Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Miał ktoś może Kbear Believe? Pytam, bo kupiłem te słuchawki, gdyż miały być niby takie niezwykłe z racji użytego materiału do produkcji przetwornika, a gra to kurczę bardzo przeciętnie. Najgorzej jest z basem, bo wszędzie pełno  informacji o berylowym basie, super zejściu fakturze itd., a tu bas jest najsłabszy tzn. brakuje mu zejścia, subbas jest słabiutki, midbas podbity. Średnica jest lekko wycofana, przełom z górą trochę krzykliwy. Czytałem, że niby potrzebują sporo prądu, ale nie uwierzę, że skuteczne dokanałówki wymagają stacjonarki i nie wystarczy im dongle na usb.

A na czym ich słuchasz i jakiej biblioteki?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dodojuice napisał:

Miał ktoś może Kbear Believe? Pytam, bo kupiłem te słuchawki, gdyż miały być niby takie niezwykłe z racji użytego materiału do produkcji przetwornika, a gra to kurczę bardzo przeciętnie. Najgorzej jest z basem, bo wszędzie pełno  informacji o berylowym basie, super zejściu fakturze itd., a tu bas jest najsłabszy tzn. brakuje mu zejścia, subbas jest słabiutki, midbas podbity. Średnica jest lekko wycofana, przełom z górą trochę krzykliwy. Czytałem, że niby potrzebują sporo prądu, ale nie uwierzę, że skuteczne dokanałówki wymagają stacjonarki i nie wystarczy im dongle na usb.

Wyglądają jak bass-potwory i z tego co piszesz widocznie nimi są..Capture+_2021-08-28-16-09-55.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, FranticPhil napisał:


A na czym ich słuchasz i jakiej biblioteki?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ibasso DC03, a muzyka różna, bo rock, drum and bass, ambient, rap.

 

2 godziny temu, requal napisał:

Wyglądają jak bass-potwory i z tego co piszesz widocznie nimi są..Capture+_2021-08-28-16-09-55.png

Akurat mam KS1 i mają więcej basu niż Believe, a na wykresie widać co innego, więc nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dawno mnie tu nie było! ;) Muszę pochwalić KZ za model ZAS - rozrywkowe, ale jakościowe granie, są wygodne, dobrze izolują, wyglądają nieźle (szkoda, że producenci musieli pójść w złoto - wyobrażam sobie, jak one by pięknie mogły wyglądać w czarnym macie z czerwonymi elementami...). Dół mocny, sprężysty, nie za szybki i nie za wolny, nadaje rozrywkowego charakteru. Subbasik jeden z lepszych w tym przedziale cenowym, jakie słyszałem. Średnica cofnięta, ale bez problemu można usłyszeć detale w głosach czy instrumentach, po prostu góra i bas mają więcej do powiedzenia. Mam jedynie mały zarzut do góry - jest wyraźna i czysta, ale czasem talerze nie brzmią naturalnie (natomiast mogę mieć tutaj mocno spaczony słuch, po tygodniu spędzonym z Kinera Nanna żadne słuchawki od tamtej pory nie grają mi dobrze górą). Fajna scena - głębsza niż szersza, holografia dobra. Generalnie wg mnie bardzo udane słuchawki - ktoś się może skrzywić, że tyle pieniędzy krzyczy sobie jakieś śmieszne KZ, ale moim zdaniem cena jest usprawiedliwiona. Dla kogoś takiego, jak ja, kto lubi większe i bardziej gęste i muzykalne granie, to naprawdę spoko słuchawki, ja nie żałuję zakupu. 

 

 

20210902_163025.jpg

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Najner napisał:

Witam, dawno mnie tu nie było! ;) 

Zabrzmiało prawie, jak "Cześć, jestem tu nowy i chciałbym się przywitać." :D 

Godzinę temu, Najner napisał:

.. ktoś się może skrzywić, że tyle pieniędzy krzyczy sobie jakieś śmieszne KZ, ale moim zdaniem cena jest usprawiedliwiona. 

Ej, nie jest tak źle, 320zł za 16 przetworników, to dobry interes. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Najner napisał:

Zawsze się śmiałem z tego wyścigu na ilość przetworników, ale o dziwo zaskakująco spójnie to gra w tym przypadku. 

 

 

KZ ponoć zmieniło koncepcje strojenia w tych dokach. Faktem jest, to pierwsza hybryda bez BA w dyszy. Capture+_2021-09-02-19-42-00.png

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Chcheckitout napisał:

Czy ktoś z Was używa TRN BT20S PRO jeśli tak, to z jakimi słuchawkami ?

Ja używam. Z Senfer DT6/6Pro, Pinnacle P2 ( P1 za wymagajace), LZ A6 Mini i jeszcze wiele innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze sportem mam nie po drodze, chyba, że długie spacery (8-12 km) uznać za sport :) Blony BL03 z dłuższymi tipsami dobrze leżą lub słuchawki o budowie ja Pinnacle. Zbyt ciężkie przy intensywnym ruchu będą się wysuwać z uszu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze sportem mam nie po drodze, chyba, że długie spacery (8-12 km) uznać za sport  Blony BL03 z dłuższymi tipsami dobrze leżą lub słuchawki o budowie ja Pinnacle. Zbyt ciężkie przy intensywnym ruchu będą się wysuwać z uszu
Jakie konkretnie długie tipsy masz na myśli?
[mention=37606]Chcheckitout[/mention] a do jakiego sportu?
Dwuboju i boks. Moduł BT mam i jest świetny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Chcheckitout napisał:

Jakie konkretnie długie tipsy masz na myśli? Dwuboju i boks. Moduł BT mam i jest świetny.


I korzystasz w dwuboju i boskie z tych modułów? Bo mi wypadają nawet na rowerze górskim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Chcheckitout napisał:

Jakie konkretnie długie tipsy masz na myśli? 

Ja używam od Pioneer CX8

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Generalnie przy dynamicznym ruchu prawa strona mi się rusza trochę ale nie wypada. Te odczepiane konektory są gumowe i dlatego. Wcześniejsza wersja bez pro jest sztywna i siedzi jak powinna ale znowuż trochę wychodzą słuchawki przy ruchu. Może to kwestia seala ale przy pro nie luzują się w uchu i nie trzeba ich poprawić. Miałem wersje bez pro ale mi lewa padła dwa tygodnie temu. No i to ładowanie było uciążliwe. Ciekawe ile te wytrzymają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osłuchałem się już całkiem dobrze z IT01X, więc mogę coś tam napisać. Generalnie mogę podpisać się pod postami @Nazar70 i @Inszy :).  Genialne granie w parze z A45 na hackowanym sofcie: dynamiczne, nasycone, barwne, detaliczne, odpowiednio napowietrzone. Nic tylko słuchać i słuchać.

Edytowane przez jouhou
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jouhou napisał:

Osłuchałem się już całkiem dobrze z IT01X, więc mogę coś tam napisać. Generalnie mogę podpisać się pod postami @Nazar70 i @Inszy :).  Genialne granie w parze z A45 na hackowanym sofcie: dynamiczne, nasycone, barwne, detaliczne, odpowiednio napowietrzone. Nic tylko słuchać i słuchać.

Genialne strojenie za tę cenę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jot R napisał:

Dotarły. Do dzisiaj miło wspominam I3 z ich piękną średnicą, więc musiałem sprawdzić wersję pro.

 

20210914_150115.jpg

Twoje i3 wciąż są u mnie. Jak oceniasz pro? :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, lobuz1 napisał:

Twoje i3 wciąż są u mnie. Jak oceniasz pro? :)  

Wiem i nawet ostatnio miałem pisać do ciebie, czy byś ich nie odsprzedał ;) Ale pojawiły się pro i na razie chciałem je przetestować.

Jeszcze wygrzewam, więc nie chcę nic konkretnego pisać, ale poprawili je trochę tam, gdzie kulały. Jest więcej subbasu (szczególnie z tipsami T-APB, są naprawdę fajne) i okiełznali górę, a przede wszystkim jest większa scena na boki, bo to najbardziej mi przeszkadzało w poprzednikach. Jak na mój gust trochę za bardzo odchudzili średnice, nie jest już taka czarująca, ale nadal bardzo przyjemna. Czyli bardziej audiofilsko, ale przez to mniej klimatycznie. I również potrzebują sporo prądu, kręcę je mniej więcej tylko co Nanny.

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, meehooj napisał:

polećcie jakies słuchawki wyraznie lepsze od Senfer dt6 i Blon bl-03, dokanalowe

Tripowin Mele. Chyba, że chcesz iść w dużo większą kasę to są inne opcje, dużo opcji.

Jaki budżet?

Edytowane przez docentore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności