresu FR jak słuchawki powinny grać jak wychodziły od nich z magazynu. Robią z ludzi debili. Chiński Monty Python.

Sklepy na AliExpress uznawały mi reklamacje bez problemu, wymieniali sprzęt, tutaj akurat nie mam złych doświadczeń. A niby duży i znany Linsoul jest najgorszym możliwym wyborem.

Jeśli chodzi o produkty Shuoer to proponuję kupować bezpośrednio na stronie producenta. Mają świetną obsługę, reklamację uznają bez mrugnięcia okiem, a wysyłają wszystko przez InPost ze statusem tax-included. Jak wspomniałem kilka stron wcześniej - też miałem problem z S12, miały driver flex w jednej słuchawce, wymienili mi bez problemu na słowo, nic nie musiałem udowadniać. Wysłali mi nowe, miałem sobie sprawdzić i dopiero odesłać te pierwsze. Pełen profesjonalizm.

Proponuję Ci, żebyś najpierw zgłosił to do Linsoul (dla formalności), za chwilę Cię spławią i wtedy uderzaj bezpośrednio do Shuoer. Powinni pomóc.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Ja polecam Penon Audio. Reklamacje uznają, mają Dunu Talos, a ostatnio też wprowadzili wysyłki tax-included.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
 

Nie wiem skąd jesteś szanowny kolego ale jak pojawisz się w Trójmieście to jestem ci winien dobry trunek w zamian. 

Napisałem na whatsapp wczoraj do nich i całą sprawe udało się poprowadzić w 20 minut. 

W poniedziałek lecą do GB i nie pozostaje nic innego jak czekać na nówki. 

Nawet jeśli doliczą opłaty celne to i tak mały wymiar kary za własną oszczędność. 

Linsoul oczywiście się wypiął na mnie - także warto ostrzegać tu wszystkich i po kolei - NIC I NIGDY OD TYCH SKOŚNYCH SMIECIARZY!

Screenshot_20220929-101344.jpg

Screenshot_20220929-101349.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, ryankgb napisał:

W ogóle gdzie najlepiej się odzywać do tego gościa celem zakupy Erasmusów? 

Twitter (bo znalazłem) czy jakiś fejsbuk czy coś jeszcze innego? 

Napisz do Antonia na Discord, ja tak wszystko z nim ogarnąłem - Tony Tex#8885

20 minut temu, hubercik12311 napisał:

Nie wiem skąd jesteś szanowny kolego ale jak pojawisz się w Trójmieście to jestem ci winien dobry trunek w zamian. 

Napisałem na whatsapp wczoraj do nich i całą sprawe udało się poprowadzić w 20 minut. 

W poniedziałek lecą do GB i nie pozostaje nic innego jak czekać na nówki. 

Nawet jeśli doliczą opłaty celne to i tak mały wymiar kary za własną oszczędność. 

Linsoul oczywiście się wypiął na mnie - także warto ostrzegać tu wszystkich i po kolei - NIC I NIGDY OD TYCH SKOŚNYCH SMIECIARZY!

Screenshot_20220929-101344.jpg

Screenshot_20220929-101349.jpg

Nie ma sprawy!

 

Cieszę się bardzo, że mogłem Ci pomóc i udało Ci się załatwić sprawę z Shuoer. Shuoer to klasa, bardzo wysoki poziom obsługi, nawet ciężko taki poziom spotkać u nas w kraju. Ja miałem z nimi podobnie, wszystko załatwiłem jedną wiadomością, wysłali mi nowe, a po otrzymaniu odesłałem właśnie też do UK. Zaproponował UK, żebym miał tańszą wysyłkę, to też miły ukłon z ich strony. Jak będziesz odsyłał to puść normalnie tą paczkę poleconym na poczcie, będziesz miał najtaniej. Mnie kosztowało 20 zł.

 

A zachowanie Linsoul było do przewidzenia, oni właśnie tak postępują. Już bardzo dużo osób, również tutaj na forum się na nich przejechało. Dopóki zostawiasz dolary i nic się nie dzieje ze sprzętem to jesteś dear friend, ale jak coś się wydarzy to traktują ludzi jak śmieci. Ja nic od nich już nie kupię, nigdy - i przestrzegam wszystkich. To są oszuści i robią z ludzi debili.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, docentore napisał:

Papierow nigdy nie było, były wihajstry do zmiany switchy, ale sam zauważyłem pakując, że nie ma wihajstra i obcięto zestaw gumek.

Nie pytałem się o to, bo od początku to był zestaw budżetowy, domyślam się, że trzeba było bardziej przyciąć koszty, żeby utrzymać cenę.

 

Można użyć wykałaczki, ale ja nie zauważyłem znaczących (jeśli w ogóle) zmian.

 

Tak tylko zapytałem, bo gdzieś w necie wyczytałem że jest i papier i wihajster. Jeśli zmiany ustawień niewiele dają, to nawet nie będę grzebał przy tym. Jeśli chodzi o tipsy to używam Moondrop Spring, więc ten tego, nie było tematu.

Właśnie leci Tubular Bells, ależ to ładnie gra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Jeśli zmiany ustawień niewiele dają, to nawet nie będę grzebał przy tym. Jeśli chodzi o tipsy to używam Moondrop Spring, więc ten tego, nie było tematu.

Właśnie leci Tubular Bells, ależ to ładnie gra...

Potwierdzam - nie ma sensu wihajstrować. Co do tipsów - u mnie chodzą na azla sedna clear i powiem szczerze, że tak dobrze siedzą, że dłużej mi się schodzi z wyjęciem słuchawek, niż z ich włożeniem :D 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy to wszyscy, KZ też ma planary 😄

https://a.aliexpress.com/_EHmpP1h

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Birken napisał:

2022 zdecydowanie rokiem planara

nikt nic nie wspomniał a takie ładne ;) https://hifigo.com/products/moondrop-stellaris

Chciałem czegoś spróbować ale wybrać będzie chyba w końcu ciężko :P


wyglądają jak ozdóbka z chińskiego bazaru, oby tak nie grały ;)

 

Ostatnio miło mnie zaskoczyły Hook-X. Grają wiekszym dzwiękiem niż S12 i są bardziej efektowne w dole. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Filip77 napisał:


wyglądają jak ozdóbka z chińskiego bazaru, oby tak nie grały ;)

 

Ostatnio miło mnie zaskoczyły Hook-X. Grają wiekszym dzwiękiem niż S12 i są bardziej efektowne w dole. 

Za to cena przy obecnym kursie dolara odrobinę zabija :(

Tez się na nie czaiłem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Filip77 napisał:

wyglądają jak ozdóbka z chińskiego bazaru, oby tak nie grały ;)

mi prawdę powiedziawszy to nie podoba się w nich nic poza tym, że samą markę właśnie za dźwiękowe aspekty poważam. 

Najbardziej mnie Kinera Celest Gumiho interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi prawdę powiedziawszy to nie podoba się w nich nic poza tym, że samą markę właśnie za dźwiękowe aspekty poważam. 
Najbardziej mnie Kinera Celest Gumiho interesuje.

Tylko, że to nie jest prawdziwy planar ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Hustler napisał:

Nie wygląda to dobrze.

spacer.png

Faktycznie, nie jest dobrze. Lichy subbas, nie dociążona niższa średnica, kłucie przy wokalach i sypanie piachem na górze... No ale nie będę skreślał, trzeba posłuchać. Oprócz Variations nic kiepskiego Moondrop nie wypuściło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MrSheep napisał:

 


Tak może wyglądać odsłuch tych potworków :D 

 

Bo on słucha nie tej muzyki co trzeba na tych słuchawkach. Był taki mem czy kabaret że jakby nie wiem jak słuchał to i tak nic nie słyszał. To Meze Empyrian jak je słuchałem to też mi nie podeszły dźwiękowo. Pewnie te drogie to dla fanów jak apple a większość plebsu i tak używa na co dzień windę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności