Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Hustler napisał:

@dweet Masz już jakieś planary czy to będą pierwsze?

 

Pełnowymiarowych dużo, ale z IEMów słuchałem tylko Audeze i4, Urywają detalem i przestrzenią, jednak trochę za sterylne dla mnie były. Z tych chińskich wypustów P1 i chuda, męcząca beznadzieja.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=81219]SeagaL[/mention] dzięki za odpowiedź. Czyli zamawiając ze strony producenta jest ryzyko doliczenia vatu?
Nie ma sprawy, do usług

Oni wysyłają przez InPost. Tylko nie do paczkomatu, kurier normalnie przynosi. Ani razu nie spotkałem się z naliczeniem jakichkolwiek opłat zamawiając z ich strony.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na zakup Shuoer S12, tylko jeszcze waham się gdzie - na stronie producenta obecnie kosztują 153$ (750zł po przewalutowaniu PayPal), na https://shopee.pl/Shuoer-S12-14-8-mm-Planar-Magnetyczny-Sterownik-IEM-Słuchawki-Hi-Fi-z-Posrebrzanym-Monokrystalicznym-Kabelem-Miedzinym-Słuchawki-3-5-Mm-i.545120974.19411298795?sp_atk=908bce10-4d06-42ae-96c7-8046c0583e93&xptdk=908bce10-4d06-42ae-96c7-8046c0583e93 - 672zł, może wejdzie kupon na 15zł. SeagaL opisywał, że Letshuoer ma dobre podejście do klienta i że vatu raczej nie będzie, ale jak rozumiem jest taka szansa? Na shopee jest napisane, że vat wliczony w cenę, tylko nie jestem pewny, jak tam działa gwarancja. Niby są dwa lata, ale jak kiedyś wysłałem telefon Xiaomi do naprawy, to chinczyki próbowali mnie przekonać, że go zalałem i tylko sobie za przesyłkę zapłaciłem. Co byście zrobili na moim miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, LeonidK napisał:

Zdecydowałem się na zakup Shuoer S12, tylko jeszcze waham się gdzie - na stronie producenta obecnie kosztują 153$ (750zł po przewalutowaniu PayPal), na https://shopee.pl/Shuoer-S12-14-8-mm-Planar-Magnetyczny-Sterownik-IEM-Słuchawki-Hi-Fi-z-Posrebrzanym-Monokrystalicznym-Kabelem-Miedzinym-Słuchawki-3-5-Mm-i.545120974.19411298795?sp_atk=908bce10-4d06-42ae-96c7-8046c0583e93&xptdk=908bce10-4d06-42ae-96c7-8046c0583e93 - 672zł, może wejdzie kupon na 15zł. SeagaL opisywał, że Letshuoer ma dobre podejście do klienta i że vatu raczej nie będzie, ale jak rozumiem jest taka szansa? Na shopee jest napisane, że vat wliczony w cenę, tylko nie jestem pewny, jak tam działa gwarancja. Niby są dwa lata, ale jak kiedyś wysłałem telefon Xiaomi do naprawy, to chinczyki próbowali mnie przekonać, że go zalałem i tylko sobie za przesyłkę zapłaciłem. Co byście zrobili na moim miejscu?

Bierz z shopee nie powinno być problemu

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LeonidK napisał:

Zdecydowałem się na zakup Shuoer S12, tylko jeszcze waham się gdzie - na stronie producenta obecnie kosztują 153$ (750zł po przewalutowaniu PayPal), na https://shopee.pl/Shuoer-S12-14-8-mm-Planar-Magnetyczny-Sterownik-IEM-Słuchawki-Hi-Fi-z-Posrebrzanym-Monokrystalicznym-Kabelem-Miedzinym-Słuchawki-3-5-Mm-i.545120974.19411298795?sp_atk=908bce10-4d06-42ae-96c7-8046c0583e93&xptdk=908bce10-4d06-42ae-96c7-8046c0583e93 - 672zł, może wejdzie kupon na 15zł. SeagaL opisywał, że Letshuoer ma dobre podejście do klienta i że vatu raczej nie będzie, ale jak rozumiem jest taka szansa? Na shopee jest napisane, że vat wliczony w cenę, tylko nie jestem pewny, jak tam działa gwarancja. Niby są dwa lata, ale jak kiedyś wysłałem telefon Xiaomi do naprawy, to chinczyki próbowali mnie przekonać, że go zalałem i tylko sobie za przesyłkę zapłaciłem. Co byście zrobili na moim miejscu?

Ja bym zagadał jeszcze do Josepha z letshuoera na ich discordzie czy jest opcja na jakiś discount (w koncu Dioko za 99 istnieje, Kirin za 120, zaraz wyjdzie Kinera planar za <100$ wiec muszą zostać konkurencyjni). Bardzo miły gościu i zawsze sypie zniżkami. Letshuoer wysyła przez inpost jakimś cudem omijając pocztę polską i nigdy nie miałem w takiej opcji VATu. Nie słyszałem, żeby ktokolwiek miał, ale nie jestem w 100% pewien.

Problem jest taki, że przez ich chińskiego przewoźnika idzie bardzo nieprzewidywalnie - czasami strasznie wolno a czasami strasznie szybko. S12 miałem dopiero po 1,5 miesiąca a zamawiałem w dniu premiery.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, LeonidK napisał:

Dzięki, napisałem do niego i zobaczymy co się stanie - jak cena nie będzie konkurencyjna to spróbuję szczęścia na Shopee po prostu. 

Z shopee nigdy też nie miałem problemu, ale faktycznie nigdy nie musiałem nic zwracać, wtedy inny temat. Bezpośrednio od producenta zawsze jest bliżej do źródła 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, LeonidK napisał:

Dzięki, napisałem do niego i zobaczymy co się stanie - jak cena nie będzie konkurencyjna to spróbuję szczęścia na Shopee po prostu. 

Jeśli jestem w takiej sytuacji to wolę nawet dopłacić kilka czy kilkanaście dolarów, ale mieć pewność, że kupiłem w porządnym sklepie, który bez problemu rozpatruje gwarancje i jej obsługa jest na bardzo wysokim poziomie. W Twoim przypadku nawet bym się nie zastanawiał - zdecydowanie wybrał bym zakup bezpośrednio od Shuoer, tym bardziej, że jak słusznie wspomniał wyżej kolega @pylaczynski, Józek jest fajny gość i można z nim się dogadać o rabat ;)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tuninguje słuchawki HBB?

FB_IMG_1658591939298.jpg

 

Niecałe 100$

 

US $97.17  40%OFF | TRI x HBB KAI 3rd Generation DLC Diaphragm Dynamic Earphone In Ear Monitor Headphone Wired Earbuds Headset TRI&HBB KAI kai IEM
https://a.aliexpress.com/_vn178B

 

Edytowane przez Jot R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio coś tych colabow bardzo dużo. Jeszcze jeden ultra ciekawy startuje z Crinem - Truthear X CRN Zero za 50 dołków. Tuning a la Monarch Mk2 I Variations tylko z znacznie mniejsza ilością sub-bass u! 2 dynamiki. Dla mnie konieczny do sprawdzenia, HBB również bardzo chwali

 

 

 

 

 

graph (3).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem spory błąd i zamówiłem z Linsoul. Wiem, glupio, ale skusiłem się promocją... No i mam problem. Jedna słuchawka ma lekki driver flex przy ruszaniu szczęka i chciałem reklamować, jednak te koły nie uznają mojej deklaracji, tylko wymagają nagrania, które to potwierdzi. Problem polega na tym, że flex słychać w uchu, a nie ma zewnątrz i nie mam pojęcia jak to niby nagrać.

Spotkał się ktoś z was z czymś takim i udało mu się to jakoś udowodnić/zarejestrować? Nie pytam o porządne firmy, które wymieniają bez słowa, tylko o podobną sytuację, gdzie trzeba było udowadniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się s12 z trochę innym strojeniem w subbasie według Zoesa 😀. Można kupić w zestawie ze skórzanym chomąto na szyję 😀

https://hifigo.com/collections/new-arrival/products/letshuoer-z12-zeos-edition-on-s12

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem spory błąd i zamówiłem z Linsoul. Wiem, glupio, ale skusiłem się promocją... No i mam problem. Jedna słuchawka ma lekki driver flex przy ruszaniu szczęka i chciałem reklamować, jednak te koły nie uznają mojej deklaracji, tylko wymagają nagrania, które to potwierdzi. Problem polega na tym, że flex słychać w uchu, a nie ma zewnątrz i nie mam pojęcia jak to niby nagrać.
Spotkał się ktoś z was z czymś takim i udało mu się to jakoś udowodnić/zarejestrować? Nie pytam o porządne firmy, które wymieniają bez słowa, tylko o podobną sytuację, gdzie trzeba było udowadniać.
No właśnie, cały Linsoul. Typowo w ich stylu. Nagranie driver flex... Napisz, że udało Ci się nagrać tylko energię z Księżyca wpływającą na odpływy mórz i oceanów.

1. Spróbuj bezpośrednio do producenta uderzyć.
2. Zaczynaj jazdę po nich na head-fi i Discord. Może Deng się ugnie i coś Ci zaproponuje/pomoże. Czasami to działa.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, SeagaL napisał:

No właśnie, cały Linsoul. Typowo w ich stylu. Nagranie driver flex... Napisz, że udało Ci się nagrać tylko energię z Księżyca wpływającą na odpływy mórz i oceanów.

1. Spróbuj bezpośrednio do producenta uderzyć.
2. Zaczynaj jazdę po nich na head-fi i Discord. Może Deng się ugnie i coś Ci zaproponuje/pomoże. Czasami to działa.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
 

 

Napisałem do producenta na maila, ale mówiąc delikatnie olewka od tygodnia...

Co do reszty to włączył się Ali (bo było kupowane przez DD-Store) i oczywiście rozumie, ale też każe nagrać powód. Napisałem im dlaczego sie nie da i że Linsoul o tym doskonale wie i leci w kulki, to napisali jeszcze raz DOKŁADNIE to samo :| Tyle jeżeli chodzi o majfriendowy customer support. Nie pierwszy raz niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Napisałem do producenta na maila, ale mówiąc delikatnie olewka od tygodnia...
Co do reszty to włączył się Ali (bo było kupowane przez DD-Store) i oczywiście rozumie, ale też każe nagrać powód. Napisałem im dlaczego sie nie da i że Linsoul o tym doskonale wie i leci w kulki, to napisali jeszcze raz DOKŁADNIE to samo :| Tyle jeżeli chodzi o majfriendowy customer support. Nie pierwszy raz niestety...
Rozumiem, że otworzyłeś spór na AliExpress?

Zapytaj ich jak i czym nagrać driver flex, może i my się czegoś dowiemy...

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, lobuz1 napisał:

Pojawiły się s12 z trochę innym strojeniem w subbasie według Zeose 😀. Można kupić w zestawie ze skórzanym chomąto na szyję 😀

https://hifigo.com/collections/new-arrival/products/letshuoer-z12-zeos-edition-on-s12

tylko góry chyba jeszcze wiecęj niż w S12

https://hbb.squig.link/?share=Bad_Guy_Target,Shuoer_S12,Shuoer_Z12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2022 o 21:04, pylaczynski napisał:

Ostatnio coś tych colabow bardzo dużo. Jeszcze jeden ultra ciekawy startuje z Crinem - Truthear X CRN Zero za 50 dołków. Tuning a la Monarch Mk2 I Variations tylko z znacznie mniejsza ilością sub-bass u! 2 dynamiki. Dla mnie konieczny do sprawdzenia, HBB również bardzo chwali

 

2 dB mniej przy 30 Hz to nie jest aż tak znacznie mniej sub-basu. To jest ledwo słyszalna różnica. Człowiek jest niemal głuchy na te częstotliwości.

A poza tym to jest po prostu strojenie do krzywej Harmana dla IEMów. O ile mi wiadomo, to ta krzywa jest opatentowana i nie można jej używać bez wykupienia licencji. A tu co chwila jakiś słuchawkowy influencer robi "własne" strojenie słuchawek, znaczy po prostu kradnie rozwiązania opracowane przez Harmana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dweet napisał:

 

Napisałem do producenta na maila, ale mówiąc delikatnie olewka od tygodnia...

Co do reszty to włączył się Ali (bo było kupowane przez DD-Store) i oczywiście rozumie, ale też każe nagrać powód. Napisałem im dlaczego sie nie da i że Linsoul o tym doskonale wie i leci w kulki, to napisali jeszcze raz DOKŁADNIE to samo 😐 Tyle jeżeli chodzi o majfriendowy customer support. Nie pierwszy raz niestety...

Jakie kupiłeś słuchawki? Czekam na dostawę z Linsoul zamówionych RAPTGO HOOK-X.
Edit:Przeczytałem, że chyba właśnie te kupiłeś.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.07.2022 o 08:58, dweet napisał:

Zrobiłem spory błąd i zamówiłem z Linsoul. Wiem, glupio, ale skusiłem się promocją... No i mam problem. Jedna słuchawka ma lekki driver flex przy ruszaniu szczęka i chciałem reklamować, jednak te koły nie uznają mojej deklaracji, tylko wymagają nagrania, które to potwierdzi. Problem polega na tym, że flex słychać w uchu, a nie ma zewnątrz i nie mam pojęcia jak to niby nagrać.

Spotkał się ktoś z was z czymś takim i udało mu się to jakoś udowodnić/zarejestrować? Nie pytam o porządne firmy, które wymieniają bez słowa, tylko o podobną sytuację, gdzie trzeba było udowadniać.

Przecież to norma, nie raz nawet opisywana na forum, że jak coś się skaszani ze sprzętem zamawianym z Chinlandii, to można się generalnie rzecz ujmując pocałować we własne pośladki, bo wymyślają takie cuda, że udowodnienie im wadliwości produktu graniczy z cudem. 

 

A wystarczyło kupić w Polsce. Podejrzewam, że nie byłoby problemu, żeby uzyskać w Audeos 10% rabatu, jak się grzecznie zagada. Nawet teraz jest promka za 749zł, żeby było jeszcze lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Linsoul miałem dwie akcje awaryjne. Raz z Monarch zrobili mi nie ten custom color co trzeba to dostałem pokaźny rabat. Drugi raz był skomplikowany bo zamiast mele i blonów dostałem czyjąś paczkę zawierającą jakieś szkaradztwo plastikowe z aliexpress. Myślałem że mogę się pożegnać ze sprzętem (łańcuch pomylonych paczek wynosił minimum trzy osoby, potem napotkałem opór strony trzeciej więc nawet nie wiem kto dostał moje bambetle :D) ale poprosili o foto proof badziewia oraz paczki, i wysłali nowe bez gadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności