Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, dweet napisał:

@docentore Na Ali w ogóle nie masz. Wygląda na to, że przestaje się kupować poza europejską dystrybucją 😕

Jedyne co zostaje to:
1. Liczenie na uczciwość i dobrą wolę sprzedawcy ( ;) )
2. Płacenie PayPalem lub kartą z dobrą obsługą pozakupową (Revolut itp)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, docentore napisał:

2. Płacenie PayPalem lub kartą z dobrą obsługą pozakupową (Revolut itp)


A taki *uj! Zrobiłem chargeback z Revoluta za zwalony sprzęt z Ali, to mi napisali, żebym się pocałował, bo oni nie czują się kompetentni osądzać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, dweet napisał:


A taki *uj! Zrobiłem chargeback z Revoluta za zwalony sprzęt z Ali, to mi napisali, żebym się pocałował, bo oni nie czują się kompetentni osądzać :D

O fuck. Rzeczywiście zostają krajowi oraz europejscy dostawcy 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, dweet napisał:

@docentore Na Ali w ogóle nie masz. Wygląda na to, że przestaje się kupować poza europejską dystrybucją 😕

Ja kupiłem słuchawki na Ali ze sklepu Penona które mi się popsuły. Napisałem i dostałem wiadomość, że oferują rok gwarancji na swoje produkty. Trochę to wszystko trwało ale w końcu odesłali sprawne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem słuchawki na Ali ze sklepu Penona które mi się popsuły. Napisałem i dostałem wiadomość, że oferują rok gwarancji na swoje produkty. Trochę to wszystko trwało ale w końcu odesłali sprawne

A co u nich zamawialeś?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 minut temu, marcelmtbmx napisał:

Ja kupiłem słuchawki na Ali ze sklepu Penona które mi się popsuły. Napisałem i dostałem wiadomość, że oferują rok gwarancji na swoje produkty. Trochę to wszystko trwało ale w końcu odesłali sprawne :)

Z Penonem nie miałem problemów dotychczas, i szczerze powiedziawszy z Linsoul też nie. Do zeszłego miesiąca.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dweet napisał:

@docentore Na Ali w ogóle nie masz. Wygląda na to, że przestaje się kupować poza europejską dystrybucją :/ 

Nie zgodzę się z Tobą. Kilka razy coś odsyłałem, nawet kable, które były źle zrobione/źle spasowane wtyczki, albo podrapane i bez problemu wymieniali na nowe. Także jeśli chodzi o Ali to ja akurat mam same dobre doświadczenia, na szczęście nie zdarzyło mi się jeszcze żeby mi odmówili reklamacji czy wymiany na inny produkt, pozbawiony wad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SeagaL no bo w wielu przypadkach rzeczywiście pomagają i wymieniają, ale jest to tylko i wyłącznie dobra wola sprzedawcy. Jak jej nie ma, to nie ma żadnego oficjalnego przepisu, że powinni naprawiać sprzęt po 14 dniach od odebrania przesyłki.
A przynajmniej, gdy gadałem o tym z supportem Ali to taką dostałem informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, dweet napisał:

@SeagaL no bo w wielu przypadkach rzeczywiście pomagają i wymieniają, ale jest to tylko i wyłącznie dobra wola sprzedawcy. Jak jej nie ma, to nie ma żadnego oficjalnego przepisu, że powinni naprawiać sprzęt po 14 dniach od odebrania przesyłki.
A przynajmniej, gdy gadałem o tym z supportem Ali to taką dostałem informację.

Dokładnie tak, to dobra wola sprzedawcy. Masz rację, żadne przepisy tego nie regulują. A nawet jeśli by regulowały to nie wyobrażam sobie metod egzekwowania ich bez pomocy AliExpress.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, marcelmtbmx said:

ISN H40. Jedna słuchawka zaczęła grać bez basu.

To jakaś plaga ostatnio w tych chi-fi iemach. Ciekawe skąd taka sytuacja. Wcześniej nie było o tym aż tak często słychać, a dzisiaj to Monarch, Oracle, H40, EJ07 itd itd itd i to nie są tanie sprzęty typu KZ czy BLON...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 18.08.2021 o 19:33, FranticPhil napisał:

To jakaś plaga ostatnio w tych chi-fi iemach. Ciekawe skąd taka sytuacja. Wcześniej nie było o tym aż tak często słychać, a dzisiaj to Monarch, Oracle, H40, EJ07 itd itd itd i to nie są tanie sprzęty typu KZ czy BLON...

Jeszcze FH5 do kompletu. ;) :D 

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2021 o 18:33, FranticPhil napisał:

To jakaś plaga ostatnio w tych chi-fi iemach. Ciekawe skąd taka sytuacja. Wcześniej nie było o tym aż tak często słychać, a dzisiaj to Monarch, Oracle, H40, EJ07 itd itd itd i to nie są tanie sprzęty typu KZ czy BLON...

Nie słyszałem o problenmach z EJ07. Jakieś źródło?
Z tego co wiem to Shuoer ma w pyte dory CS

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, jouhou napisał:

@Nazar70 - zauważyłeś w swoich IT01X zmiany brzmienia wraz ze wzrostem przebiegu? Pytam konkretnie Ciebie, bo chyba nikt tutaj nie ma/miał ich tak długo ;)

Bardziej odczuwałem w trakcie pierwszych godzin zmianę - te słuchawki ewidentnie się "układały". Teraz cały czas jest tak samo. Rozumiem, że masz IT01x i coś Ci zaczęło się zmieniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jouhou napisał:

Mam od kilku godzin, na razie pograły z godzinę(?), po prostu byłem ciekaw czy mogę się spodziewać jakiejś znaczącej zmiany. Ale po prostu będę słuchał dalej i się zobaczy ;)

One nie wszystkim pasują i to nie są doki do wszystkiego. Mi akurat bardzo podpasowały. Ale teraz siedzę w czymś nowszym ;) 

 

IMG_20210820_165927.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Hustler napisał:

@Nazar70 To te nowe TForce Yuan Li? Jak wrażenia? Podobno to neutralne czy wręcz jasne granie? Chyba jedyne zbliżone do nich dokanałówki to będą HZSound Heart Mirror.

Tak - neutralne i jasne. Jednak bardziej wyrównane niż w HZSound. Wyróżniają się dużo lepszymi technikaliami i świetną wręcz holografią oraz szeroką sceną. Dół też jest lepiej zaakcentowany niż w Mirrorach. To tak na szybko - siedzę w nich dopiero drugą godzinę. Ale bardziej mi się podobają od HZSound. Poza tym chińczyk mocno się postarał - jakość wykonania jest bardzo, bardzo dobra.

 

 

IMG_20210820_165615.jpg

IMG_20210820_165922.jpg

Edytowane przez Nazar70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nazar70 Prezentują się zacnie i opis brzmienia też jest zachęcający. Ja z Heart Mirrorów korzystam sporadycznie w konkretnych gatunkach muzycznych.

A tak z innej beczki to jak oceniasz ISN D02? Akurat mam okazję je kupić w dość dobrej cenie, ale te przełączniki rzekomo prawie nic nie zmieniają, a przełom średnicy i wysokich tonów potrafi być ostry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hustler napisał:

@Nazar70 Prezentują się zacnie i opis brzmienia też jest zachęcający. Ja z Heart Mirrorów korzystam sporadycznie w konkretnych gatunkach muzycznych.

A tak z innej beczki to jak oceniasz ISN D02? Akurat mam okazję je kupić w dość dobrej cenie, ale te przełączniki rzekomo prawie nic nie zmieniają, a przełom średnicy i wysokich tonów potrafi być ostry.

U mnie to też nie będą słuchawki pierwszego wyboru. Ale cały czas słucham mixu na Tidalu z różnymi gatunkami i nie czuję jakiegoś dysonansu. Natomiast D02.... Cóż - nein, nein, nein. Dawno nie słuchałem ale za bardzo mi się nie spodobały - tam chyba było sporo pasm "powycinanych", brzmiały sucho, bez jakiejkolwiek iskry. Z resztą rzuciłem je gdzieś głęboko, bo mi jeden driver przerywał i musiałem go popukać, żeby się obudził. Jeśli jesteś ze stolicy, to za butelkę piwa dam Ci swoje do sprawdzenia (bezzwrotnie oczywiście :D  )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Hustler napisał:

@Nazar70 Dzięki za opinię. W takim razie je odpuszczam, ale H40 chyba są warte uwagi? Jedna rzecz co do której mam pewne obawy to zbyt mocno przytemperowana góra.

Nie jest tak źle - dla mnie to nadal jedne z najlepszych słuchawek w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności