Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, GottaNT napisał:

Witam wszystkich. Poszukuję słuchawek dokanałowych do około 300 zł. Co moglibyście polecić?? Muzykę będę głównie słuchał z telefonu.

Jaki rodzaj muzyki? W tym budżecie to może Aune e1 lub używane FiiO fh5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wegiel21 napisał:

Jaki rodzaj muzyki? W tym budżecie to może Aune e1 lub używane FiiO fh5.

Myślę, że po trochu wszystkiego. No i tak myślę, że dobrze by było jakby bas nie był zbyt przesadzony bo aktualnie mam jakieś stare Pioneery kupione dawno temu i po dłuższym czasie mi dudni w głowie 🤣😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mr Krzychoo napisał:


Takie coś idzie tyle samo do nas co z Ali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 10.06.2022 o 15:51, GottaNT napisał:

Myślę, że po trochu wszystkiego. No i tak myślę, że dobrze by było jakby bas nie był zbyt przesadzony bo aktualnie mam jakieś stare Pioneery kupione dawno temu i po dłuższym czasie mi dudni w głowie 🤣😂

Możesz spróbować Moondrop CHU albo Tanchjim Tanya. Blony BL-03 mogą być trochę za ciepłe.
Słuchawek od KZ i CCA nie polecę, bo nie znam (osobiście uważam je za elektrośmieci :D), ale może są tu ludzie, którzy mają z nimi doświadczenie i mogliby wskazać któryś model, który nie gra jak ziemniaczana V-ka z metaliczną średnicą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, VexAv napisał:

 

Możesz spróbować Moondrop CHU albo Tanchjim Tanya. Blony BL-03 mogą być trochę za ciepłe.
Słuchawek od KZ i CCA nie polecę, bo nie znam (osobiście uważam je za elektrośmieci :D), ale może są tu ludzie, którzy mają z nimi doświadczenie i mogliby wskazać któryś model, który nie gra jak ziemniaczana V-ka z metaliczną średnicą.


CCA CRA są naprawdę dobre w granicach 100-200 zł. Co prawda okazuje się, że są różne wypusty i niektóre brzmią faktycznie jak elektrośmieci.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Birken napisał:

o i takie opinie to skarb

Nie wiem jak brzmią wszystkie najnowsze modele, ale to nie zmienia faktu, że mam logiczne podstawy aby nie szanować i bojkotować te marki. Ich praktyki biznesowe są znane od dawna (i nie mam tu na myśli jedynie ostatniej afery wywołanej przez DeltaFyre).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.06.2022 o 22:45, meehooj napisał:

ma ktoś na forum Senfer DT6 Max? ciekaw jestem jak grają

Chyba nikt nie ma, choć kilka osób (w tym ja) było nimi zainteresowanych. Ja sobie je odpuściłem po tej recenzji.

 

Były planarne S12 to teraz czas na dynamiki D13 - spodziewana cena to ok. 80$.

https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/288886334_541221577644664_1321816460082995436_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=wu8IuzI43HwAX-eqgSH&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AT_SVOf35_bxqfQo0Er5gXcfMx5uFrI9khM56zcIx-tPyQ&oe=62B4105E

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis DT 6 wygląda jakby facet wziął prosto z pudełka. Pisałem, zresztą nie tylko ja, że DT 6 /6 Pro trzeba dość długo wygrzewać. Wprost z pudełka zaskakują negatywnie dźwiękiem, po wygrzaniu inna bajka. Dalej nie słuchałem, ale jeśli tak samo zrecenzował DT 6 Max to ta recenzja nic nie warta. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, FeX napisał:

Czyżby efekt wyparcia? :D

Raczej wygrzania ;) . Jako posiadacz DT6 i wielu innych "tanich chińczyków" uważam je za jedne z najlepszych, jeśli nie najlepsze (to zależy do jakiej kwoty są te "tanie").

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.06.2022 o 19:11, Hustler napisał:

Chyba nikt nie ma, choć kilka osób (w tym ja) było nimi zainteresowanych. Ja sobie je odpuściłem po tej recenzji.

 

Były planarne S12 to teraz czas na dynamiki D13 - spodziewana cena to ok. 80$.

https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/288886334_541221577644664_1321816460082995436_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=wu8IuzI43HwAX-eqgSH&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AT_SVOf35_bxqfQo0Er5gXcfMx5uFrI9khM56zcIx-tPyQ&oe=62B4105E

Ten screen Letshouerow to z ich discorda? Można je już gdzieś preorderowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2022 o 23:52, SeagaL napisał:

Jeszcze nie można. Tutaj się pojawi pre-order, zerkaj sobie:
https://letshuoer.net/

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
 

Dziękuję, te daty z tłumaczonego screena mnie zmyliły.

 

HBB wrzucił krótki review i raczej bez wielkiego szału (przynajmniej porównując do S12).

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności