Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, SeagaL napisał:

Wbrew temu jak wyglądają są niezwykle wygodne. Bynajmniej Przynajmniej dla moich uszu.

Wybacz, ale musiałem to poprawić.

 

Ogólnie wygoda to kwestia indywidualna. Mnie FiiO FD3 uwierały już po kilku minutach, a wiele osób je chwali za ergonomię. Podobno są też tacy, którym pasują KZ BA10. ;)

 

A dźwiękowo jak oceniasz te Timelessy?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Hustler napisał:

Wybacz, ale musiałem to poprawić.

Bardzo słusznie. Całe życie się człowiek uczy.

 

10 godzin temu, Hustler napisał:

A dźwiękowo jak oceniasz te Timelessy?

Jak się cofniesz kawałek, dosłownie ze dwie strony, to tam opisałem w skrócie 7Hz Timeless.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hustler
Jako, że moja para Timelessów dziś doszła, to może też się dopiszę do wątku. Ogólnie jestem bardzo zaskoczony dźwiękiem, pozytywnie rzecz jasna. :) Zaraz po wyjęciu z pudełka (i podpięciu do Shanlinga M8) mogę napisać, że strojenie raczej neutralne, z silną ekspozycją basów, średnica i soprany raczej są na równi. Bas jest szybki i ma przyjemny tembr, który przypomina pełnowymiarowe planary. Średnica jest dobrze dociążona, dlatego, że bass shelf jest dość daleko pociągnięty, górka w okolicy 2,5kHz jest delikatnie odczuwalna przy niektórych dźwiękach, ale nie na tyle, żeby powodowała zmęczenie. Wysokie tony całkiem nieźle rozciągnięte, przyjemne, nie brakuje powietrza. Ku memu zdziwieniu nie są wcale klaustrofobiczne - scena jest wystarczająco rozciągnięta wszerz i wzwyż. Jak na 1-przetwornikowce, w swojej cenie są też zadziwiająco dobre technicznie, tutaj dolne rejestry robią imo zdecydowanie najlepsze wrażenie. Dźwięki gitary basowej mają wyraźne kontury, nie rozlewają się, a sub-bass schodzi wystarczająco nisko w elektronice.
Ogólnie trudno im cokolwiek zarzucić, jestem ciekaw, czy po wygrzaniu coś się może zmienić/poprawić. Mam średnie/duże uszy i nic nie uwiera, jedynie może być problem z sealem (nie wchodzą tak głęboko jak inne doki). Najlepiej zastosować jakieś dłuższe tipsy silikonowe. Ja na szczęście miałem leżące o pół rozmiaru za duże standardowe AZLA SednaEarFit i z nimi póki co jest w sam raz.

Edytowane przez VexAv
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, telemach napisał:

 

ile mocy w nie pakujesz ? bo ponoć jak się dołoży do pieca to wtedy błyszczą

[Edit] Trochę sobie po przełączałem między różnymi poziomami wzmocnienia i w pełni się zgadzam z Twoim stwierdzeniem. Na środkowym gainie dopiero się budzą do życia (na niskim wydają się jakieś takie przygaszone). :)

Edytowane przez VexAv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Hustler napisał:

Niedługo premiera nowego modelu ze stajni Tin HiFi. Nie wiem jak zinterpretować przyjazną cenę, ale obstawiam jakieś 80$.

https://www.linsoul.com/blogs/announcements/tin-hifi-t3-plus-new-release-at-linsoul-audio

 

Już są dostępne:

https://hifigo.com/products/tinhifi-t3-plus?variant=42064275374319

https://www.linsoul.com/collections/all/products/tinhifi-t3-plus

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KATO - po dwóch miesiącach, w końcu dotarły. Teraz się zaprzyjaźniamy. Musiałem zrezygnować tylko z tych nowych tipsów, bo nawet rozmiar L jest za mały.

 

IMG_20211119_120709.thumb.jpg.a72e364943ef29eda65cacb09aa3df13.jpg

Edytowane przez Nazar70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Nazar70 napisał:

KATO - po dwóch miesiącach, w końcu dotarły. Teraz się zaprzyjaźniamy. Musiałem zrezygnować tylko z tych nowych tipsów, bo nawet rozmiar L jest za mały.

 

IMG_20211119_120709.thumb.jpg.a72e364943ef29eda65cacb09aa3df13.jpg

 

To ja mam chyba małe uszy, bo rozmiar M tipsów Spring jest dla mnie idealny.

Ale słuchawki zacne, nieprawdaż ;)

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mr Krzychoo napisał:

 

To ja mam chyba małe uszy, bo rozmiar M tipsów Spring jest dla mnie idealny.

Ale słuchawki zacne, nieprawdaż ;)

Ja oscyluję między M, a L. Ale te akurat są ciut za luźne. A słuchaweczki - jak najbardziej cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie cudeńka dzisiaj do mnie dotarły, jeżeli wyszukiwarka nie kłamie jestem pierwszą osobą która wspomina cokolwiek o Audiosense DT600. Mogę wkrótce zrobić porównanie do Kato i FH5.

20211126_104003.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie cudeńka dzisiaj do mnie dotarły, jeżeli wyszukiwarka nie kłamie jestem pierwszą osobą która wspomina cokolwiek o Audiosense DT600. Mogę wkrótce zrobić porównanie do Kato i FH5.
20211126_104003.thumb.jpg.1e562c55cc0f4863af43578e6acc1297.jpg

Jestem ciekaw


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Hustler napisał:

@Kuba_622 Z chęcią skonfrontowałbym wykresy z odsłuchem, ale póki co cykl zakupowy zakończyłem i wchodzę w tryb sprzedażowy. ;)

Co sprzedajesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności