Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Inszy napisał:

Właśnie przez to łatwiejsze, bo nie trzeba kompensować ich charakteru. 

Inaczej.. Grajek musi być niezły kozak, żeby pokazały to wybitne obrazowanie.

Poza tym by w ogóle było ciekawie..

Np. Sony NWA55 (mod) - flaki z olejem.. 

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.06.2021 o 17:38, Nazar70 napisał:

Jak chce się mieć lepszy bas niż w DM8, wystarczy Shanling AE3 - to było pierwsze wrażenie, jakie miałem. Rozdzielczość jest gorsza ale granie bardziej funowe. Taki trochę "krakowski targ:" między DM8, a H40.

 

Mógłbyś napisać coś więcej o nich ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jouhou napisał:

 

Mógłbyś napisać coś więcej o nich ? :)

Mógłbym - świetny sonionowy bas (moim zdaniem dużo lepszy niż w DM8), wyraźna średnica i niezbyt męcząca góra. To są słuchawki do długich odsłuchów, dające dużo przyjemności. Przy czym są bardzo wygodne - zupełnie ich nie czuję w uszach. Bez względu jaki typ muzyki słucham (electro, rock, metal, jazz) one zawsze są równe.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jouhou napisał:

A jak pod względem technikaliów, tzn. sceny, separacji, detalu? Dają radę w tym zakresie?

Dają, dają. To nie są słuchawki, które rzucają na kolana. Nie zrobi się ach i och ale określiłbym jako bardzo dobre codzienne słuchawki. Mi jest trudno się do nich przyczepić ale ja też nie jestem do końca obiektywny i miarodajny, bo np. cholernie mi się podobają Ibasso IT01X, które grają zupełnie inaczej i tutaj na forum nie znalazły uznania :D Jak masz możliwość - weź sobie na odsłuch od Maćka z Audeosa.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, SeagaL napisał:

Dzisiaj wskoczyły ISN Audio H50 (EST50), można już zamawiać. Póki co widzę tylko z kablem 4.4mm, wysłałem pytanie czy mogą zrobić też 2.5mm. Dam znać jak odpowiedzą.

 

https://penonaudio.com/isn-audio-est50.html

i z rabatem 60$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Nazar70 napisał:

I ze strasznie kiepskim pasmem przenoszenia ;) 

Słuchałeś ich? Wykresy to jedno a odsłuch to drugie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaro54 napisał:

i z rabatem 60$

Ach właśnie, zapomniałem o tych jakże ważnych wieściach ;) Taka konfiguracja za taką kwotę to uważam nic tylko brać, nawet w ciemno.

 

Mamy też już wykres. Zapowiada się bardzo równe, "harmanowe" granie z bardzo bliską średnicą.

 

1142931305_FRISNAudioH50.thumb.png.3d84278fe08755dca58722b947a95242.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, robertos napisał:

jak uzyskać ten rabat?

Chcesz? nie wiem czy jeszcze aktualny, wyśle ci na pw

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senfer poza tańszymi DT9 wymodził też coś takiego:

https://pl.aliexpress.com/item/1005002848309227.html

https://pl.aliexpress.com/item/1005002836782921.html

 

Zważywszy na to, że na wyprzedaży 11.11 można było wyrwać MT300 za ok. 70$ to może i te modele doczekają się takich obniżek, choć pewnie przyjdzie nam na to poczekać do 2022 roku.

 

NiceHCK lekko spóźniony wchodzi w przetworniki berylowe. Cena trochę wysoka, jeżeli porównać z KBEar BElive, które z tego co pamiętam kosztowały poniżej 200$.

https://pl.aliexpress.com/item/1005002846788740.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności