Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Vaiet napisał:

Przecież to norma, nie raz nawet opisywana na forum, że jak coś się skaszani ze sprzętem zamawianym z Chinlandii, to można się generalnie rzecz ujmując pocałować we własne pośladki, bo wymyślają takie cuda, że udowodnienie im wadliwości produktu graniczy z cudem. 

 

A wystarczyło kupić w Polsce. Podejrzewam, że nie byłoby problemu, żeby uzyskać w Audeos 10% rabatu, jak się grzecznie zagada. Nawet teraz jest promka za 749zł, żeby było jeszcze lepiej. 

Dawaj linka, a biorę je za 749 zł bez gadania i nie chodzi o S12, lecz Raptgo Hook-X, bo te kupił kolega.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia po wieczornych odsłuchach S12:

W porównaniu do FH3 z UTWS3 to jest totalna przepaść

Więcej basu, dużo bardziej szczegółowy z większym wykopem.  dużo szersza scena. Gęba się sama cieszy do słuchania.

Kupiłem od razu z 4.4mm. Pędzone z IFI GO Blu

Słowo planarne czyni tutaj magię...

 

 

Edytowane przez hubercik12311
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, szwagiero napisał:

@lobuz1 jak S12 gadają z mojo2? Z czym najlepiej u Ciebie grają?

Z mojo gadajo, nie są dla mnie za ostre jak niektórzy tutaj wspominają z innymi konfiguracjami. Słucham też czasami z RU6 i jest też pięknie, ale ostatnio używam głównie Mojo. Jest energia, nasycenie ale bas nie przytłacza, nie rozlewa się na inne pasma. Ostatnio moje ulubione.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Hustler napisał:

Dawaj linka, a biorę je za 749 zł bez gadania i nie chodzi o S12, lecz Raptgo Hook-X, bo te kupił kolega.

Nie ma to jak strzał w kolano na dzień dobry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojo gadajo, nie są dla mnie za ostre jak niektórzy tutaj wspominają z innymi konfiguracjami. Słucham też czasami z RU6 i jest też pięknie, ale ostatnio używam głównie Mojo. Jest energia, nasycenie ale bas nie przytłacza, nie rozlewa się na inne pasma. Ostatnio moje ulubione.
Dzięki za opis. Ja słucham na razie na Lotoo S1 i też jest spoko, ale stać je raczej na więcej. Też nie uważam, że są za ostre, a zawsze byłem na to wyczulony, chociaż może na starość mi się słuch przytępił?
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, lobuz1 napisał:

Jakie kupiłeś słuchawki? Czekam na dostawę z Linsoul zamówionych RAPTGO HOOK-X.
Edit:Przeczytałem, że chyba właśnie te kupiłeś.

 

Tak, również gratuluję sponsorowania Januszy biznesu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z pionków słucham 100r i 300r, na zmianę.  W życiu bym nie pomyślał, że za ostre :P Ale, jak wyżej :D @szwagieroW mojej opinii, z pamięci, s12 grają podobną szkołą jak Dunu Zen, czy ibasso IT07. Obie pary były obiektem moich pragnień, ale ich cena skutecznie je gasiła. Także s12 są spełnieniem moich pragnień :D dzięki @Najner, albowiem on mi je skutecznie doradził. S12 mam czwarty dzień. Słucham na symbio W peel, albo na spinfitach grzybkach.

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle to słuchawki są naprawdę zacne. Jeżeli mi się uda je wymienić, to na pewno zostaną, bo mają baaaaardzo przyjemne strojenie i tworzenie przestrzeni

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, dweet napisał:

A w ogóle to słuchawki są naprawdę zacne. Jeżeli mi się uda je wymienić, to na pewno zostaną, bo mają baaaaardzo przyjemne strojenie i tworzenie przestrzeni

Mam nadzieję, że to problem jednostkowy. Dostarczyki pocztą przesyłkę z linsoul? Nie pobrali Vat tak jak jest w ofercie-tax paid?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, lobuz1 napisał:

Mam nadzieję, że to problem jednostkowy. Dostarczyki pocztą przesyłkę z linsoul? Nie pobrali Vat tak jak jest w ofercie-tax paid?

Ja swoje dostałem inpostem bez żadnych opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, lobuz1 napisał:

Nie pobrali Vat tak jak jest w ofercie-tax paid?

 

Wiesz, ja jestem w kraju, w którym clenie zajmuje im miesiąc, ale ostatecznie i tak zawsze nie naliczają w ogóle albo minimalne, czyli ok 8€ 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem jlna dosłownie trzy dni do posłuchania i... Wow. Są ładniejsze, niż na zdjęciach. Wygodniejsze, niż podejrzewałem i zdecydowanie lepiej grają, niż się spodziewałem. Do tej pory unikałem chińskich planarów jak ognia. W sumie unikałem wszystkich hajpowanych chińskich doków, ale te... Totalne zaskoczenie. Jutro wrzucę konkrety, ale na obecną chwilę jestem przemile zaskoczony tym, co sobą reprezentują. 

IMG_20220726_202112.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Vaiet napisał:

Dostałem jlna dosłownie trzy dni do posłuchania i... Wow. Są ładniejsze, niż na zdjęciach. Wygodniejsze, niż podejrzewałem i zdecydowanie lepiej grają, niż się spodziewałem. Do tej pory unikałem chińskich planarów jak ognia. W sumie unikałem wszystkich hajpowanych chińskich doków, ale te... Totalne zaskoczenie. Jutro wrzucę konkrety, ale na obecną chwilę jestem przemile zaskoczony tym, co sobą reprezentują. 

IMG_20220726_202112.jpg

Shuoeracoustic S12? Bo znowu niewidomy jestem i przeczytałem  z pudełka ze skóry? :) Ten kolor podchodzi pod grafitowy?

 

10% zniżki za pierwsze zamówienie. Ciekawe ile tak można na nich zaoszczędzić.

Design słuchawek jakie sprzedają bardzo ładnie wyglądają i pewnie jakościowo tak samo.

Te S12 to jedne z najtańszych które mają tam na rynku w tym Shuoer.

Mają tam ludzi z Panasonica i dosyć starszy zespół więc doświadczenie z dźwiękiem zapewne też.

Stronę internetową mają ładnie zrobioną przejrzystą.

Może się skuszę ale możliwe że jak za długo będę czekał to cena w górę pójdzie bo wiadomo im większa popularność to cena idzie w górę.

https://letshuoer.net/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, marco-polo napisał:

Shuoeracoustic S12? Bo znowu niewidomy jestem i przeczytałem  z pudełka ze skóry? :) Ten kolor podchodzi pod grafitowy?

 

10% zniżki za pierwsze zamówienie. Ciekawe ile tak można na nich zaoszczędzić.

Design słuchawek jakie sprzedają bardzo ładnie wyglądają i pewnie jakościowo tak samo.

Te S12 to jedne z najtańszych które mają tam na rynku w tym Shuoer.

Mają tam ludzi z Panasonica i dosyć starszy zespół więc doświadczenie z dźwiękiem zapewne też.

Stronę internetową mają ładnie zrobioną przejrzystą.

Może się skuszę ale możliwe że jak za długo będę czekał to cena w górę pójdzie bo wiadomo im większa popularność to cena idzie w górę.

https://letshuoer.net/

Kupuj i nawet się nie zastanawiaj. 

W tej cenie urywa tyłek i głowę - co kto woli.

Był mega hype na FH5 potem FH3 na które dałem się złapać.

Teraz przy S12 zobaczyłem co to mega jakość dźwięku za relatywnie nieduże pieniądze.

Fiio chowają się przy nich bardzo głęboko - nie ta liga.

Mogę się nazwać oficjalnie hajperem S12

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, hubercik12311 napisał:

Kupuj i nawet się nie zastanawiaj. 

W tej cenie urywa tyłek i głowę - co kto woli.

Był mega hype na FH5 potem FH3 na które dałem się złapać.

Teraz przy S12 zobaczyłem co to mega jakość dźwięku za relatywnie nieduże pieniądze.

Fiio chowają się przy nich bardzo głęboko - nie ta liga.

Mogę się nazwać oficjalnie hajperem S12

 

 

Tak jak wyglądają w rzeczywistości i czy ten Pan plecie prawdę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, marco-polo napisał:

 

Tak jak wyglądają w rzeczywistości i czy ten Pan plecie prawdę?

Nie miałem 7Hz w rękach a do recek w internecie podchodzę z rezerwą. 

Kolor na żywo jest świetny 

Masz moje w słabym świetle poniżej 

16588630348193000703015490662357.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marco-polo napisał:

Shuoeracoustic S12? Bo znowu niewidomy jestem i przeczytałem  z pudełka ze skóry? :) Ten kolor podchodzi pod grafitowy?

 

10% zniżki za pierwsze zamówienie. Ciekawe ile tak można na nich zaoszczędzić.

Design słuchawek jakie sprzedają bardzo ładnie wyglądają i pewnie jakościowo tak samo.

Te S12 to jedne z najtańszych które mają tam na rynku w tym Shuoer.

Mają tam ludzi z Panasonica i dosyć starszy zespół więc doświadczenie z dźwiękiem zapewne też.

Stronę internetową mają ładnie zrobioną przejrzystą.

Może się skuszę ale możliwe że jak za długo będę czekał to cena w górę pójdzie bo wiadomo im większa popularność to cena idzie w górę.

https://letshuoer.net/

Tak, S12. Są grafitowo-szare, półmatowe, ładnie się mienią i w zależności od kąta padania światła, zmieniają nieco odcień.

A na miejscu w Audeos masz bez czekania za 749zł w promce, więc po co kombinować? 

 

32 minuty temu, marco-polo napisał:

Piszą że Kato z Moondropa jest porównywalny z nimi. 

W to akurat nie uwierzę :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności