Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, marcelmtbmx napisał:

Aune E1? Trochę się o nich zapomniało a za tyle co teraz kosztują (400) to wg. mnie najlepsza opcja. Dużo droższych IEM przyszły przez moje ręce a E1 zostały 

wolałbym cos z wymiennym kablem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, docentore napisał:

Tak ja pisałem - Tripowin Mele, 50$ - grają jak za 150$.

a jak graja? tak po krotce, mozesz opisac? do metalu rocka i elektroniki sie nadadzą?

Edytowane przez meehooj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aune E1? Trochę się o nich zapomniało a za tyle co teraz kosztują (400) to wg. mnie najlepsza opcja. Dużo droższych IEM przyszły przez moje ręce a E1 zostały 
Spokojnie za około 300 zł można używki znaleźć - jak dla mnie to jest petarda w tej cenie.
Tylko FH3 na razie (używane za 350 zł kupiłem) z nimi wygrywają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, meehooj napisał:

a jak graja? tak po krotce, mozesz opisac? do metalu rocka i elektroniki sie nadadzą?

Strojone były do rocka przez Bad Guy Good Audio Reviews. Trochę się bałem, że będą nadawać się tylko do gitarowego grania (moja biblioteka to 25% rocka, 60% elektroniki), ale one świetnie się sprawdzają we wszystkim co na nie wrzucę.

Grają równo, bas się nie rozlewa na środek, bardziej skupiony na subbasie. Góra pięknie rozciągnięta, nic nie brakuje w talerzach.
Strojenie pierwsza klasa, serio tonalnie mogą stawać w konkury z droższymi słuchawkami, technicznie - nie ma co im zarzucić, ale trzeba pamiętać, że to słuchawki za 50 baxów, więc nie będzie szczegółowości jak w TOTLach.

 

Jeśli Ci się podobają Blony - to jest ewolucja, 2 poziomy wyżej
 

Wrażenia pozadźwiękowe:
Najwygodniejsze doki z jakimi miałem do czynienia. Pakiet porządny - futerał i tipsy ok, kabel jest, ie ma potrzeby od razu wymiany.

Powiem tak - na dzień dzisiejszy są w mojej top 3 obok słuchawek kosztujących odpowiedznio 10x  i 15x co Mele.

Może kolega @SeagaLcoś dorzuci, on ma lepsze ucho ode mnie.

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, FranticPhil napisał:

Moje Mele powinny być w tym tygodniu to porównam z BL03, TC01 i z moimi ukochanymi Oracle


Sent from my iPhone using Tapatalk

Trochę nie fair porównywać z Oracle, choć jestem ciekaw Twoich obserwacji.

Ja choć miałem Mele i Oracle w jednym czasie raczej ich nie stawiałem w szranki.

Obie pary świetnie grają rocka, ale Mele imho daje radę w innych gatunkach, gdzie niestety Oracle mi nie grały w np EDM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, FranticPhil napisał:

Moje Mele powinny być w tym tygodniu to porównam z BL03, TC01 i z moimi ukochanymi Oracle


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Moje na razie u Orbana są ;) więc bliżej niż dalej. Też jakoś po niedzieli powinny do mnie dojechać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.09.2021 o 18:30, docentore napisał:

Może kolega @SeagaLcoś dorzuci, on ma lepsze ucho ode mnie.

Potwierdzam wszystko co napisał serdeczny przyjaciel @docentore

 

Od siebie dodam, że są bardzo płynne, mają taki przyjemny, analogowy sznyt. Strojenie na naprawdę wysokim poziomie. To dojrzałe brzmienie dające dużo przyjemności. Są bardzo bezpiecznie, powinny zadowolić dużą grupę odbiorców. Jak za tą kasę to nie ma się do czego przyczepić.

 

Bas jest punktowy, swoją precyzją i szybkością przypomina wentylowane armatury Sonion'a, ale daje dużo więcej przyjemności, charakterystycznej dla przetworników dynamicznych. Nic się nie leje na boki, leci pięknym subbasem bez zbędnej maniery. Średnica ciepła, muzykalna, z odpowiednią wagą i relaksem. Góra zachowawcza, bez wariacji, opanowana bardzo dobrze. Jak wspomniał @docentore - np. talerze brzmią bardzo ładnie, naturalnie, z fajnym blaskiem.

 

Tonalność i barwa jest przednia, jakbym miał powiedzieć dwa słowa na ich temat: płyną i malują dźwiękiem. MELE to połączenie najlepszych cech Blon'ów BL03 i Moondrop Starfield, do tego jeszcze rozwiniętych w bardzo dobrym kierunku. Za taką kasę aż żal nie brać. Kosztują śmieszne pieniądze w porównaniu z tym co prezentują. Ponadto wykonanie pierwsza klasa, na poziomie słuchawek kosztujących 10x tyle.

  • Like 5
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jouhou napisał:

Kurde, już ich tak nie zachwalajcie, bo zacząłem się obawiać że grubo przepłaciłem za iBasso 😶

Ibasso IT01X są dobre, jeśli o nich mówimy, ale to trochę inne granie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zOrg napisał:


jakie są różnice między nimi?

Nie mam teraz IT01X przy sobie, ale z pamięci (która w przypadku mojej osoby bardzo zawodna, więc traktuj to z przymrużeniem oka):

iBasso ma trochę bardziej intymną prezentację, fajnie brzmi z akustyczną i wokalną muzyką.
Mele trochę bardziej to rozciąga w przestrzeni.

Obie pozycje są zacne i warte swojej ceny, bo obie przebijają tą oryginalną. Ibasso ma zdecydowanie lepszy kabel, czuć premium tam, w Mele kabel po protu jest.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś dla miłośników złotej estetyki prosto z Chin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecywałem sobie, że niezbyt prędko kupię następną parę doków, tym bardziej, że jeszcze czekam na jedną przesyłkę. A tutaj coś takiego....
isn-h50.jpg.6211a6812296bfed01df6d577f12920e.jpg
Czyli jednak EST50 nie były wcale następcą H40, a oddzielnym "bytem".

Gdzie trafiłeś na H50? Jest więcej informacji?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności