Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko dodam od siebie, że od tygodnia mam ISN H40 i potwierdzam to, co było na ich temat powiedziane na forum. To świetne słuchawki. A dla tych co czekają na H50, Penon wypuścił niedawno swoje nowe IEM pod nazwą Globe które ponoć są świetnym upgrade'm dla H40 :)

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, marcelmtbmx napisał:

Ja tylko dodam od siebie, że od tygodnia mam ISN H40 i potwierdzam to, co było na ich temat powiedziane na forum. To świetne słuchawki. A dla tych co czekają na H50, Penon wypuścił niedawno swoje nowe IEM pod nazwą Globe które ponoć są świetnym upgrade'm dla H40 :)

Hmmm. Wyglądają na ciemne jak cholera, do tego mogę bloacic na niższą średnicę.

EDIT: chyba wiem skąd to porównanie do H40. Kolo, który to powiedział w swojej recenzji na headfi (dsnuts) jest znanym shillem Penona, znaczy jest na ich liście płac.

 

1620008198794.png

Edytowane przez docentore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, docentore napisał:

Hmmm. Wyglądają na ciemne jak cholera, do tego mogę bloacic na niższą średnicę.

EDIT: chyba wiem skąd to porównanie do H40. Kolo, który to powiedział w swojej recenzji na headfi (dsnuts) jest znanym shillem Penona, znaczy jest na ich liście płac.

 

1620008198794.png

 

Nie zniechęcaj ludzi, bo ktoś to musi kupić, żebym ja mógł odkupić. 😛

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docent posłuchaj sam, wykresami można sobie tyłek podcierać.

Najlepsze doki w tych pieniądzach.Ale trzeba lubić bas.Jak tu dla niektórych FH7 są przebasowione to nie mamy o czym gadać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, docentore napisał:

Hmmm. Wyglądają na ciemne jak cholera, do tego mogę bloacic na niższą średnicę.

EDIT: chyba wiem skąd to porównanie do H40. Kolo, który to powiedział w swojej recenzji na headfi (dsnuts) jest znanym shillem Penona, znaczy jest na ich liście płac.

 

1620008198794.png

Tylko wykres wykresowi nie równy. Tu masz wykres Globe z innego źródła: https://www.head-fi.org/threads/penon-audio-thread-post-your-impressions-here.934523/page-161#post-16272077 . Wykresy od niego są zbliżone do tych od crinacle lub https://banbeu.com (gdzie są h40) i podobieństwo tonalne niewątpliwie duże.

 

edit: oczywiście, zgodzę się, że wyglądają na ciemne i tez się tego obawiałem przy h40 ale zdecydowanie nie odbieram ich jako ciemne 

Edytowane przez marcelmtbmx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, deftones9 napisał:

Docent posłuchaj sam, wykresami można sobie tyłek podcierać.

Najlepsze doki w tych pieniądzach.Ale trzeba lubić bas.Jak tu dla niektórych FH7 są przebasowione to nie mamy o czym gadać ;)

Słuchałem H40 i Volt, brzmią tak jak wyglądają na wykresie, czyli ciepła miazga.

Orb z tego co czytam podąża w tym kierunku.

 

Nie chodzi mi o bas, ale jego wylewanie się na średnicę. Także ten, wykres świetnie pokazuje ten "ewenement".

 

PS. Bas w FH7 to najmniejszy ich problem ;)

☮️

Edytowane przez docentore
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pożyczę jeszcze raz i posłucham, ale nie podeszły mi.

Słyszę, że mają potencjał, ale strojenie nie jest w moim guście. Coś jak z Monarchami, też nie bardzo podeszły mi.

 

Aha, Andromed też nie lubię :P

Edytowane przez docentore
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako prekursor H40 w Polsce :D powiem, że te słuchawki jakoś wybitnie ciemne nie są - dla mnie to jedne z najbardziej uniwersalnych doków. Jedyne zastrzeżenie, jakie mam to właśnie bas i tutaj się zgadzam, że jest trochę zbyt "wylewny". Tym bardziej ciekaw jestem H50.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Najner napisał:

Mogą nie podejść, jeżeli się nie lubi grubszego i bardziej nasyconego grania. Andromedy z drugiej strony za chude :D

Chude to jedne określenie, suche to drugie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, docentore napisał:

Chude to jedne określenie, suche to drugie :D

Dla mnie z Andromedami jest tak, że pomimo specyficznego i raczej rozpoznawalnego strojenia, są jednak zależne od źródła. Kiedy miałem je po raz pierwszy, też tak dla mnie brzmiały, chociaż mnie się to brzmienie podobało ;) Teraz jednak widziałem, że z odpowiednim źródłem zagrają całkiem grubo, z Andro Gold bywało zbyt grubo nawet. Również dobór tipsów zmieniał mój odbiór.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chińczycy chyba pobili rekord jeśli chodzi o dostawę paczki z Ali - iBasso IT01X wysłane 26.05 i dostarczone 2.06. Równiutki tydzień.

Jak posłucham to napiszę coś więcej, póki co - ależ one są małe...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mr Krzychoo napisał:

Chińczycy chyba pobili rekord jeśli chodzi o dostawę paczki z Ali - iBasso IT01X wysłane 26.05 i dostarczone 2.06. Równiutki tydzień.

Jak posłucham to napiszę coś więcej, póki co - ależ one są małe...

Małe ale nieskromne ;) Daj znać, jakie masz pierwsze wrażenia oprócz wielkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, fero415 napisał:

 

electricxiaomistore czu gzzb? teraz niepewność cokolwiek zamawiać, ale może się jeszcze na coś zdecyduję przed 1 lipca. oba sklepy mają rzeczy którymi byłbym zainteresowany.

 

 

huo niu Store

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, docentore napisał:

dasz linka proszę?

 

Ależ proszę bardzo:

https://pl.aliexpress.com/item/1005002537209818.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.68757edbD4qW14&algo_pvid=766edb40-4989-4886-9a79-d6e8bbe4ac27&algo_expid=766edb40-4989-4886-9a79-d6e8bbe4ac27-0&btsid=2100bdca16226416837491590e1bc5&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

 

A więc z IT01x to jest tak - bardzo fajne, równe, muzykalne strojenie, ale nie dla mnie. Wszystko jest na raz, co prawda mniej niż w IT00, ale jednak dalej. Być może iBasso tak stroi swoje słuchawki, ale przy 2 produkcie tej firmy stwierdzam jedno: nie jest to mój dzwoneczek. Stanowczo wolę Moondrop Aria (ze strojeniem Moondrop zawsze było mi po drodze) i Whizzer Kylin HE01, które REWELACYJNIE pozycjonują dźwięk i robią super przestrzenną scenę. 

Oddam je za 399 zł z wysyłką w cenie, używane 1 godzinę, pełny komplet sklepowy, kolor czarny, tipsy używałem swoje. Zestaw jest dokładnie taki jak na poniższym filmiku: słuchawki, kabel, metalowe etu, od groma różnych tipsów i pianek. Zainteresowane osoby zapraszam na priv.

https://www.youtube.com/watch?v=cd4VsOJ54r8

 

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2021 o 20:43, deftones9 napisał:

Docent posłuchaj sam, wykresami można sobie tyłek podcierać.

Najlepsze doki w tych pieniądzach.Ale trzeba lubić bas.Jak tu dla niektórych FH7 są przebasowione to nie mamy o czym gadać ;)

Czy mają taki bas jak vido albo openearth czy openheart jakoś taka nazwa? Do jakich można porównać brzmieniowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Nazar70 napisał:

Tak z ciekawości - czego było dla Ciebie zbyt wiele? Poza tym widzę, że szybko się pozbyłeś ;) 

 

Jednym słowem wszystkiego - dźwięki atakowały wszystkie na raz, jednocześnie, brakło mi przestrzeni, pozycjonowania. Np. w HE01 talerze są umiejscowione z tyłu, je*nięcie basu jest centralne, gitara basowa tak jakoś z tyłu, a gitary jedna jedna w okolicy godziny 11 a druga w okolicach godziny 2. Separacja naprawdę dobra, zauważalna i słyszalna. W IT01x były 2 kierunki dźwięku - z lewej i z prawej. W IT00 było to bardziej nachalne, tutaj jest tego mniej, ale porównując Aria, HE10 i IT01x to właśnie to ostatnie najmniej mi się podobały. Więc nie widziałem sensu ich trzymać. 

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności