Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, telemach napisał:

nie zrozumiałeś o co mi chodzi, nie w tym rzecz że nie kupię nigdzie indziej tylko że jakby były na HiFiGo to wtedy można dobić ceną do innego zamówienia i wysyłkę mieć gratis bo HiFiGo wysyła darmowo dopiero od 300 USD

 

No nie ogarniam, bo na Ali już masz wysyłkę gratis... Ale nieważne - są dostępne, klikasz, płacisz, czekasz i masz... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mr Krzychoo napisał:

 

No nie ogarniam, bo na Ali już masz wysyłkę gratis... Ale nieważne - są dostępne, klikasz, płacisz, czekasz i masz... 

 

jak nie ogarniasz to podam ci przykład w Hifigo Timeless'y 4.4mm kosztują 888 a na Ali najmniej 1006 a tu i tu wysyłka gratis więc jest różnica; dla Ciebie może nieistotna bo sobie klikasz, płacisz i masz a dla innych istotna

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, telemach napisał:

 

jak nie ogarniasz to podam ci przykład w Hifigo Timeless'y 4.4mm kosztują 888 a na Ali najmniej 1006 a tu i tu wysyłka gratis więc jest różnica; dla Ciebie może nieistotna bo sobie klikasz, płacisz i masz a dla innych istotna

 

 

No widocznie nie zrozumiałem, bo pisałeś o MELE w cenie 49,99$ + VAT, a teraz wyskakujesz ze słuchawkami za 225$. Kup gdzie chcesz, nie kup gdzie nie chcesz, koniec tematu z mojej strony. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mr Krzychoo napisał:

 

No widocznie nie zrozumiałem, bo pisałeś o MELE w cenie 49,99$ + VAT, a teraz wyskakujesz ze słuchawkami za 225$. Kup gdzie chcesz, nie kup gdzie nie chcesz, koniec tematu z mojej strony. 

 

i słusznie bo można ci tłumaczyć i tak nie ogarniesz że Hifigo ma dobre ceny, wysyłkę od 300 USD ale brak Mele które byłyby dodatkiem do zamowienia celem podbicia total; inni 'połączą kropki' a ty po prostu zamawiaj wszystko z Ali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tylko miewa jak każdy portal z elektroniką 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, telemach napisał:

szkoda tylko że HiFiGo nie ma w ofercie Mele

Linsoul (DD-Audio na Ali) ma wyłącznośc na Mele, nie uświadczysz nówek nigdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was może już słuchał tych 7Hz Timeless? Zastanawiam się, czy to w ogóle warte świeczki, mając kilka innych "wielo-przetwornikowców"? Niby pierwsze naprawdę  porządnie zestrojone planary dokanałowe, ale niektórzy zagraniczni recenzenci twierdzą, że dość wąsko grają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, VexAv said:

Czy ktoś z Was może już słuchał tych 7Hz Timeless? Zastanawiam się, czy to w ogóle warte świeczki, mając kilka innych "wielo-przetwornikowców"? Niby pierwsze naprawdę  porządnie zestrojone planary dokanałowe, ale niektórzy zagraniczni recenzenci twierdzą, że dość wąsko grają.

Kolega @SeagaL ma i chwalił więc niech pomoże :)

 

image.thumb.png.923f751c91fd00280eaa3f820a2a64a4.pngA ja tylko wam rzucę KOLEJNE FiiO...... Tym razem FA7s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2021 o 23:49, VexAv napisał:

Czy ktoś z Was może już słuchał tych 7Hz Timeless? Zastanawiam się, czy to w ogóle warte świeczki, mając kilka innych "wielo-przetwornikowców"? Niby pierwsze naprawdę  porządnie zestrojone planary dokanałowe, ale niektórzy zagraniczni recenzenci twierdzą, że dość wąsko grają.

Potwierdzam. To pierwsze naprawdę świetnie zestrojone planary, najlepsze ze wszystkich małych planarów jakie słuchałem. Bardzo dojrzałe strojenie, jedne z najbardziej dojrzałych ze wszystkich jedno-przetwornikowców z jakimi obcowałem. Już PMV PP były krokiem naprzód po TinHiFi P1, ale brakowało im rozciągnięcia góry. Zdecydowanie odbiegały poziomem detali od P1, ale za to miały więcej bardzo przyjemnego basu, którego tak brakowało na P1 przy niektórych źródłach.

 

W mojej ocenie 7Hz Timeless są odpowiedzią na te dwa powyższe modele - eliminują wszystkie wady P1 i PMV PP. Słucha się ich z ogromną przyjemnością, czasami można zapomnieć, że ma się w uszach tak małe planary. Grają dużym dźwiękiem, niejednokrotnie symulując poważne, nauszne słuchawki. Nie zgodzę się, że grają wąsko. Scena jest szeroka, wielowymiarowa, bardzo ładnie poukładana, ze świetną separacją. Potrafią zagrać "dookoła" głowy. Do tego dochodzi wspaniała średnica i detale, typowo planarny popis możliwości. Bas jest delikatny, napowietrzony, z fajnym uderzeniem. Nigdzie mi go nie brakowało. Zaznaczam, że nie lubię dużej ilości basu, wolę neutralny dół - w Timeless jest go dla mnie w sam raz.

 

Reasumując: bardzo je polecam, dojrzałe strojenie z klasą.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe IEMy od TRI - Meteors, niedługo startuje preorder. 1DD+1BA. Cena? $99 do 11.11, potem $109. Osobiście jestem bardzo ciekawy tego modelu, bo bardzo lubię TRI Starsea. Jakiekolwiek Meteory by nie były dźwiękowo, pewnie i tak je zanabędę drogą kupna ze względu na ich wygląd, estetycznie mi mega podchodzą 🤩

 

 

A tak BTW, to mamy jeszcze jakichś użytkowników TRI na forum? Można by fanklub założyć. 

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ma wyglądać strojenie nowych ISN H50, premiera w poniedziałek. Sam miałem H40 i były bardzo fajne, dociążone, duże granie. Jednak trochę dało się odczuć peak w okolicy 8kHz. Tonalnie przynajmniej na wykresie nowe wyglądają super, bardzo jestem ich ciekaw. 

1B4EBB61-66BB-40AA-8A99-61F3F6292FAE.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Nazar70 napisał:

Cenę też już dostroili - 295$

Z kodem można na Penonie za 245$

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na headfi już rusza załadowany penonowy hype train.
Nie ufam.

ISN nie ma aż tak nieskazitelnej opinii super tunera, szczególnie w pułapie mid tier w górę.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, FranticPhil napisał:

Na headfi już rusza załadowany penonowy hype train.
Nie ufam.

ISN nie ma aż tak nieskazitelnej opinii super tunera, szczególnie w pułapie mid tier w górę.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Niech zgadnę - hajp kreaowany przez dsnuts i audio123? Chłopaki są na likście płac Penona.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, FranticPhil napisał:


Dokładnie dsnuts :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Wiem, że H40 to dobre słuchawki, ale rekomendacje tego człowieka brałbym przez pryzmat tego kto mu płaci za rekomendacje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe zamknięte Monolithy od Monoprice:

 

M1570C
https://www.monoprice.com/product?p_id=43237

Monolith by Monoprice M1570C Over the Ear Closed Back Planar Headphones - main image

 

M1070C

https://www.monoprice.com/product?p_id=43236

Monolith by Monoprice M1070C Over the Ear Closed Back Planar Headphones - main image

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności